חרא- טריגר

kiticat

New member
חרא- טריגר

טוב , התחזרתי על עוגה אתמול בלילה...... בלעע.... טוב- אני מורידה מהיום לפחות 500 קלוריות. היום מבחן- מתכונת. אני הולכת להכשל, חירבושים לא יצילו אותי. אבל למרות שאין לי עצבים, אני הולכת, ואחריה אני חוזרת הבייתה.... אוף.......
 

Dark Blue Sky

New member
מירוש,אחות מקסימה ואהובה שלי../images/Emo99.gif

אני מקווה שאת לא מאבדת תקווה ולא עושה שטויות... לכל אחד מותר לפעמים לאכול משהו מתוק את לא תשמיני מזה... אוהבת אותך המון!!!!!!!
ושוב
 

kiticat

New member
אבל אני בטח

שלא ארד בדיאטה שלי. עליתי על המשקל ואני מרוצה. שבוע הבא אני כנראה אגרר לאכול בחוץ עם ההורים שלי. אז אם אני אגיע למשקל הרצוי והאפשרי עד סוף השבוע, אני אלך. ואני אתפנק בסלט ואחר כך בקצת גלידה. וזה מספיק מתוק. אבל היום קוצצים קצת... אין מה לעשות.
 

psych out

New member
את לא רק צריכה לתכנן דיאטה ש

שממנה לא תעלי במשקל בחזרה כלומר דיאטה שתרגיל אותך ללאכול דברים נכונים בכמויות נכונות מבלי הצורך ממש להתאמץ ולהילחם נגד עצמך כל הזמן, אלא גם דיאטה שלא תפגום בצמיחה שלך... גיל ההתבגרות זה גיל מאוד לא מתאים לדיאטה. כפי שציינתי באחת מההודעות הקודמות שלי, אני עשיתי דיאטה לפני שנה וחצי ומאז הפסקתי לגבוהה... כי זו היתה דיאטה מאוד לא בריאה :כשהגוף שלך צועק לסוכר - תני לו סוכר. אולי סוכר חום, או דבש. הגוף לא רוצה סוכר סתם ככה... חייבת להיות סיבה. ככה שאין מה להרגיש כ"כ רע ומוטרדת אם אכלת עוגה... זה לא שיש לך דד-ליין להגיע למשקל היעד או משהו. קחי את זה בקלות ובכיף. לא בעצבים:)
 

kiticat

New member
דווקא התזונה שלי

נהדרת. כלומר, השמנתי בתחילה החטיבה וביסודי, ואז התזונה שלי התאזנה. אני מתארת לעצמי שהייתי אוכלת כפייתית. הביטחון העצמי שלי באותה תקופה היה בזבל. בכל אופן, התזונה שלי לפני הדיאטה מאוזנת בטבעיות. אפילו בלי לחשוב על זה, אני יודעת מה זה חלבון ומה זה פחמימה, ומה ואיך, וכמה. בדיאטה פשוט נזהרים יותר. מה גם שהגלידה דיאט בטעם שוקולד- אני מתה עליה! זה אחד הדברים שיותר מאחד, ובא לך להקיא, אבל מספיק אחד, זה נותן טעם אמיתי של שוקולד בפה.. יאמ... אצלי ברוב המקרים זה רק השתוקקות, לא רעב או צורך אמיתי.
 
למעלה