חרדה זה פשוט פחד לעשות דברים

מילקי110

New member
חרדה זה פשוט פחד לעשות דברים

* כמו למשל ללכת ולשבת בבר לבד , בבית קפה

לקנות אוכל בקניון באזור של המזללות .

* ואז מה שיוצא שרוב הפעמים אחרי העבודה אני חוזרת הביתה ויושבת בבית , אתמול לדוגמא יצאתי למרכז ליד הבית

שזה מה שיש לעשות , ואז יש שם איזור כזה של מים עם מזרקה ובאתי וישבתי שם ואיזה בחור שישב שם הסתכל עליי במבט " של מה את באה לשבת לידי"

ואני בכלל לא הייתה לי כוונה , סתם ישבתי שם . הוא יכול להרשות לעצו להתסכל כך מאחר והוא היה עם ילד , והיה לו כלב הוא היה אחרי קניות ונראה שהוא מבסוט .

מעניין אותי מה יש במראה שלי שגורם לגברים להגיב כך , יש כאלה שיש להם מבטי רצל , אבל גם המבטים שננעצים במבט רגיל של " אין סיכוי " מעליבים אותי .

אני אפילו מקנאה בבנות שגברים רוצים אותן רק כאובייקט מיני .

דיברתי עם איזה גבר בטלפון ואמרתי לו שאף גבר לא נמשך אליי והוא אמר לי שהוא חושב שזה הכל בראש שלי , אבל עובדה לא היה לי חבר מעולם ואף אחד לא משתין לכיוון שלי .

ואגב - בקבוצה של הבעיות תקשורת ( שאגב הייתה פגישה אתמול ולא הלכתי - לא היה לי כוח ) כל הבחורות שם לא נראות כמו בר רפאלי , ( וגם אני לא - שלא תראו את זה כביקורת עליהן ) כך שיש סיבה לכל הבעיות

ואל תגידו לי שגם לבחורות יפות יש בעיות , או שמה שמשנה זה הפנימיות של הבן אדם ולא החיצוניות . החברה מוקיעה אנשים שלדעתה לא נראים מספיק טוב וזה גם גורם לבעיות תקשורת , ובעיות נפשיות .

למרות שאני חייבת להגיד לכן , שכמה בנות מהקבוצה אותן בנות שציינתי כאן שהן לא מלכות יופי הן סיפרו שעבר דווקא היו להן בני זוג , אז הנה לכם לא ברור לי מה יש בי שכל כך מרתיע

אני גם לא יוצאת למקומות שיש בהם בחורים כך , ש... בגלל החרדה שמשתקת , אבל הנה אני ליד הבית די הרבה ואף גבר לא התחיל איתי נהפוך הוא .

r3dt4g

New member
אני יכול להבין את זה

אני בן 28 ומעולם לא הייתה לא אהבה וחברה הייתה לי הכי הרבה לחודש וגם זה לא בדיוק הייתה חברות.
האמת היא שעם השנים הבנתי שלמרות המראה החיצוני שלי, שמעוד בעייתי, מה שבאמת משנה זה מה שבפנים.
גיליתי שאם אני מקרין בטחון עצמי ואסרטיביות, מדבר בצורה יפה ומנהל חיים פעילים ומעניינים, אנשים נמשכים עלי,
בין אם זה גברים שמתחברים עלי בקטע של חבר, או בנות שמוצאות בי עניין.
לצערי אני עוד לא למדתי לרסן מחשבות והרבה פעמים אני אומר דברים שהורסים לי כל סיכוי לזוגיות,
היו בנות שאמרו שזה דבר טוב אני אמיתי ודובר אמת ולא מסתיר שום דבר, אבל בסופו של יום עדיין נשארתי לבד.
אני מניח שבסופו של דבר, אהבה בה לבד, יש כאלו שלומדים מה זה אהבה בגיל מוקדם, ויש כאלה שלוקח להם זמן, עוד לא יצא לי לשמוע על מישהו שמת רווק או על אישה שמתה רווקה.

אני חושב, שאחרי שאני יעמיד את עצמי על הרגליים, בתקווה בקרוב, אני יוכל למצוא אהבה, (עלידי מימוש של הדברים שלמדתי)
במקרה הכי גרוע (וזה תוכנית ב'), אני יכול לטוס למדינה כמו סין, להכיר לי סינית יפה ובוגרת והלתחתן איתה.
אם שאלת את עצמך למה דווקה סין, אז זה בגלל שמנסיון ידוע לי שנשים אוהבות גברים מיוחדים, כמו רוסיות שמכירות אמריקאים דרך אתרי הכרויות מיוחדים,
זה מסוג הייחודיות, ההתנגשות של שני העולמות השונים לגמרי אחד מהשני, זה נותן כולכך הרבה צבע, תמיד יש על מה לדבר ואף פעם לא משעמם.
בכל אופן חפרתי אבל אני מקווה שהבנת את הנקודה

מילקי110

New member
נורא לעבור על עיתוני סופ"ש

ולראות איך לכולם יש חיים , אחד לומד רפואה וטס לטיול , אחרת כך וכך

הנה גם כאן בפורום בשרשור מעליי , עם כם הדיכאון והחרדה הבן אדם לומד ועושה תואר

וגם בקבוצות אנשים שם משכילים , אני חלק מהבעייה שלי זאת פסיביות נוראית , משהו משתק , אני מעדיפה לחלום על דברים מאשר לעשות אותם במציאות

חוץ מהניתוח לקיצור קיבה . בנושא של לימודים ,לא נראה לי שאני טובה בזה , למרות שכאשר למדתי בבית הספר לקולנוע אז במקצועות העיוניים היו לי ציונים לא רעים

אבל עם השנים עם הדיכאון וכל מה שמסביב , אישכשהוא נכנעתי לעבודות המזדמנות , ועברתי מעבודה אחת לאחרת , עד שהגעתי לעבודה שבה אני היום

נכון שעשיתי ניתוח- אבל בגלל חוסר הסיפוק בחיים ,והעובדה שלמעשה אני לא עושה שום דבר , אז בעיית האוכל לא נעלמה לגמרי כיום זה יותר בשליטה אבל ... מה כבר יש לי לעשות בעולם המז... הזה

גם אם נניח הייתי מחליטה היום בערב - לצאת לאיזה מקום בילוי : הייתי יושבת שם לבד ואף אחד לא היה ניגד אליי , לא גבר ולא אשה יש בי משהו שדוחה אנשים

וגברים לא נמשכים אליי כך נראה לי , הייתי רוצה שינוי ענקי שיקרה לי אבל אין לי כוח , חוץ מהניתוח שעשיתי שבאמת גרם לי להרגיש יותר טוב ולהיות יותר בריאה

ואני גם הולכת לקבוצות חברתיות אבל קשה לי שם , כי נראה לי שגם שם איש אינו סובל אותי . וכך אני כעת לבד בבית , כמו כל סופ"ש וכפי שאני בד"כ לבד , לבד ככה זה

EK55

New member
מילקי.כמו שיש אנשים שלומדים ובעלי תוארים,אני

למשל גם רוקד כל שבוע,אז יש אנשים שסובלים הרבה יותר ממך.
למשל אנשים שעברו תאונות דרכים והגוף שלהם כואב 24 שעות ביממה.
יש אנשים עיוורים שלא רואים בעיניים.רואים רק שחור.
יש אנשים חירשים לגמרי (עולם הדממה)
יש אנשים משותקים על כסאות גלגלים.
אז תגידי תודה רבה שאת עומדת שתי הרגליים שלך
וגם עם משקל שקטן ב-40 ק"ג מקודם.
זה הישג אדיר עבורך.
אני נלחם לרדת במשקל 1 ק"ג ולא מצליח,כבר שנה.
אני צריך לרדת במשקל 15 ק"ג. מ-88 ק"ג ל-73 ק"ג.
אהיה מאושר אם ארד ל-80 ק"ג.

מילקי110

New member
אלומה יקרה , שאלה לי אלייך

* בנוגע למקום הזה של הסדר , של היוגה

התקשרתי לשם בפעם הראושנה לפני שבוע והיא רשמה אותי ואמרה שיחזרו אליי עם פרטים , כאשר ראיתי שהם לא מתקשרים התקשרתי אני שוב

כעבור כמה ימים ועדיין לא היו לה פרטים , כבר חשבתי היום להתקשר כמו מישהו שרוצה לברר פרטים כי משום מה נראה לי שאולי הם לא רוצים שאהיה אצלם בסדר

אולי משהו בקול שלי לא נשמע להם , ושאלתי את הבחורה האם זה שהיא רשמה אותי אומר שאני משתתפת והיא אמרה שכן .

בקיצור היום התקשרתי שוב והם אמרו שהם רק צריכים להודיע מה להביא , ושאלתי מתי הם מתכוונים להודיע שכן הסדר זה בערך בעוד שבוע והיא אמרה כמה שיותר מהר

( לא דיברתי אגב היום עם אותה בחורה ) ואגב בסיום השיחה היא אמרה לי : כל טוב וחג שמח , וזה מוזר .

* מניסיונך האם בד"כ הם מחכים עד הרגע האחרון , כי ממש נכנסתי לסרטים שהם לא רוצים אותי וכו' . אם זה לא יסתדר איתם נראה לי שאהיה בבית .

אודה לך אם תוכלי להגיד לי שאדע האם יש שם משהו אישי כלפיי או שכך הם מתנהלים .

אם תמשיכי לשרשר לעצמך ולא אליי אני לא אוכל

לראות ולהתייחס. אני לא נכנסת לכאן כל יום, ואת לא תביני למה אני לא עונה לך. כבר הסברתי לך עשרות פעמים איך עושים את זה: פותחים את ההודעה של מי שאת רוצה להגיב לו ולוחצת "הוספת תגובה". את משרשרת לעצמך ואחר כך מתפלאת שאני מחמיצה. כשאת עושה את זה כמו עכשיו, אני לא מקבלת מסר שמישהו הגיב לי. נכנסתי לפה במקרה. בפעם הבאה שתעשי את זה ככה, אל תתפלאי שאחמיץ הודעות שלך, וחבל.

ובנוגע לשאלה שלך - אני לא זוכרת. הייתי שם בפעם האחרונה בליל הסדר לפני יותר מעשר שנים, אני באמת לא זוכרת את שיחות הטלפון. אני הייתי מאוד פעילה במרכז, אז הכרתי את כל הצוות (שהתחלף מאז מזמן) ולא זכור לי אם הסידור של מי מביא מה בכלל התבצע בטלפון למי ששרץ שם הרבה.

ואת הרי יודעת שהמחשבה שלך שלא רוצים אותך (גם) שם היא לא הגיונית, נכון? את מבינה שלא מכירים אותך ושלתשובה שלה יכולות להיות לפחות 10 פרשנויות נוספות, נכון? למה את כל כך נהנית לעשות את זה לעצמך כל הזמן? למה לא לתת לאנשים את הקרדיט שהם לא נגדך, שהם לא סובבים סביבך? למה שהם לא ירצו אותך אם הם לא מכירים אותך? ואפילו לא ראו אותך, אז גם לא יודעים שאת (היית) שמנה או שאת מטורפת (אני מצטטת אותך, אני לא חושבת שזה נכון)? אני מקצינה בכוונה כדי להראות לך כמה שהמחשבות שלך רחוקות מהמציאות.

ואם אני זוכרת נכון, גם אם לא תקבעי איתם מראש ותופיעי שם סתם ככה עם איזו תקרובת שנראית לך מתאימה, הם לא יזרקו אותך משם. כמובן כדאי לקבוע מראש, אבל זה רק למען הסדר הטוב (תרתי משמע
).

מילקי110

New member
הנה

חשבתי כך מאחר והם אומרים שהם יחזרו והם לא חוזרים

אז חשבתי שאולי בקולי נשמעתי להם לא בסדר ובגלל זה הם לא חוזרים אליי ,

דווקא בעבודה התחלתי להרפא מהצוחקים עליי וכו' ושונאים אותי , חוץ מהילד , אבל בנוגע למקום , עצם זה שהם שאלו אותי ואמרתי להם שזה רק אני לבד באה

ומעבר לזה קבעתי מראש , כי הם כתבו את השם שלי כך שאם אופיע שם זה לא יהיה משום מקום אבל פשוט נראה לי מוזר שהם אומרים שהם יחזרו להגיד מה צריך להביא והם לא חוזרים

והסדר זה ממש אוטוטו .

תודה אלומה

לזה קוראים פראנויה..

את נמצאת בפראנויה קשה.. וחושדת בכל דבר זניח כאיזו קונספירציה נגדך למרות שאין לזה שום בסיס הגיוני. מה להגיד לך, לטפל בעצמך?..
את זה את עושה..
מאחלת לך להשתחרר מזה מתישהו למרות שזו מנהרה שחורה מאוד, וקשה.

סיבה טובה להרתע מגברים

אני סופגת המון פגיעות וזלזול מצד גברים. מבחינתם בחורה לא אטרקטיבית היא בחורה מטומטמת. זה לפחות היחס שאני מקבלת עד כה.. חוסר סובלנות, נסיון לנפנף אותי כמה שיותר מהר (גם בהקשרים לא רומנטיים בכלל), ותחושה שעצם ההוויה שלי היא עול לקיומם.
זה אכן עושה אותך חולה נפשית לחיות במחיצת אנשים ששופטים אותך ללא הפסקה לפי החיצוניות ועושים ממך אפס קטן. מצד אחד את רוצה להתקרב אליהם מצד שני היחס שלהם הוא נוראי באופן גורף.
אתמול יצא לי לדבר עם לסבית בבר, וזה הרגיש אחרת לגמרי,
פעם ראשונה יצא לי לדבר עם אדם שראה אותי כאדם לא דוחה (אפילו מושך.. לדעתה :p) והיא לא התייחסה אלי כמו למטומטמת.
אעפ"י שלא הייתי הולכת להיות לסבית רק עפ"י זה :p
אבל היה מרענן לקבל יחס אחר.
**
נ.ב דווקא לדעתי מילקי, אני לא חושבת שהבעיה העיקרית שלך היא במראה..

למעלה