חצוצרות חסומות הידרוסלפינגס ושות'

bobi2525

New member
חצוצרות חסומות הידרוסלפינגס ושות'

שלום אני מפורום פוריות ולהיות פה אפילו כאורחת מרגש אותי למרות שלפעמים יש הרגשה שזה רק הולך ומתרחק. טוב נו לא נכנסתי בכדי לרחם על עצמי. יש לי שאלה שמופנת לאלו מכן שסבלו מחצוצרות חסומות והידרוסלפינגס (נוזל בחצוצרה) ונכנסו להריון ושוב בטיפולים (או לא) ומה קרה עם החצוצרות לאחר ההריון? האם הם השתקמו או להפך. יש לי תור שבוע הבא להורדת החצוצרה היחידה שנשארה לי ואני נורא חוששת מכך. לפני שנה הורדתי אחת והשניה עברה שיפוץ ונסתמה בחזרה 4 IVFים כושלים וכל העולם ואישתו משכנעים אותי להוריד אותה כי הנוזל מפריע להשתרשות. אשמח לשמוע מכם תודה רבה ובהצלחה לכולם

בוקר טוב וברוכה הבאה אורחת רצויה

מחממים לך את המקום עד שתגיעי באמת
לי יש חצוצרות סתומות לחלוטין, חסימה מלאה, ואפילו חצוצרה אחת מעוותת, מקופלת וקטנה דהיינו כאילו היא איננה, אז הרחם שלי נקרא רחם חד-קרני, הקרניים זה החצוצרות, ובגלל שאחת "כאילו" לא נראית אז ככה זה נקרא
מאחר ושתיהן חסומות, חסימה מלאה, אז נדרשתי לעבור I.V.F מיד אחרי צילום רחם לפני יותר מ-10 שנים אמרו לי הפריות מבחנה. זה מה שאני מכירה מאז ומתמיד
הלוואי שהיו אומרים לי שניתן לפתוח אותן הייתי עוברת את הניתוח הכי קשה והכי מסובך שיש בכדי לפתוח ולו בכדי לתת לעצמי סיכוי לספונטני
אבל ספונטני לא במחוזותיי
לכן עברתי במשך עשרות שנים הפריות מבחנה, ונכנסתי להריון 6 פעמים
אז זה יכול לנחם אותך אני מקווה ולעודד אותך, כי אפילו שיש לי חצוצרות הם בלאוו הכי סתומות אז זה כמו שאין, לכן אל נא תדאגי ותראי שאפשר להרות גם בלי חצוצרות
מ-6 ההריונות שהיו לי, נולדו לי שני ילדים חמודים, עומר שלי המקסים ושירי שלי המדהימה
מקווה שעודדתי אותך, חזקי ואמצי, עשי טיפולים, ובמהרה תגיעי לפורום הריון אחרי, ומיד אח"כ לכאן, מחכים לך

מיכל ק-ש

New member
זה מקרה אחר יהלומית. מדובר על

חצוצרה עם נוזל. הנוזל הוא הבעיה לא החצוצרה החסומה שניתן לעקוף ב-IVF. הנוזל מפריע להשתרשות עוברים.

מיכל אבל היא אמרה שהורידה לה אחת

ואת השניה מתעדים להוריד לה אז רציתי להסביר לה שגם ללא חצוצרות אפשר להרות, כי לי יש שניים שנחשבות "כאילו אין לי".

מיכל ק-ש

New member
כן, ברור לי. אבל היא שוקלת להשאיר

את החצוצרה. אני אשמח אם לילך תענה לה. מישהו יודע איך לאתר אותה?

למעלה