חרדה ושמה שם...

1precious1

New member
קטע קטע

במקום העבודה שלי, יש לי קולגה שאנחנו דיי מקורבים.
יענו מדברים הרבה, יוצאים להפסקות קפה ביחד וכולי.
הייתה תקופה שהוא היה פונה אלי בקטע של "היי איש יקר, מה קורה"?

ואני כמובן נכנסתי לסרטים ש"איש יקר" מתקשר ל"פרשס"

לקח לי קצת זמן להבין שהכל בראש שלי וזה נדמה לי ושלא כל העולם סובב סביבי והשמש לא זורחת לי מהתחת.

זה מה שקורה...

כשמתעוררים עם הפורום בבוקר והולכים לישון איתו בלילה...
ונמצאים וחיים אותו בכל שעה ביום.
אם תהיה הפרדה בין הפורום לחיים האמיתיים - החרדה היחידה
שתהיה זה חו"ח שיהיה סקס גרוע.

natineedlove

New member
אתה

כזה צפוי ונחמד ומקסים...

אני ממש לא סובלת מחרדות ולא חייה ונושמת את הפורום מה שכן להבדיל ממך "אדון מנהל" - נכון, יש לי עודף זמן ככה זה כשהחיים טובים(לא לקנא) אני לפחות מעלה כאן פוסטים לטובת החברים
ואתה, מתי נקרא איזה פוסט מעניין שלך

אני...

לא כותב פוסטים - לא מעניינים ולא בכלל.
אני אחראי מחיקות בצוות

כנראה שעודף זמן לא דבר חיובי בהכרח

natineedlove

New member
עודף זמן

זה נפלא...
כשאתה יושב לך במשרד תפוז או במשרד הפרטי שלך...
אני יושבת לי בבית קפה... לפעמים לבד לפעמים עם חברה מתבוננת בעוברים ושבים, מזמינה לי עוד הפוך, נהנית מהשמש ומהנוף סביבי, מידי פעם החוקי עולה למולי בסקייפ - חיים דבש כבר אמרתי

הלפטופ מולי, כותבת, מתכתבת לא רואה בזה שום דבר רע

אני עד גיל 35 ראיתי ועשיתי מה שעוד רבים כמוך יכולים רק לחלום, אז זה מה שאני בוחרת לעשות בעשור הקרוב...לא ברור לי למה זה כל כך מטריד אותך

אחראי מחיקות זה טוב(תפקיד חשוב בחיי)...מבטיחה לך שכל עוד לא תמחק אותי אני כאן - תתמודד אמשיך לכתוב, להשתרשר ולעשות כל העולה על רוחי בזמני החופשי...
מי שבא לו שיקרא אותי ויהנה ומי שלא שיתקדם...

DidiEyes

New member
כמות האנשים שמכירים את שמי

ולא את המראה מזערית.

אם קוראים בשמי, אני מופתע ומתעלם. מי שמתכוון אליי - יגש מקרוב.

natineedlove

New member
ארתורו

הניק שלך הרג אותי מצחוק לפני מספר ימים...

אני בבנק ממתינה לבנקאישי שלי, במרחק כמה צעדים ממני בחור רוסי עם מבטא כבד משוחח בפון מידי פעם מתגלגל מצחוק ככה כעשר דקות...
אשתו ישבה בסמוך אליי, כשהוא סיים את השיחה שאלה אותו: מי זה שהצחיק אותך ככה(גם היא במבטא כבד) ואז הוא עונה לה בשיא הטבעיות זה היה ארתור עם הסיפורים המצחיקים שלו.
אני נקרעתי מצחוק כי נזכרתי בך כלומר בניק שלך

יש מי שיגיד, ככה זה כשלוקחים את הפורום גם לבנק

אני יכולה רק להעיד על עצמי כבנאדם מאד סימפטי שיודעת ליהנות מהחיים ולצחוק כל עוד אפשר וכמה שיותר....ומה לעשות הפורום הוא גם חלק ממני...

יום מקסים
ארתורו

קרה בטח שקרה

אני יותר נילחצת שאני יושבת בחברה ומדברים על כל מיני דברים ואז אומרים לי ואוו את "ממש אמיצה" או "מה את צריכה אומץ בשביל זה?"
אחלה יום נתי

למעלה