חרדות חברתיות לכול מי שמבין

amirdd2

New member
חרדות חברתיות לכול מי שמבין

נימאס לי מהחרדות החברתיות הם הורסות לי כול כול תחום בחיים עבודה יצירת קשר זוגי ועוד המון דברים אנימטופל בתרופות שלא עוזרות משהו {זיפרקסה 5מג +נרדיל}ניסיתי המון תרופות שלא הואילו לצערי כך שרוה הזמן אני מיסתובב עם החרדה הזו ניסיתי טיפול קוגנטיבי 3 פעמים ולא עזר יש למישהו רעיון על אזשהו תרופה שהוא לוקח לחרדה חברתית והיא עוזרת לו כי אני נורא מיואש מהמצב הזה

אופ 1

New member
בוקר טוב אמיר

אני אישית הייתי אצל עו"ס ב 4 פגישות ואז הפגישות הופסקו.החל מהשבוע הבא אני נפגשת שוב עם עו"ס אחרת ומתחילה שוב טיפול.בנוסף אני קוראת ספר שעוזר לי הכול חרדות של טובי פלד. אומנם הוא חשף בפני המון סיפטומים אחרים של חרדות שלא חשבתי שיש לי.אני שמחה שנחשפתי לחרדות האלו,כי עכשיו אני מודעת אליהם ואטפל בהם.מבטיחה לעדכן אותך בהמשך.מאחלת לך כול טוב ואל תתיאש כי בסוף אתה תרגיש טוב,זהו תהליך שאנחנו צריכים לעבור בכדי להרגיש טוב

asi2105

New member
אהלן אמיר

תראה אני בן 31 ועם חרדה חברתית חצי מהחיים שלי. קודם כל עד כמה שנראה לי ויכול להיות שאני טועה אבל זיפרקסה זה כדור אנטי פסיכוטי ולא לחרדות?? ככה שמעתי בכל אופן ונרדיל אני לא מכיר. תראה אני לוקח אפקסור כבר משהו כמו 5 שנים לא יודע אם זה עוזר אבל כנראה שזה עושה את שלו וקלונקס שזה כדור פלא, זה מרגיע באופן מיידי, נגיד אם יש לך סיטואציה מלחיצה ואתה רוצה ללכת אז אתה לוקח מזה וזה מרגיע את דפיקות הלב ועושה אותך יותר מפוקס. למשל אני לפני אירוע משפחתי או חברתי אחר לוקח מזה ואני רוקד מחייך נהנה כמו כולם זה עוזר לי מאוד אבל שוב אני מדגיש כל מקרה לגופו, יכול להיות שמה שעוזר לי לא יעזור לאחר ואני הכרתי אנשים שלקחו את זה וזה רק עשה אותם עייפים ולא יכלו לתפקד ויש כמוני שזה לא עושה אותי עייף אלא עוזר לי מאוד ממש מציל אותי בסיטואציות חברתיות מלחיצות במיוחד. אולי תנסה להתקבל לאיזשהו קבוצה טיפולית לחרדה חברתית, היחידה המפורסמת ששמעתי עליה זאת בבית חולים גהה של צופי מרום ולפי מה שאני יודע ההמתנה לקבוצה הזאת מאוד ארוכה משהו בסביבות עד חצי שנה, אבל מעדויות של אנשים שעברו את הקבוצה הזאת היא מאוד עזרה להם. בכל אופן תנסה שוב טיפול קוגניטיבי , אולי נפלת על מטפל לא ממש מתאים שלא ממש התחברת אליו אז אל תתייאש ובקשר לכדורים תתייעץ עם הרופא שלך ותגיד לו שהכדורים האלה לא עוזרים לך ומה קורה לך מבחינת החרדות ותחשבו ביחד מה עושים. שיהיה לך המון בהצלחה ותעדכן מה קורה איתך.

ש1234

New member
גם אני לוקח נרדיל שעוזר לי חלקית

לפחות. לקחתי בעבר אפקסור מספר שנים. אני חושב שנרדיל אחלה כדור. אבל צריך גם טיפול פסיכולוגי (כנראה עדיף קוגנטיבי), קבוצה תומכת ועוד... בהצלחה

amirdd2

New member
שלום 1234

שלום לך רציתי לדעת כמה זמן אתה נוטל את את הנרדיל {אני נוטל אותה שנה+} משום מה ההשפעה של התרופה ירדה בחודשים האחרונים, האם לך קרה דבר כזה כעת חזרו לי החרדות יותר דרך אגב האם התרופה גרמה לך לעליה במשקל אני עליתי 10קג לקחתי מינון 90מג נרדיל

ש1234

New member
אני לוקח את הנרדיל שישה שבעה חודשים

משהו כזה. לא נראה לי שהשמנתי כתוצאה מהכדורים, אבל אני לא אוכל הרבה ואני עשר קג מעל מה שהייתי שמח להיות, אז אולי זה כן מהכדור. בכל מקרה, אני יודע שזה נחשב לכדור מצויין כנגד דיכאון עמיד וכנגד חרדה חברתית. אני מאוד מקווה שההשפעה לא תפוג אחרי תקופה. אני לוקח דרך אגב סה"כ 2 כדורים כתומים של 15 מג ליום. אחרי כמה זמן ההשפעה של התרופה ירדה אצלך? תרגיש טוב.

amirdd2

New member
שלום

אצלי ההשפעה התחילה של התרופה התחילה לרדת אחרי שנה אבל זה בכלל לא מחייב בכול אופן אני ממשיך עם הנרדיל

למעלה