חסר בית

היתקליף

New member
זה קצת מבלבל

משום שאני סובל מהשקפת עולם מעוותת לפיה לא משנה מה קורה ומה יש, זה בגלל שיש לי מזל. בגישה הזו המשפט "איזה מזל יש לי שאין לי מזל" הוא משפט הגיוני לחלוטין.

היתקליף

New member
אגב, האם שמעת את התאוריה המפורסמת

שאומרת שלכל אדם מלאי מוגבל של מילים שהוא יכול להגיד בחייו, וכשהוא גומר אותן אז פיניטו על הקומדיה שלו? אז לפי התאוריה הזו מילים שאחרים מדברים עליך, טובות או רעות, נזקפות לזכותך, וככה יש לך יותר מילים להגיד.

והמרצה לפיזיקה שלי

בלהט היצרים, ואחרי שמילא 4 (!) לוחות בנוסחא, נאלץ למחוק לוח אחד ואז שאל: "איפה נעלם מה שמחקתי עכשיו מהלוח"

גברת x

New member
מה שפה כתבת...

מאוד מתאים לי להיום, כמה שהייתי זקוקה לשמוע את זה. ישר כוח על התרוממות הרוח שגרמת לי.

Lonely In Blue

New member
למה יש לי

הרגשה שאני מוכן לחתום שהדימוי העצמי שלך הרבה יותר גבוה מהאפס המוחלט ? אולי בגלל שמישהו עם דימוי עצמי באפס, לא היה מעז לכתוב כך ? או אולי בגלל שמי שמרשה לעצמו להוציא יצירות מהסוג שאתה כותב לא יכול להיות עם דימוי עצמי אפס ? תראה, התייחסתי אליך. אז אולי הדברים לא מדוייקים, אבל תתחיל לרחף... חחחחחחחחחחחחחחחח

זה טוב כי

בסוף התהליך... אחרי שהוא ימצא את הבעיה, ינקוב במחיר, ימצא את החלק החסר, יגבה מחיר נוסף, עליו לא חשבנו... ואחרי שיפשוף התחתית, אז... או אז... יבוא השקט. אז ישכון השלום בבית

היתקליף

New member
אני מבין שאת שייכת של לאסכולה של

"למה לקנות חדש אם אפשר לתקן". מה אני אגיד לך, בימינו התפיסה משתנה. יותר ויותר אנשים חושבים שלפעמים מחיר התיקון גבוה מדי, ואחר כך זה לא מה שהיה, אלא סדוק ורעוע ולא כל כך ראוי לשימוש.

וואוו

גם אם אין לי שמץ של מושג מה האסכולה הזו אומרת משהוא משייך אותי לאנשהוא.... כנראה שזה טוב!!

היתקליף

New member
הממ... אז זה משייך אותך גם לאסכולה

של אלה שחושבים שזה טוב להיות שייך לאנשהו, לא חשוב מה?

ושוב

אני משוייכת לאנשהוא... לא... זה בא כהמשך למה שכתבת לתאניה בעניין הריכולים.

מה פתאום ../images/Emo15.gifית ?

לא שמעת על הכלל הבלתי כתוב? שהצרות תמיד באות בצרורות? לפחות בשלישיות?

*יערית

New member
כנראה....

שיש לו סיבה לרכל...לעצבן..ולהשאיר סימנים בכל מקום....גם באהבה נוהגים כך לא?

העקשנית

New member
אני חסרת דירה וגרה בשכירות אבל../images/Emo82.gif

הדירה שבה אני גרה היום היא הבית שלי. מי שנכנס חושב שהיא שלי בגלל שסידרתי אותה בצורה יפה וחמימה, נעים להיות בה, ואני שומרת עליה ועל הסדר והנקיון, כך שיש בהחלט הרגשה של בית. מצד שני-אני חיה בתחושת חרדה מסויימת שמה יקרה כאשר יגמרו המשאבים שמהם אני חיה כיום, ומה יקרה אם חלילה לא יהיה לי כסף לשכר דירה. אז נכון שיד כל מיני אפשרויות שהמדינה עוזרת, אבל אם נניח מדובר בדיור הציבורי, אז ממה ששמעתי עד היום-הדירות שלהם ממוקמות בשכונות עוני ופשע, ואין לי שום כוונה להביא את בתי וילדי הגדולים למקומות כאלו. הפתרון שכן נראה לי אולי לבקש סיוע בשכר דירה ולעבוד קשה בכדי לממן את קיומינו. אבל בכל זאת יכולתי להבין למה התכוון המשורר... והתנצלות שלא היה לי כוח לקרוא את כל האשכול. כי-אני עייפה..... תחילת השנה, והלילות הארוכים, והקטנה שעדין מעירה בלילות לפעמים. אז-לילה טוב ושנה טובה ונהדרת! אמן.
נ.ב. הבטיחו לי שהנסיך שלי אמור להגיע בימים הקרובים, מישהו ראה אותו אולי רוכב על סוסו הלבן? לילה טוב

יש בית..אין בית....../images/Emo82.gif

העיקר מי גר בבית יש בתים גדולים יפים ועם ביטחון ומנעולים אבל קרים קרים ובהם גרים אנשים שלא חיים ויש בתים קטנים צנועים וחמימים ומי שיוצר אותם הם האנשים שגרים שם לא חשוב הגודל לא חשוב העושר אלא האושר בלבד

chang1

New member
נסיך וסוס לבן

ראיתי את הנסיך אבל לא מוצאים את הסוס

למעלה