חפידון
חוזר שנית...

dikla yoktan

New member
אינני.

... כמו שהיה קשה לחיות את החיים האלה... מאירה כל הכבוד על ה"ורודה". בחיים לא הייתי עולה על זה. והמילה שלי היא: להתקרב

אל יווני

ככה, כמו שאתה יושב לא מנסה להתקרב ככה , כמו שאתה שותק איך שאתה פתאום צוחק והמילה שלי : בחסדו

מאירה 1

New member
ההצגה הגדולה

"...וכולנו כאן בחסדו, כן כולנו כאן בחסדו ..." והמילה שלי היא: חלום

מאירה 1

New member
חברות הכי טובות

"...קנאתי בך בשקט מרחוק..." יפה שמוליק אני התכוונתי לשיר "אבל חבל" אבל אחלה
המילה שלי היא: נתפס

dikla yoktan

New member
חפץ חיים (ברוח הגוברת).

... כוונות מחליפות כיוונים. יפה שמוליק, זה היה לא קל. קצת שברתי את הראש. והמילה שלי היא: בחיוך

קרן ניב

New member
טוב.. בגלל שהמילה היתה על שמי

אז הנה התשובה : הדובון הלך לישון הירח בלי חשש מרחף לאט בנחת והוא מביט אלי ממש, מושיט לי קרן - יד בוטחת המילה שלי : בהרהוריו

מאירה 1

New member
הוא אהב נשים רבות

"...הוא היה שבוי בהרהוריו..." למרות שהמילה הקודמת זה לא מה שהתכוונתי אלא התכוונתי למילה "תנאי" אבל לא נורא. המילה שלי היא: עמוק

האמת היא שיש לי משהו קצת מצחיק

להגיד ואני מקווה שתבינו אותי.... כשחשבתי על השיר שיש בו את המילה עמוק אז ישר קפץ לי לראש... "השיק הדייג סירתו אל המים לעבר הים העמוק" בדיוק אז נזכרתי שזה מעבר לים הרחוק והסיבה שזה קפץ לי לראש היא..... בהופעות האחרונות של ירדנה כשהיא שרה את בת הדייג היא תמיד שרה "מעבר לים העמוק"... בקיצור, אני הייתי מקבלת את התשובה שלי כנכונה... ואני אסביר את עצמי.... אנחנו שואלים כאן שאלות על שירי ירדנה למיניהם... שיר שירדנה מחרבשת בו הוא גם שיר..... מקווה שלא סיבכתי אתכם.... אם זה מתקבל אז המילה שלי היא: לרמוס

Mayel

New member
"במערבולת..."

מפני מה נשמה תנדוד מהר גבוה לבור עמוק ולא הזר הוא שמנחיה והמילה שלי היא "כסופים"...

למעלה