חצי חדשה (עוד עושים פוסטים כאלה?)

BaksterPistol

New member
חצי חדשה (עוד עושים פוסטים כאלה?)

היי,
אז הייתי כאן (ממשתמש אחר) ממש פעם, ולא הייתי פעילה במיוחד,
אבל עכשיו אני מוצאת את עצמי חופרת בפייסבוק מלא דברים שלאף אחד לא אכפת מהם,
כמו ביקורות על האלבומים החדשים שיצאו (לוסי, מירנדה, ליטל ביג טאון, ג'ימי לין ספירס), התלהבות כללית מהACM האחרון, הקליפ של מירנדה וקארי ומליון דברים בסגנון.
אז חשבתי שאחזור לכאן ופשוט אהיה פעילה פה במקום להספים את הפיד שלי בשטויות קאנטרי שאף אחד לא קורא.

בכל מקרה,
אני באקסטר, בת 20, מתל אביב.
אם אגיד שמירנדה, בלייק, בראד והפיסטול אנניס הם הפייבוריטס שלי זה יהיה צפוי מדיי,
אבל יש לי מקום מיוחד בלב ללהקות הצעירות והפחות מיינסטרימיות כמו The Avett Brothers.

וזהו בעקרון,
סתם רציתי לכתוב פוסט בשביל שאוכל להגיב ולא תבהלו שיש עוד מישהי כאן שבאה משום מקום.

LeAnnDylan

Well-known member
היי!!

להגיד שמירנדה, בלייק, בראד והפיסטול הם הפייבוריטס שלך זה לא צפוי מידי כי מסתבר שיש פה כמה חירשים שלא מבינים את הקסם של מירנדה

הפורום לאחרונה קצת שקט כי גם אנחנו כמוך החלטנו להעביר דיונים לפיד בפייסבוק.
אבל לא יודעת מה לגבי האחרים, אצלי בדר"כ מדובר באותן תגובות מאותם אנשים אז יהיה נחמד לשמוע גם דעות של אנשים אחרים!
ואם אנחנו כבר בענייני דעות, את חייבת לחלוק איתנו את הדעות שלך לגבי האלבום של מירנדה!
איזה שירים משם אהבת?

אגב, הלחצת אותי לרגע כשכתבת ביקורת על אלבומים חדשים וציינת את ליטל ביג טאון. לשניה לא האמנתי שיצא להם כבר האלבום ולא ידעתי עליו אבל זה רק באוקטובר |פיו|
בלוסי אני מניחה שאת מתכוונת ללוסי הייל. התכוונתי לשמוע את האלבום שלה אבל עוד לא הגעתי אליו, יש רצועות ממולצות במיוחד או שאת ממליצה על כולו?
את ג'יימי לין ספירס לא שמעתי בכלל. היה נראה לי גימיקי מידי. היא שווה האזנה?

BaksterPistol

New member
אנסה שלא לחפור לגמריי אבל לא מבטיחהP:

בהתחלה של פלטינום לא ידעתי איך להגיב וקצת התבאסתי, אבל כששמעתי את פרסיליה פשוט התאהבתי לגמריי ואז כל האלבום כבר זרם ממש מהר והתמכרתי.
אני חושבת שאני אוהבת בעיקר את All That's Left כי The Time Jumpers
פשוט אדירים בפני עצמם.
Little Red Wagon, Gravity Is a Bitch, Platinum גם היו השמיעות הראשונות שלי.
בגלל שAutomatic יצא כסינגל אז כבר חרשתי עליו כל כך ולא יכלתי לשמוע יותר באלבום אז דילגתי מהר מאוד.

עכשיו דווקא חזרתי לשמוע בעיקר את Two Rings Shy ומצאתי את החן שלו מאוד מהר, אבל אם אני אמשיך להגיד מה אהבתי זה לא יגמר כי כל האלבום נהדר.

אבל! מה שפחות אהבתי זה Girls וSmokin' and Drinkin'.

הדואט עם קארי הרג אותי כשהן ביצעו את זה בבילבורד אבל אחרי איזו חרישה אחת או שתיים כבר לא יכלתי יותר, בדיוק כמו אוטומטיק.

אז זה לחלק עם מירנדה.

עם לוסי-
בהתחלה הכרתי אותה בגלל שקרניות קטנות ודיסני בכללי, והגעתי במקרה לסינגל you sound good to me דרך איזה שיר שטות אחר ביוטיוב והייתי בהלם מטורף שזה קאנטרי.
התעניינתי והכל ואז יצאו עוד כמה טיזרים ויצא האלבום (בדיוק ביום של מירנדה!).
האלבום מקסים ממש, קליל, נורא צעיר ואפשר להתמכר ממש בקלות.
שירים שהתאהבתי בהם ממש-
Goodbye Gone
That's What I Call Crazy
Kiss Me
והסינגל שכתבתי למעלה, You Sound Good to Me.

בקשר לג'ימי לין,
היא נהדרת!
פקפקתי בהתחלה ולא הבנתי למה ומה הקשר אבל בחיי, זה מעולה, כמו כל הזמרות שבאות עכשיו, זה קליל וצעיר.
לא רציני, פשוט חמוד וכייפי.
http://www.youtube.com/watch?v=d-4YVauJPRo

אני עכשיו בעיקר מחפשת להקות צעירות אז יש גם את Blackjack Billy שהם פשוט כייפים!
עושים חשק לרקוד באיזו מסיבת בריכה מטופשת וכאילו באמת הכי קליל שיש.
http://www.youtube.com/watch?v=74UWc5EJJQI

כל מה שכתבתי עכשיו (חוץ ממירנדה) הם פופ רציני.
לא ברמת MTV אבל פשוט כיף.

תמיד שווה לשמוע, מקסימום לא תאהבי :)

LeAnnDylan

Well-known member
לא אהבת את Girls?

אני התלהבתי ממנו כבר בהאזנה ראשונה.
את Somkin' and Drinkin' גם אני פחות אוהבת. אבל בעיקר כי הוא לא נשמע לי כמו שיר של מירנדה. אני חושבת שאם הוא היה באלבום של ליטל ביג טאון היה לי יותר קל איתו. גם ממש מעצבן אותי שירים שמתחילים לירית אחרי דקה ואז הסוף שלהם זה גם קטע אינסטרומנטלי של דקה וחצי. מיותר לחלוטין. אולי בלייב זה עובד. באלבום זה סתם מעיק.

את You Sound So Good To Me שמעתי כבר מזמן כשהילרי לינדזי הכריזה שהוא יצא כסינגל. שמעתי, נשמע חמוד כזה אבל לא התלהבתי יותר מידי בגלל זה שמתי את האלבום על הולד. אבל תכף אגש לחפש אותו בדרכים לא כשרות ונראה מה הוא אומר.

השיר של ג'יימי ששמת נשמע חביב אבל גם קצת כמו משהו שכבר שמעתי. גם הקול שלה נשמע כמו הרבה דברים שכבר שמעתי וסביר להניח שלא אזהה אותה ברדיו. אבל זה קצבי וחביב כזה. אנסה לתת לה צ'אנס בהמשך.

לא מכירה יותר מידי שירים של בלאקג'ק בילי אבל את השיר הזה אני מכירה. זה שיר חביב. אכן עושה חשק לרקוד. הבעיה בשירים כאלה זה שהם מאוד כיפיים ועושים חשק לרקוד והכל אבל אני לא חושבת שאני יכולה לשרוד אלבום שלם כזה או אמן שרוב השירים שלו נשמעים ככה. יש להם גם דברים שנשמעים שונה?

Guncrazy

New member
ברוכה הבאה/שבה!

את בלייק ובראד אני ממש אוהבת. את אשלי מונרו של הפיסטול גם.
את מירנדה קצת פחות למרות שאני מתחילה לחבב אותה - baby steps!

תמיד כיף לראות אנשים חדשים בפורו ולשמוע דעות שונות או לא בהכרח שונות אבל של אנשים שונים.

לא מכירה את Avett Brothers. שימי לנו קישור לאיזה שיר/ים מומלצים?

אגב, כל מצטרף חדש לפורום חייב להביע את דעתו על השילוש הקדוש - ליאן-מירנדה-קרי.
את דעתך על מירנדה כבר הבעת.
אז, איפה את עומדת בנוגע לליאן ריימס וקרי אנדרווד?

BaksterPistol

New member
ליאן וקארי ♥

אני אוהבת את שלושתן ברמות וליאן הייתה הזמרת הראשונה שהכרתי בקאנטרי, היא בעצם מי שהכניסה אותי למירנדה וכל השאר.

בנוגע לAvett Brothers, הם קאנטרי קצת יותר מוזר, הם יכולים להזכיר גראנג' בקלות ויש להם יותר וויב אישי כזה.
http://www.youtube.com/watch?v=7QG1sWSqhDQ

http://www.youtube.com/watch?v=82duIzjU5oI

כמו שכתבתי למעלה,
אני מחפשת הרבה להקות ואמנים צעירים בכללי,
כי עם כמה שאני אוהבת את הקלאסים, כדאי לגוון טיפה ולהרחיב לעצמי את המוזיקה :)

LeAnnDylan

Well-known member
ליאן

גם אצלי היא הייתה זו שפתחה בפניי את עולם הקאנטרי. רק שאני אסתכן בלהישמע זקנה ממש ואציין שבמקרה שלי זה היה לפני יותר מעשור ואז עוד לא הייתה מירנדה. הייתה שאניה, ופיית' והדיקסי צ'יקס.
גאד, אני מתגעגעת לדיקסי צ'יקס

אמנים חדשים זה תמיד כיף, אבל איכשהו יוצא שתמיד כל החדשים שאני נתקלת בהם נוטים הרבה יותר לפופ. כמו מייגן וליז לדוגמה. הגעתי אליהן ממש לאחרונה. הן מוצלחות מאוד אבל יותר מידי פופיות לטעמי - https://www.youtube.com/watch?v=-6d3aYMsIvs

האחים שקישרת אליהם נשמעים הונקי טונקיים כאלה מגניבים. אם כי אהבתי את הקאבר שלהם לג'ון דנבר הרבה יותר מאשר את השיר השני. אבל בהחלט יש להם וויב מגניב.
את נעולה על להקות חדשות או שגם אמני סולו מתקבלים אצלך?

אני כרגע במוד של סאני סוויני. שמעת עליה?

BaksterPistol

New member
ברור שגם אמני סולו

אני פתוחה לגמריי להכל וכל מי שנשמע לי טוב.
לפני כמה שבועות היה את אריק צ'ארץ' (תעתיק הגיוני?) על הקאבר של הקאנטרי רולינג סטון (קונה כל פעם שמגיע לארץ בהתרגשות מטורפת) וכולם חופרים על כמה שהוא מדהים ואאוט לאו כזה אבל הוא לא הלהיב בכלל.

אגב אאוט לאו, שמעתן על האלבום מחווה למוטלי קרו שהולך לצאת בקרוב? ליאן עושה שם קאבר לשיר נהדר ואני מתה לשמוע איך יצא.

שמעתי את השם אבל לא חושבת שיצא לשמוע, אם את ממליצה אז אקשיב קצת ואעדכן:)

LeAnnDylan

Well-known member
אריק צ'רץ'

הוא התחיל כלא פופולארי בכלל בפורום במיוחד אחרי שלכלך על יוצאי תוכניות הריאלטי המוזיקליות והעליב את מירנדה ופתח איתה בסוג של מלחמה. אבל מאז זרמו הרבה מים אנדר דה ברידג'.
אני לא אומרת שהוא הדבר הטוב ביותר מאז הלחם הפרוס אבל אם כבר ציינת טקסים, אז ההופעה שלו בטקס ה-CMT האחרון עם ליזי הייל הייתה אחת הטובות בטקס. פשוט הופעה אדירה.
והוא גם עושה חייל בפרגון לברנדי קלארק, אחת היוצרות הכי טובות בעיני. אבר. היא גם תצטרף לסיבוב ההופעות שלו בקיץ מה שגרם לי לתת לו ליהנות קצת מהספק. יש לו כמו שירים מוצלחים מאוד. אבל בגורף הוא לא ממש הסגנון שלי.

וכן, שמעתי על האלבום הזה מזמן כשרק דיברו עליו ולא היה ברור מי עוד ישתתף בו מעבר לליאן וקאסדי פופ.
אתמול כשנכנסתי לאיזה סקר באחד מאתרי הקאנטרי על האלבומים הצפויים של אוגוסט ראיתי את הטרקליסט המלא לאלבום ואני לגמרי לא יכולה לחכות לשמוע את הביצוע של ליאן לשיר הזה.
אגב ליאן, יוצא לה בחודש הבא אלבום רמיקסים. ונכון שזה פחות מלהיב מאלבום רגיל אבל לכושר או ספונג'ה זה מושלם ויהיה שם רמיקס לספיטפייר שזה כבר שווה כל אגורה

לגבי סאני, האלבום החדש שלה אמור לצאת בתחילת אוגוסט, שווה לבדוק אותו. זה הסינגל הראשון מתוכו - https://www.youtube.com/watch?v=XR2ZgBNx3zE

BaksterPistol

New member
אלך לשמוע עכשיו:)

כל פעם בטקסים אני מחפשת וחופרת שעות עד שאני מוצאת דרך לראות את זה בלייב כי בדר"כ לא מעלים ישר וזה סתם מבאס.
את הacm היה דווקא סבבה שנתנו בלייב אבל את כל השאר זה פשוט מייאש.

אני חוסכת כבר מלא זמן בשביל מעבר לדרום ארה"ב. אין לי כסף לנאשוויל אז כנראה שאסתפק באוקלהומה איפשהו ואקווה שאהיה שכנה של מירנדה ובלייק (לחלום זה בריא), ויש סיכוי שאיפשהו שם בקרקעית המוח אחת סיבות היא אופציה לצפייה נוחה בטקסים):

אגב נאשוויל, מישהי רואה את הסדרה?
התחלתי בדיליי של ממש והתמכרתי ברמות מטורפות.
חורשת על האלבומים מלא זמן, הם פשוט מצאו אמנים מדהימים והמעבר של היידן לקאנטרי פשוט מושלם.
בהתחלה זה הרגיש כמו ביקורת על טיילור סוויפט אבל מהר הבנתי שבכלל לא.

למה לא פשוט להוריד אותם?

לראות אונליין זה סתם מייאש אם את לא גרה בארה"ב.
גם השעות לא נוחות וגם האיכות בדר"כ על הפנים.
טקס ה-CMT האחרון היה חביב למדי, שווה להוריד. היו הופעות טובות.
מירנדה וקרי

ג'ניפר נטלס וג'ון לג'נד

אריק צ'רץ' וליזי הייל

רובנו צופים בסדרה, הבעיה היא שלא צפינו בקצב אחיד אז לא דאגנו לשרשורים רציפים אבל את יכולה להסתכל קצת למטה או בעמוד הקודם, נראה לי דילן עשתה ריכוז של שרשורי הפרקים שכן טרחנו לפתוח.
בגדול אני מאוד אוהבת את התוכנית ואת השירים בה.

LeAnnDylan

Well-known member
אוי, נאשוויל זה חלום

אני מתה לגור שם. הייתי הולכת אופרי כל יום!

ולערבי סונגרייטרס שלהם

ואת הסדרה אני חושבת שהרוב כאן רואה.
לא רוצה לספיילר לך אז תגידי איפה את עומדת שנדע על מה אפשר לדבר איתך.
השירים מאוד מוצלחים אבל אני ממש משוחדת בקטעים האלה. בכלל בקאנטרי לפני שאני מאזינה לשיר אני בודקת מי כתב אותו, חצי מהחיבה שלי לשירים תלויה במי כתב אותם. זה כמובן לא מבטיח שאני אוהב את כל השירים של הכותבים שאני אוהבת או לחלופין שאוהב רק שירים של כותבים שאני אוהבת, אבל לרוב זה מסתדר ככה שהשירים האהובים עליי באלבום הם של הכותבים האהובים עליי. ובתוכנית עצמה, לקחו את רוב הכותבים הפופולארים בז'אנר ונתנו להם לכתוב את הפסקול. לכן הוא גם נשמע כל כך אותנטי ומייצג. אני מתחברת בעיקר לשירים של ג'ולייט אבל יש גם שירים אחרים שאני מאוד אוהבת מסדרה.

BaksterPistol

New member
סיימתי את השניה ממזמן

מחכה בטירוף לשלישית.
אמורה לצאת בספטמבר לא?

Guncrazy

New member
אם ככה, עברת את המבחן

הקישורים ששמת טובים, אבל לא לא מכירה הרבה אמנים מוכרים שעושים מוזיקה כזו וקל "להשיג" אותם.
בדר"כ זה כל מיני אמנים לא מוכרים שטסים מתחת לרדאר ומשחררים סינגל אחד שלא מצליח ואלבום EP עם חמשיה שירים שרק אחד מהם באמת עובד לכן אני משתדלת להתרחק מהם כי זה סתם מבאס.
אבל הסאונד הכללי הזה מאוד מוצא חן בעיני.

ואם את בקטע של אמנים חדשים אז בפורום יש שלוש בנות שעשו אצלנו חייל בשנה האחרונה -
קייסי מאסגרייבס - https://www.youtube.com/watch?v=GZfj2Ir3GgQ
ברנדי קלארק - https://www.youtube.com/watch?v=Ai4kVwg1kkc
ג'סי אלכסנדר - https://www.youtube.com/watch?v=o2zPi-aFjsw
(יש גם את אשלי מונרו האדירה אבל אני יוצאת מנקודת הנחה שהאזנת לאלבומים שלה כי כתבת שאת אוהבת את הפיסטול אניז)

בגזרת הגברים, אני מאוד אוהבת את תומאס ראט - https://www.youtube.com/watch?v=I4keD5Qvya4

LeAnnDylan

Well-known member
האיכות של השיר של ג'סי מבאסת

העליתי בעבר את השירים שלה ליוטיוב באיכות סטודיו ואז יוטיוב החליט לחסום לי את החשבון לצמיתות

6 שנים של השקעה פיראטית ירדו לטימיון

הו, היי!

וואו! ליאן, מירנדה, קרי, אניז.
אני מחבבת אותך מאוד! טעם משובח בישראל זה די נדיר אז כל הכבוד לך

טקס ה-ACM האחרון, את מדברת על הטקס מאפריל?
זה הרבה זמן לשמור טקס בבטן
אני בקושי זוכרת מה היה בו. זה הטקס שמירנדה שרה Automatic והופיעה עם ג'ורג' סטרייט?

ביקורות אלבומים אני ממש אוהבת.
לגבי האלבום של מירנדה אני ממש לא אובייקטיבית, יחד עם ליאן היא האמנית האהובה עליי. האלבום הזה הוא האהוב עליי בותר שלה ואני אוהבת את כל השירים ממש. אבל יש לי העדפות - Gravity Is a Bitch זה השיר האהוב עליי וגם All That's Left

אלבום של ליטל ביג טאון, את מתכוונת לטורנדו? אם כן, זה אחד מאלבומי הקאנטרי האהובים עליי ביותר בעשור האחרון. פשוט אלבום משובח! בכלל טורנדו זה אחד השירים הכי טובים בז'אנר בעיניי. פשוט שיר אדיר.

את האלבום של לוסי שמעתי לפני שבועיים שלושה כי ראיתי שעבדו עליו כותבים ממש מוצלחים. הקול שלה הפתיע אותי לטובה. היא נשמעת טוב יותר ממש שחשבתי שהיא תשמע.
אני אוהבת באלבום את הדואט עם ג'ו ניקולס, את Lie a Little Better
וגם את That's What I Call Crazy אבל יש מצב שאני משוחדת לטובת קייסי מאסגרייבס. מה דעתך עליה אגב?
היא הפכה להיות יקירת הפורום בשנה האחרונה, היא וברנדי קלארק.
הן המציאות השוות של השנה החולפת.
גם השנה אנחנו מקווים למצוא אמנים חדשים ברמות הכישרון והאדירות שלהן.
דילן שמה את הצ'יפים שלה על סאני סוויני וג'סי אלכסנדר. אני מחכה קצת עם ההתחייבות שלי ומחכה למישהו/מישהי שממש יפתיעו ויסחפו אותי.

symptoms

New member
ברוכה באה,

תמיד נחמד שיש עוד מישהי, בעיקר אם תצליחי לעורר קצת את הפורום.

אצלי קרי היא הפייבוריטית, אבל קייס מתקרבת אליה (לא באמת
). אני מחבבת גם את ברנדי, מירנדה וליאן כמובן (לא שיש לי ברירה בפורום הזה) ובגדול מוכנה לשמוע כל זמרת.
עם זמרים זה קצת יותר מורכב, אני אוהבת את בראדוש וקית', וזהו פחות או יותר.

רעות

למעלה