חצלול אחרי כמעט שלושה שבועות...

חצלול אחרי כמעט שלושה שבועות...

אהלן,
הייתי בתקופה ממש מוצלחת מבחינת חצלולים לא מזמן, ואז הזנחתי את היומן+בדיקות מציאות אז כמובן שהייתה תקופה יבשה..
לפני כשבוע טסתי לחו"ל(במציאות, לא בחלום), הטיסה היתה בבוקר, ונרדמתי ממש כשהתחילה. החלום: הייתי בשדה התעופה, עליתי לקומה מספר 23 והסתובבתי קצת... ראיתי שקיעה מרהיבה ביופייה ממרפסת הטרמינל, יצאתי כדי לראות אותה, וראיתי שני ילדים קטנים יושבים על קצה המרפסת, משכתי אותם אח כדורהי שלא יפלו. לאחר מכן הגיעה התעוררות כוזבת, לא ביצעתי בדיקה והלך החלום.
בשבוע שהייתי בחו"ל היו לי עוד שני חלומות חזקים מאוד, אבל ללא זכר לחצלול.
אתמול חזרתי הביתה, שעת בוקר מוקדמת, הלכתי לישון והנה בא החצלול.
הייתי באצטדיון גדול, מולי הייתה טריבונה עם הרבה אנשים, קלטתי שזה חצלול ללא בדיקות מציאות, וישר סימנתי בנאדם מתןך הטריבונה והעפתי אותו לשמיים. ההתרגשות בשיאה. שיפשפתי ידיים והטריבונה הפכה ליער. שיפשפתי את היידים בכוונה שהיער יהיה בהיר יותר- והעצים פשוט התחילו לרקוד באופן פסיכודלי לגמרי. משם ההתרגשות הייתה כבר חזקה מדי כנראה- והתעוררתי. כמו שקורה לי ברובם המוחלט של החצלולים.
בכל אופן זה עשה לי הרגשה ממש טובה והחזיר לי את הביטחון בקשר לחצלולים אחרי תקופה לא משהו.
להזכיר לעצמי: בדיקת מציאות (ספירת אצבעות), יומן, ואמונה (בחצלולים כמובן).

שבוע טוב לכולם.

אגב, מה לגבי מפגש פורום בקרוב? יש מעוניינים?

מזל"ט על החצלול!

עצים רוקדים.. משוגע לגמרי

נסה להרגיע את עצמך יותר בחצלולים כדי לא להתעורר כל כך הרבה. תרגילי נשימות יכולים לעזור, ויש מלא מהם ביוטיוב.

למעלה