חצי
..

F u C k F a C e

New member
חצי../images/Emo32.gif..

מישהו ראה עכשיו ביס-דוקו את הסרט "יותר מדי שרירים"? (או אולי בעבר) אם אתם מחפשים משהו שירתיע לקחית מיצים, זה ה-דבר.

alex2000il

New member
כרגע ראיתי את זה

וזה לא ממש מרתיע מלקחיחת סטרואידים כל האנשים שם שנפגעו זה לא מלקיחת סטרואידים ברמה רגילה. הבודיבילדר שהיה שם נפגע מלקיחת יתר של סטרואידים וברמות מטורפות כי הוא השתתף במר אולימפיה. גרג ולנטינו בכלל קיבל אינפקציה ביד כי הוא היה מפגר ולא חיטא את המזרקים לפני השימוש מזל שהוא קיבל רק אינפקציה ולא דלקות כבד למיניהם. והזה שקיבל התקף לב בגיל 40 ומשהו המומחה לסטרואידים השתמש במה שאני לא בטוח שזה סטרואידים זה היה GHB נראה לי והם קראו לזה אקסטזי נוזלי וכמו שהוא אמר הוא לקח כמויות ממש מטורפות והגזים. לכן כמו שחלק מהפורום אם לא כולו אומר,שימוש מושכל ונכון בסטרואידים לא מזיק לאדם בריא, והתוכנית הזו לא הוכיחה משהו אחר.

אלי ו.

New member
גרג ולנטינו בכלל לא קשור לסטרואידים

ברור שהוא לקח הרבה סטרואידים אבל הידיים שלו זה מכרה סינטול. הבחור פשוט הזריק לידיים כמויות מטורפות של סינטול (סוג של שמן). הסרטים שלו (והאיש) הם פשוט בדיחה.

אלי ו.

New member
ומייקל ג'קסון מכחיש שהוא שחור

תסתכל על הידיים שלו ותבין שזה לא שריר. אין ליד הקדמית שלו צורה של בייספס, זה סתם גידול שלא נראה כמו כלום. הידיים שונות אחת מהשניה. לא מקבלים כזה דבר מאימונים+סטרואידים.

itay180

New member
שאלה טכנית

איך השמן לא נודד לו למקומות אחרים בגוף? הרי זה לא שתל כמו סיליקון...

אלי ו.

New member
אין לי מושג

אני מנחש שהסינטול נכנס לשריר איכשהו ואינו סתם יושב מתחת לעור. אולי הוא מתמצק כמו סיליקון, מה אני יודע.

alex2000il

New member
ברור שהוא משתמש בסינטול

אבל זה לא משנה, בסרט הם אומרים שהסטרואידים פגעו בו כאשר בעצם הוא קיבל אינפקציה וזה לא קשור לסטרואידים, זה סתם בגלל שהוא מפגר ולא מחטא את המחטים.

Rossi46 ®

New member
יש לי כ"כ הרבה השגות מהסרט הזה,

אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.

ציקהלה

New member
איך השם של הסרט הולך באנגלית?

ואתה יודע אולי מאיפה אפשר להרוריד אותו?

subotaj

New member
שמעתי על בחור צעיר שעבד בתור קב"ט

בבית החולים יוספטל באילת שמת לפני מספר שנים עקב הזרקת אוויר יחד עם הסטרואידים.

Pommi

New member
אם מזריקים אוויר מתים?

ראיתי בצילצול 2 (דרך אגב סרט דפוק) שההיא הזריקה לעצמה אוויר ומתה.... מה הקטע?

SpoKeN

New member
המקום של אוויר הוא לא בורידים?...

גורם לדם להתקרש וזה...

dotan m

New member
מתים דיי מהר

זה יוצר בועיות אוויר בדם,דרך מהירה ופשוטה למות.

Rossi46 ®

New member
לא פשוטה בכלל,

זו דרך אכזרית ודי כואבת למות. כתבתי על זה הודעה בעבר.

למעלה