חפירת קורס - שיעור שני.

משעשע.

אני כולי טיפוס מוגזם והמשחק אצלי מוקצן כי אני טיפוס כזה שתיאטרלי ברגיל. אז מה שאני צריכה ללמוד זה להיות טבעית יותר. בקיצור, רוצה להשוות ריכוזים? :p

אוי, זו המילה שחיפשתי!

תיאטרלית! בדיוק! גם אני תיאטרלית ברגיל O,O מול המיקרופון אני כובה... רגע, להיות תיאטרלית זה טוב בעבור מדבבת, לא? :}

אין לי מושג!

אני אוהבת להיות קולות של דמויות אחרות וגם הצחוק שלי תמיד משתנה בהתאם לסיטואציות, אבל, מה שיפה אמרה זה שאני צריכה ללמוד להיות טבעית. X: בטח רוצה שאלמד את הבסיס על עצמי קודם ורק אח"כ המשחק ישתלב בזה. חוצמזה, יהיה מספיק זמן ללמוד :p -תיאטרליות זה תמיד טוב בעיני. ^^-

הממ...

יש לי הרגשה שפחות קשה לבנאדם תיאטרלי ללמוד לשחק יותר טבעי, מלגרום לבנאדם "אדיש" לשחק עם אנרגיות טובות. אז אני מניחה שאת במצב טוב, יקירה :} אגבבב... סתם שאלה, אוליי חצופה מצדי אבל אני מרגישה צורך לשאול... יש לך סירטונים ביוטיוב שאוכל [נוכל! למה להיות כ"כ אגוצנטרית...] לשמוע? :}

Eyal 1 2 3

New member
זה לפעמים לוקח זמן..../images/Emo215.gif

אבל מהפאנדאבים שלך אני בטוח שזה לא יקח הרבה זמן! פשוט תני לעצמך להשתחרר ובלי לחשוב מהצד השני של איך אנשים מסתכלים על זה מבחוץ, כי אנחנו יודעים שאת יכולה לעשות את זה בלי להתבייש! >:ם בהצלחה בפעם הבאה ^^ ופשוט תני לעצמך להשתחרר~ O:

אני יכולה!

כ--כן! אני יכולה!!! אני אעשה את זה ואצליח!!! ...אע... מתישהו... אוליי T^T נה, אני צוחקת... אין ספק שבתום הקורס ארגיש הרבה יותר בטוחה בעצמי ואוכל להיות פתוחה הרבה יותר. השאלה היא האם רמת הפתיחות שאגיע אליה תספיק כדי לדבב באופן מקצועי...? אני אעשה את המקסימום כדי להפסיק להתבייש. אין ספק שההודעות שלכם עזרו לי מאוד, ועודדו אותי כי רק עכשיו בעצם אני מבינה שהפחד שלי טבעי יחסית... ושחלקכם הגדול עבר בדיוק את אותו הדבר! והתגברתם על זה! אז אעשה מאמצים גם כן :} בשיעור הבא אוליי נתנחל באולפן הגדול D: הידד!!! אני כבר מתה לדעת איזו סדרה נדבב בפעם הבאה...

amityosovich

New member
אממ אז זהו מירי, ש..

אני מקווה מאוד שתצליחי להתגבר על הביישנות בזמן אני לא התגברתי עליה טוב מספיק אצל יפה ולכן לא הגעתי לרמה שרציתי ככה שהלכתי לקורס בנלס ואני לא מתחרט על שום שניה עם טליה איגור ולמל ועכשיו אני חושב שאני ברמה טובה מספיק למרות שתמיד יש מה ללמוד כמובן הכל יכול להיות בנלס אבל המאגר שיש לדעתי זה : בראץ, פליקס, טוקיו מיו מיו, בנות הפאוור פאף, ג'וניפר לי פעמיים, דיג'ימון, פוקימון, סוניק ובובספוג. (זה מה ששמעתי שעשו אנשים מהפורום, או שעשינו אנחנו בלמ"ל( איזה כיף שיש לנו שם כזה חחח))

למעלה