חצאיות גבוהות לנשים מלאות

• פותח הנושא Enid1
  • פורסם בתאריך

Enid1

New member
חצאיות גבוהות לנשים מלאות

היי בנות,אני חדשה פה... אני בת 17,מודעת לעצמי ולמידות שלי ולמרות זאת אני אוהבת את הגוף שלי. בזמן האחרון נדלקתי על חצאיות בגזרה גבוהה לנשים מלאות.אני נעה במידות 44-46 בדר"כ. אני מעצבת לי המון שמלות וחולצות וכו' אבל אפעם לא חשבתי על חצאית בגזרה גבוהה,ורציתי לשמוע מה אתן חושבות. בעיניכן,חצאית לבחורה שהיא נמוכה-155,כמוני במידה 46-44, בעלת חזה גדול,יחמיא חצאית כזאת?יש לציין שהירכיים שלי עבות אמנם,אבל השוקיים שלי מהממים חחחח
אני מאוד מתלבטת לגביי זה ואני מאוד אוהבת לעצב את הבגדים שלי בעצמי,אבל חבל לי להוציא כסף על דברים שלא יחמיאו לי בסופו של דבר כי אני קצת לחוצה בכסף בזמן האחרון... מה אתן חושבות?

svety

New member
למה לא,../images/Emo190.gif

אני גם במידה שלך [אבל קצת יותר גבוהה] ואני לפעמים לובשת גזרות טיפה גבוהות. לא עד הציצי אבל גבוהות מהגזרה ה"מקובלת". הכל שאלה של שילוב הבגדים ואיך שאת מרגישה בהם. אם את מסתכלת במראה וחושבת שאת מהממת, לכי על זה.

joyiasista

New member
תשובה שלי:

יכול להתאים. בד"כ בנות מלאות כמונו מבורכות בגזרת שעון חול, אז לדעתי חצאית שהחגורה שלה יושבת בחלק הכי צר של המותניים יכולה בהחלט להחמיא, אבל כדי שהיא תחמיא היא חייבת להיות צמודה, אחרת היא תגרום לאשליה של טוסיק וירכיים רחבים יותר מהנתון. אם את בקטע של חצאיות בגזרות מתרחבות אז אני אישית מעדיפה שישבו ממש בקו התחתון של החזה (=גבוה מאוד!). זהו JOY

TeddyPicker

New member
זה תלוי.

יש כל מיני סוגים שונים של בדים. אם זו חצאית לייקרה, או נמצדת בכל צורה שהיא, את לא יכולה להשים אותה בשום מצב. לגבי בדים אחרים - אם יש לך טליה [צורה של שעון חול. האזור של החזה והירכיים עבה ובאמצע יש לך חלק צר יותר] את צריכה חצאית שמגיעה עד מתחת לציצים, והיא גם מחמיאה יותר בכלליות. לעומת זאת, אם הגוף שלך יחסית ישר, אולי כדאי ללכת עם חצאית משוררת בגובה הפופיק, עם חולצה קצת צמודה יותר. בנוסף, תמיד מומלץ ללכת עם משהו מעל [הבחירות הן לא סופיות. מעיל - תמיד להיזהר להתחמק ממעילים ארוכים אם את נמוכה - ג'קט, בלייזר... כל דבר] וכך יראו רק את מה שבאמצע, החצאית בגזרה הגבוהה והחולצה מתחת, וזה יטשטש את הצדדים.

בדר"כ זה מתאים לנשים מלאות,

זה מדגיש את החזה, שהוא נכס בפני עצמו.. אבל לנמוכות זה לא כל כך מתאים..מניסיון כנמוכה, זה עושה תחת ענק..><

לא בדיוק נכון...

הגזרות שמוציאים לחצאיות הגבוהות או שמתיישבות על הבטן וזה נראה דיי הריוני, או שאם היא לא צמודה אז זה נראה כמו שק. (אני אומרת מנסיון
)

Fairy24

New member
למה לא?

אם את אוהבת גזרה כזאת ורוצה, אז תקני, אני חושבת שבחורות מלאות הן יפות יותר ואין צורך לטשטש אותן.

למעלה