חצי
לא ממש בגריל

סקסיית

New member
חצי ../images/Emo32.gif לא ממש בגריל

לאלו הפנויים שבינינו, ולאלו שעדיין זוכרים/ות את עולם הדייטים המטורף... מה הקריטריונים שלכם לצאת לבליינד דייט או לדייט בכלל? סיפורון, באחד מאתרי ההכרויות המוכרים שאני רשומה בהם, פנה אלי בחור נחמד שע"פ הקריטריונים היבשים בכרטיס שלו היה במסגרת הנתונים שעניינו לי... הוא השאיר טלפון וביקש לא להתכתב באתר כי הוא לא הרבה ליד המחשב... מתקשרת והבחור תוך בערך 2 דקות אומר שאני אתן לו מייל, הוא ישלח תמונה ומשם נמשיך הלאה (נשגב מבינתי למה לא שם תמונה מראש באתר... אבל נו שויין) שולח תמונה של גבר במחצית השניה של שנות ה-40 עם חיוך זחוח מלווה ב-2 הימפות צעירות בטעם שוודי משהו בתמונה שהוא בחר לשלוח ולייצג אותו הפריע לי האם זה העובדה שהיו שם הבנות? האם העובדה שמה שהיה כתוב בכרטיס (לדוגמא עיניים ירוקות) היה ההפך מהמציאות (הבחור היה במראה מזרחי חזק, מהמרת על תימני ובתמונה עם עיניים שחורות כפחם)? האם העובדה שהחיוך הזחוח והסיבה לו היה מאוד מוכר לי? לא יודעת. למרות שמרגישה שזה לא זה, מרימה שוב את הטלפון ומחייגת אליו, כי הבטחתי להודיע לו את דעתי, בין ההתלבטות לחיוג מחליטה שכוס קפה עוד לא הרגה אף אחד ומסכימה להיפגש איתו ההצעה שלו - הרצאה על זוגיות. השיחה יבשה ברמות של שיחת עבודה רישמית, והוא רוצה ללכת לפגישה וכבר לוקח אותי לפגישת ייעוץ??? מה עובר לגבר בראש כשהוא מציע כזה מקום למפגש ראשון?? מיד הודיתי לו ואמרתי שלצערי אני חוזרת בי ואני לא מעוניינת להיפגש. בקיצור, אחרי ההקדמה הזו אני שואלת....שוב... מה יגרום לכם TURN OFF רציני ומה יגרום לכם לתת צ'אנס למרות שלא ממש נראה לכם...? מה יגרום לכם לצהול משמחה כל הדרך אל הדייט?? תשובות שלי בהמשך.... האמת? כשאני חושבת על זה.. זה מתאים גם לסטוצים בכלל.. בהמרה נכונה של הדברים....
<קטילות וירידות נא לסמן באמוטיקון
בכותרת, תודה מצוות ההנהלה>

סקסיית

New member
כמעט...

זה 2 נשים... אחת עם כחול ואחת עם ירוק לדיוויד בואי אם זכרוני אינו מטעה היית העין חומה ועין כחולה

הולמס 30

New member
יש כמה עיקריים

* אי אמינות שמתגלה במהלך התקשורת. ואני לא מתכוון ל"עיגול פינות" בענייני מראה (גם על זה אני לא מת בכלל, אבל בעניינים של טעם והגדרה אנו בעלי תפיסות שונות) * "משחקים" - אם מישהי נוטה לשחק על מנת להגביר עניין היא תגלה שאצלי האפקט הוא הפוך * גורל - לעיתים פשוט לא הולך או לא מסתדר. עיתויים לא מסונכרנים ותקלות שגורמות לביטולים ע"ג ביטולים. אלו לא כל הטרן אופ'ס - אבל אלו בהחלט בחמישיה הפותחת. ולגבי הלתת צ'אנס כשמעניין לי ומסקרן לי אני נוטה לחתור למפגש גם אם יש לי יסוד סביר להניח שסקס או משיכה מינית לא יהיו שם. כי לא רק זיונים אפשר למצוא כאן - אלא גם חברים

סקסיית

New member
זו בדיוק היתה הסיבה לצ'אנס

אמרתי, מקסימום יהיה לי ידיד חדש באופן כללי קשה ללכת נגד הראש כשכל הגוף והמוח בעיקר זועק לך - לא. לגבי העיגול פינות לגבי מראה - מקובל עליי מכמה סיבות, לא כל אחד רואה או מתאר את עצמו כמו שאחר היה עושה זאת. ולכן הייתי סלחנית, עד שראיתי שכל קשר בין התמונה לתיאור הוא מיקרי בהחלט. וזה דבר שאצלי מדליק נורה אדומה ברוך שובך

leonlev

New member
שבוע טוב.

אהבתי את הקטע האחרון. " כי לא רק זיונים אפשר למצוא כאן - אלא גם חברים "

Blimunda

New member
turn offs

קשה לי להגיד כי אני לא בדיוק מנוסה בתחום הדייטים בכלל (אף פעם בעצם לא הייתי רווקה). אבל מעצבן אותי: -כשמישהו מדבר על עצמו בגוף שלישי, -כשמשקרים לי -כשאני מרגישה שהתקשורת לקויה מאיזושהי סיבה (הרבה אי הבנות, או אם אני מרגישה שהוא לא מקשיב לי) *והדברים האלה לא ספיציפיים לבליינד דייט או לסטוץ, אלא גם למפגשים אחרים.

Donna4f

New member
מה זאת אומרת ... ../images/Emo35.gif

לדבר בגוף שלישי? כאילו אשכרה בדיבור בטלפון או פרונטלית, יגיד על עצמו דבירם בגוף שלישי כאילו הוא לא כאן? לא פגשתי כאלו...
:) D

Blimunda

New member
יש כאלה... תתפלאי

יעני... "את אוהבת שדויד (במלרע) עושה לך ככה?"

Donna4f

New member
ומה עונים לו ../images/Emo35.gif

D לא אוהבת שדוד יעשה ככה..אפשר ללכת רחוק עם שיחה כזאת... כאילו לא קיימים בכלל.
כי אני למשל לפעמים אומרת יותר מדי את המילה אני...וזה נראה לי מוגזם...אבל הרבה יותר מוזר להגיד" D חושבת שדויד ירכוש נעלים חדשות בחג הבא....." :) D

magic fingers

New member
../images/Emo32.gif מקרה שקרה...

פעם ריאיינתי לעבודה שבה אני עובד. יש לנו טופס קו"ח מוכן שצריך למלא בו רובריקות, לא עבודה לגאונים, ובכל זאת מתפקששים לנו לפעמים כמה עילויים... בקיצור, לפני שאתה מראיין אתה לוקח את הטופס, מעיין בו קצת וקורא למועמד. וראו זה פלא, מועמד אחד, שכנראה עישן משהו על הבוקר, כתב על עצמו בגוף שלישי. משהו בסגנון: ביום X (שהיה יום גשום) נולד XXX שמח מאושר ובוכה לשני הורים. XXX למד ביסודי..... וכ"ו וכ"ו.. הבנת את הפרינציפ. מיותר לציין שאפילו את המשוכה הראשונה הוא לא עבר.

מזכירה לי את הפרק בסיינפלד "ג'וני"

שהוא מנסה להתחיל עם איילין . אני חושב שעכשיו אני צריך "גוף" שניה שלשית רביעית

למעלה