חרדים תקפו נוסעים בקו "מהדרין" בכתבה

מצב
הנושא נעול.

DRORIKO8

New member
אני הייתי מבטל להם את התחבורה הציבורית

אני אגיד רק שאין לי שום דבר נגד כל החרדים,שברובו הוא מתון, ועם החרדים בבני ברק שהם יותר מתונים אני מסתדר ויש לי חברים שם. יש לי בעיה עם החרדים הקיצונים כמו במאה שערים ובבית שמש ובאשדוד. אנשים כאלה לא שונים מהחבר'ה של דאעש ולדעתי המדינה בכלל צריכה להתנתק מהם לחלוטין. הדמוקרטיה צריכה להתגונן בפני מי שמאיימים עליה.

DRORIKO8

New member
שברובו הוא מתון=שברובם הם מתונים

אני אגיד רק שאין לי שום דבר נגד כל החרדים,שברובו הוא מתון, ועם החרדים בבני ברק שהם יותר מתונים אני מסתדר ויש לי חברים שם. יש לי בעיה עם החרדים הקיצונים כמו במאה שערים ובבית שמש ובאשדוד. אנשים כאלה לא שונים מהחבר'ה של דאעש ולדעתי המדינה בכלל צריכה להתנתק מהם לחלוטין. הדמוקרטיה צריכה להתגונן בפני מי שמאיימים עליה.
שברובו הוא מתון=שברובם הם מתונים

אוהדא11

New member
משרד התחבורה מוסיף חטא על פשע ובמקום

משרד התחבורה מוסיף חטא על פשע ובמקום
לבטל את קווי ההפרדה הללו הוא מרחיב את הרשת

londonisrael

New member
שתי הערות

שתי הערות
1. התיאור נשמע לי דרמטי מידי, הוא נאמר ע"י אדם שהנהג העיד עליו שגנב את פורט המטבעות, אני לא הייתי מקבל את דבריו בלי ספקנות.
2. התנהגות כמו זו המתוארת בכתבה היא ברברית, אין לה שום קשר ליהדות, לצניעות או לרצון במהדרין בכבוד ובהסכמה, כפי שרוצים רוב הנוסעים החרדים.

DRORIKO8

New member
הוא לא "גנב" את הפורט

שתי הערות
1. התיאור נשמע לי דרמטי מידי, הוא נאמר ע"י אדם שהנהג העיד עליו שגנב את פורט המטבעות, אני לא הייתי מקבל את דבריו בלי ספקנות.
2. התנהגות כמו זו המתוארת בכתבה היא ברברית, אין לה שום קשר ליהדות, לצניעות או לרצון במהדרין בכבוד ובהסכמה, כפי שרוצים רוב הנוסעים החרדים.
הוא לא "גנב" את הפורט
הוא לקח אותו בשביל להכות את את החרדים שאיימו עליו

guest0123

New member
הפורט לא מלא בכסף שיפול אם לוקחים אותו?

הוא לא "גנב" את הפורט
הוא לקח אותו בשביל להכות את את החרדים שאיימו עליו
לא נשמע לי הדבר הכי נוח לקחת...

DRORIKO8

New member
כבר ראיתי פעם מישהו דופק למישהו פורט בראש

לא נשמע לי הדבר הכי נוח לקחת...
כבר ראיתי פעם מישהו דופק למישהו פורט בראש
נהג של 186(בתקופת דן) שכל מיני פרחחים מכפר קאסם התחילו לעשות בלאגן באוטובוס. הוא פיצץ את כולם וזרק אותם באמצע הכביש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה