חצי
- שרשור סוכות - חזרה לשנת 98'

מצב
הנושא נעול.
זה בדיוק העניין

תודה לשניכם, תמונות נהדרות!
עוד הוכחה לכך שלא באמת צריכים את כל השטיקים של המצלמות הדיגיטליות המודרניות. כשהפילם בידיים טובות, התוצאה בהתאם.
היום לכאורה יש אפשרות לצלם כמה פריימים שרוצים, למחוק ולתקן, הבעיה היא שזה כנראה מעודד חוסר רצון מוחלט ללמוד כללי צילום אלמנטריים...
זה בדיוק העניין
אחד מסעיפי ההוצאות הגדולים שלנו היה על פילם במהלך הטיול. את הרוב פיתחנו רק כשחזרנו לניו יורק. גם זה כמובן עלה הרבה כסף... אז על כל צילום חשבנו פעמיים-שלוש. וכמובן שמאד הקפדנו לצמצם את מספר התמונות שאני צילמתי...

כמובן שאיכות התמונות המקורית הרבה יותר טובה ממה שרואים כאן, לאחר סריקה. את חלקן הגדלנו והן עדיין מתנוססות במקומות אסטרטגיים.

שירשור חג לתפארת

חצי
לאור השרשורים המרהיבים מחו"ל שפורסמו כאן באחרונה, ומאחר שאני ומצלמה זה לא הולך ביחד, החלטתי לשמח את לב חברי הפורום בחג עם שרשור נוסטלגי - טיול ירח הדבש השלישי שלי ושל talitalitali בצפון אמריקה.

הטיול נמשך 4 חודשים ונערך כמעט כולו בפולקסווגן קרבל מודל 94'. בהמשך השרשור נראה את שני המקומות היחידים שבהם עזבנו את הקרבל לטובת אמצעי תחבורה אחרים.

לשמחתי ולשמחת כל הגולשים מי שצילמה את כל התמונות היא talitalitali שבין יתר כישוריה היא גם תותחית צילום.
כפי שתבחינו מייד מדובר בימים שלפני המצלמה הדיגיטלית ולכן התמונות נסרקו מתוך האלבום... מקווה שזה לא הרס יותר מדי.

נתחיל עם פורטרט כפול שלי ושל הקרבל. אנו עוברים מתחת לעץ המנהרה בפארק סקוויה (הרי סיירה נבדה, קליפורניה). אני ליד ההגה
שירשור חג לתפארת
הנופים הנפלאים, הרכב המשובח, וכמובן שגם "אמצעי ההמחשה" (
) לא הזיקו.

יום יבוא, יום יבוא, כנראה לא במהרה ובקרוב אבל בכל-זאת הוא יבוא...

שמח שנהנית, כי זה גם בזכותך

שירשור חג לתפארת
הנופים הנפלאים, הרכב המשובח, וכמובן שגם "אמצעי ההמחשה" (
) לא הזיקו.

יום יבוא, יום יבוא, כנראה לא במהרה ובקרוב אבל בכל-זאת הוא יבוא...
שמח שנהנית, כי זה גם בזכותך
השרשורים שלך מחו"ל היוו מקור השראה עיקרי לשרשור הזה.

davidfainshtein

Member
מנהל
שרשור נהדר!

חצי
לאור השרשורים המרהיבים מחו"ל שפורסמו כאן באחרונה, ומאחר שאני ומצלמה זה לא הולך ביחד, החלטתי לשמח את לב חברי הפורום בחג עם שרשור נוסטלגי - טיול ירח הדבש השלישי שלי ושל talitalitali בצפון אמריקה.

הטיול נמשך 4 חודשים ונערך כמעט כולו בפולקסווגן קרבל מודל 94'. בהמשך השרשור נראה את שני המקומות היחידים שבהם עזבנו את הקרבל לטובת אמצעי תחבורה אחרים.

לשמחתי ולשמחת כל הגולשים מי שצילמה את כל התמונות היא talitalitali שבין יתר כישוריה היא גם תותחית צילום.
כפי שתבחינו מייד מדובר בימים שלפני המצלמה הדיגיטלית ולכן התמונות נסרקו מתוך האלבום... מקווה שזה לא הרס יותר מדי.

נתחיל עם פורטרט כפול שלי ושל הקרבל. אנו עוברים מתחת לעץ המנהרה בפארק סקוויה (הרי סיירה נבדה, קליפורניה). אני ליד ההגה
שרשור נהדר!
ובכלל, כיף לראות אותך שוב בפורום על בסיס קבוע!

amit1270

New member
תודה רבה על התמונות הנפלאות

חצי

תודה רבה על התמונות הנפלאות
ד"ש מהגנרל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה