חצי
לא ממש בגריל

כל מיני..

גם מה שכתבו אחרים ומוסיפה - קול, קול שלא מתאים לי לתדמית, עושה לי רע. היה פעם מישהו, מוכשר, חכם, חתיך, הכל...נתן מספר, טילפנתי, חשבתי עומדת למות מצחוק - היה לו מין קול נשי שלא התאים לי לכלום, ישר דמיינתי לי אותו במיטה מצפצף לי באוזן...TURN OFF רציני!

Donna4f

New member
גם לי זה קרה ../images/Emo152.gif

הרגשתי שאני מדברת עם דג
אבל
קטן... וילדותי כזה... וצוחק כמו רכבת הרים......בגבהים....
הייתי מנומסת, דיברתי נמוך נמוך נמוך...
רק כדי לשעשע את עצמי עד שנגמרה השיחה
המשעממת עם ה
:) D

../images/Emo99.gif

ואני אוהבת את הקול שלך...שאנו משוחחות..גם את חוכמת החיים שלך. בכלל אותך
<ניצלשתי לך בכוח
שבוע טוב שיהיה לך מלא ב
אני
אותך>

Donna4f

New member
../images/Emo23.gif תודה על הניצלוש ממוש

ועל דברייך
אני ממש
אותך ושמחה לפתוח את השבוע עם ברכה ממך
:) D < שרשור מעניין ... אוהבת ניצלושים
ושבוע מבורך מלא אור
>

סקסיית

New member
אוי, אין על קול כגורם מקדם

דיברתי פעם עם גבר עם קול סקסי מעין כמוהו, כזה נמוך ומתגלגל.. עם חמימות עצומה בקול בפגישה קיבלתי כפכפת לב ..
קול.. זה לא הכל

leonlev

New member
מאחר ואני לא

בעינייני דייטים, קשה לי לענות לגבי החלק הזה. אבל מי שישקר בעינייני מראה חזקה עליו שישקר גם בעתיד. לאדם כזה איני יכול להתחבר בכלל. גם לא לקטנוניים שטוחנים את המוח על שטויות,אוהב זורמים. אני בוחן כל הזמן ,באופן אוטומטטי, את שפת הגוף,את הבעות הפנים. עיניים לעולם לא משקרות.

Donna4f

New member
הזכרת לי ../images/Emo6.gif

פעם בדייט דווקא מוצלח, אמר לי המישהו: יש לך שפת גוף של מאד מאוד יצירתית( די!!!!!) ולא ראיתי אותו מאז, כי מאותו רגע הוא רצה רק זיונים. למה הוא התכוון? יצירתית במה? שפת גוף ...זה דבר מעניין, אף פעם לא שמה לב, כמו לטון דיבור ומבט. :) D < שפת גוף
>

עמית8888

New member
אולי

טעית. שפת גוף, יש בכך לא מעט. אולי רצה להתייחס רק לכך - ורק את לקחת את דבריו הרבה מעבר...?

Donna4f

New member
מאחר ואני קצת ../images/Emo22.gif

מכירה את נפש האדם, אני יכולה להבטיח לך שזה מה שהוא רצה... ושהשיחות היו פילוסופיות עמוקות,ואחרי הפעם הראשונה והאחרונה (כי ...רצה להביא אותי סדנאות טנטרה ובכלל קצת מצ'וגע) דיבר איתי רק על סקס... ומאחר וסקס זה מרתק בעיקר בשיחה... (
) והחיים לא מעניינים יותר (
) אז שחררתי הבחור לשלום וברכות לי אליו . לא, לא טעיתי.
בטוחה. :) D

עמית8888

New member
רציתי להאיר

אפשרות אחרת אך אני מרגיש כי אבחנותייך נכונות (
). יום טוב לך.

leonlev

New member
אני יכול

לזהות ביון השאר :מבוכה,חוסר נוחות,חוסר עיניין,חוסר התאמה בין מחשבה למעשה,וזה משרת אותי יותר בעסקים מאשר בדייטים. שימי לב לעניים רצות,לשילוב ידיים על חזה ,האצבע המורה ......

Donna4f

New member
נשמע מעניין ../images/Emo22.gif

עוד..תפרט, זה מעניין.
האם ברמה כזאת שאתה יכול חצפות אם תיסגר עיסקה או לא...ועם נשים, לאיזה כיוון זה יקח אותך? :) D

סקסיית

New member
שפת גוף היא אחד האלמנטים הכי

חשובים בפגישה עצמה. ואכן יש המון תנועות והתנהגויות שיש להן פירוש מדוייק ומסויים. אבל כאן דובר על ה"לפני". ושקר אצלי או חוסר אמינות זה דבר שברגע שקורה, לצערי מלווה אותי לאורך כל הקשר. לעיתים נדירות אנשים בונים אצלי אמון חדש. דווקא לא מזמן זה קרה לי, דבר מדהים לחלוטין.. כאילו לראות אדם בפעם הראשונה בעיניים צלולות.

turn offs

יש הרבה. אבל אכן, מה שכתבת הוא turn off רציני. שקרים לגבי מראה חיצוני. דיבור על עצמך בגוף שלישי חוש הומור צולע או לא קיים בכלל חיוך זחוח, כמו שכתבת קול בלתי נעים. ובעיקר, חוסר זרימה בתקשורת ההדדית, זה מכבה אותי מייד. לדעתי, העובדה שהוא שלח תמונה כמו ששלח, עם שתי בחורות, מעידה המון. ונראה לי שטוב שביטלת את המפגש לפני שנולד. יש עוד המון turn offs, כאלה שרואים אחרי שנפגשים כבר. אפילו במפגש ראשון, אבל לפני פגישה, אני חושבת שמניתי את רובם. :)

Donna4f

New member
חיוך זחוח ../images/Emo45.gif

ודיבור של יודע כל..... זיין את הכל...היה שם, ראה הכל.
תמיד הן רוצות אותו והוא נורא נלחץ....אבל מחייך מבסוט עם חיוך מעצבן...
והכי מעצבן גברים עם חיוך של לדינו איטלקי במצב חצי מעורטל...שבטוח שהוא המציא את תורת דיאלוג הפיתוי..
זה מתבטא בקול, במבט..
באותו רגע אני מרגישה מטופשת...ומתאמנת במוח אימון קונגפו חריף, שהכוונה להעיף את לדינו מהחלון..... :) D

דוננהההההה

תסבירי לי, בבקשה מה זה "חיוך של לדינו איטלקי במצב חצי מעורטל" חחחחחחח

Donna4f

New member
ברור שאני אסביר ../images/Emo25.gif

חיוך של לדינו איטלקי...זה נראה לי עוד ברור....
המצב חצי מעורטל....
למרות החורף המקפיא ( נכון..! ממש) גברים הנוטים לחשוף את שרירהם המסוקסים, חולצות עם שרבוול קצרצר, והשרירים מדי פעם זזים...או במצב חורפי, יש סוודרים כאלו, שהם חפיף על הגוף, כאילו בקלילות וחושפים מדי פעם כתף, או מראים קצת יותר...ברור שאין גופייה מתחת (אפשר להתקרר!!!!) אזז...גם כל הווית השיחה היא בקטע של, " אני מדליק מתחת לבגדים...חייבת לנסות אותי" (לא...אני לא) זה הז'אנר קבלי, לדינו איטלקי במצב חצי מעורטל הרוצה לחשוף את גופו המהמם...בתוך תוכו שוכן רקדן אופי ואמן הרוצה לחשוף את הפנימיות שלו..דרך הגוף... :) D

יש לי עוד TURN OFF אחד..

כאלו שבשיחה הראשונה..שנייה.. מתחילים לדבר ולהעמיק בכל הפילוסופיה/פסיכולוגיה שלמדו בתיכון ומעמיקים ומעמיקים... והכי גרוע.. כדי להראות כמה "עומק" יש בהם... בלי שום קשר לנושא שדובר.. ובלי כל קשר בין משפט למשפט..

ואם הוא באמת היה שם?

תיראי, בכל מקרה הוא לא היה אצלך, ועצם העובדה שהוא נמצא שם איתך באותו רגע מצביע על כך שהוא רוצה אותך. אז מה הבעיה?

למעלה