חסרונות ויתרונות של להיפגש עם מישהו/מישהי צעיר/ה

libbie37

Active member
לדעתי הרוב פה בני 38+ , ואני מודה שיש לי אנטי להיפגש עם מישהו מבוגר ממני למרות שיש גם משהו קסום בגברים בשלים , לכן אשמח לשמוע מה הם היתרונות והחסרונות בלצאת עם מישהו מבוגר/ת לעומת הצעיר/ה בלי הכללות יותר מידי אלא יותר מניסיונכם

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לדעתי הרוב פה בני 38+ , ואני מודה שיש לי אנטי להיפגש עם מישהו מבוגר ממני למרות שיש גם משהו קסום בגברים בשלים , לכן אשמח לשמוע מה הם היתרונות והחסרונות בלצאת עם מישהו מבוגר/ת לעומת הצעיר/ה בלי הכללות יותר מידי אלא יותר מניסיונכם
מאד מאד אישי ושאלת השאלות מה את מחפשת?לפי הבנתי מאהב..ומאהב צעיר יכול להחמיא ולאתגר,סקס בשמיים(או להיפך הגמור)קוביות בבטן עם נשמה של מבוגר ועייף..ויש גם את האפשרות
להכיר גבר בן 50 צעיר בנפשו/אופיו,מעניק,חם ואוהב ואני בהחלט חושבת שוב -שזה מאד אינדבדואלי.
וידוי אישי-כשהייתי בת 44 חיזר אחריי בחור בן 26 במשך חצי שנה עד שהחלטתי שנפגשים,קסם של בחור וסקס אלוהי אבל..אחרי שני מפגשים פשוט סיימתי את הקשר כי זה לא ילך לשום מקום ורק סקס לא איתגר אותי כלל כך,שזה באמת אינדבדואלי כפי שציינתי.
שאלת השאלות,מה את מחפשת?מבינה שמאהב ,בחור צעיר זה בהחלט מחמיא ומאתגר,סקס בשמיים(או להיפך הגמור)קוביות בבטן ;) עם נשמה של מבוגר ועייף..ויש גם את האפשרות
להכיר גבר בן 50 צעיר בנפשו/אופיו,מעניק,חם ואוהב ואני בהחלט חושבת שוב -שזה מאד אינדבדואלי.
וידוי אישי-כשהייתי בת 44 חיזר אחריי בחור בן 26 במשך חצי שנה עד שהחלטתי שנפגשים,קסם של בחור וסקס אלוהי אבל..אחרי שני מפגשים פשוט סיימתי את הקשר כי זה לא ילך לשום מקום ורק סקס לא איתגר אותי כלל כך,שזה באמת אינדבדואלי כפי שציינתי.

Ellis Murphy

Well-known member
היתרונות או החסרונות לא תלויים בתאריך שכתוב בתעודת הזהות אלא במי שבכיס שלו/ה התעודה הזאת נמצאת...

michaell299

Active member
לא להכליל, אני בן 31 😬
לגבי יתרונות/חסרונות, נדמה לי ענו לך פה יפה :)

alongrin100

Well-known member
מבחינתך?
רק יתרונות, ורצוי אפילו רווק עם דירה משלו.
לא מכיר הרבה גברים שיסרבו לסקס טוב ללא ציפיות לחתונה בסוף הדרך.
הם גם לא ירדפו או יתעלקו עלייך אם תחליטי לסיים את הקשר. לפחות רובם לא.
נפגשים פעם בשבוע, נותנים בראש והבייתה.

Yakir4179

Well-known member
מבחינתך?
רק יתרונות, ורצוי אפילו רווק עם דירה משלו.
לא מכיר הרבה גברים שיסרבו לסקס טוב ללא ציפיות לחתונה בסוף הדרך.
הם גם לא ירדפו או יתעלקו עלייך אם תחליטי לסיים את הקשר. לפחות רובם לא.
נפגשים פעם בשבוע, נותנים בראש והבייתה.
בהנחה שיש לה רגש כל שהוא , לצערנו אם פנויות אי אפשר לאורך זמן להחזיק יזיזות, אולי מה שטוב ברומן אסור שכן ניתן להאריך קשר כזה עד שנמאס

Ellis Murphy

Well-known member
יש יתרון לנשים מעל 55 - הן לא ייכנסו להריון.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
לא עושה צעירים
צריכה אותו מבוגר יותר
בשל יותר
עסיסי יותר

החסרון - תמיד צריך לזכור לקחת לצימר כוס לשיניים התותבות.
היתרון - יש לנו ידיים רועדות שזה כמו ויברטור טבעי !!!

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
החסרון - תמיד צריך לזכור לקחת לצימר כוס לשיניים התותבות.
היתרון - יש לנו ידיים רועדות שזה כמו ויברטור טבעי !!!
הזכרת לי😆,יש לי חבר ילדות /נשוי שתמיד אומר לי "כשנגיע לגיל 70 ויותר ויהיה לנו פרקינסון אני הראשון שנצמד אלייך"😁

אישון34

Well-known member
אני לא יודע לגבי צעירה/מבוגרת.

נתקלתי בנשים שהיו נשמה קשישה - ולהיפך.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

לאחרונה יצא לי לפגוש גברת אחת בת 54 - האמת היא שהעור היה מתוך ויפה. הציצי היה מושלם. גם איבר המין היה יפיפה. (כמעט והתפתתי לשאול אם עברה קיסרי בזמנו).

הסיווג המיני שלי הוא לא לפי גיל - כי הנשמה היא הדבר שמזדקן לפני הכל אצל אנשים רבים.

המכות מהחיים יצרו מגבלות.

הם מפחדים מסיכונים, מפחדים מליזום, עסוקים בלכבד את הגבולות שהם ממציאים ועוד ועוד.

מרוב רצון היא אפילו לא בררה - רק הייתה עסוקה בלשמור על כל הכללים - שאני לא מודע לרובם.

אז זה התפוגג.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

העיצה שלי?

תחיי.

אל תחיי לפי רשימת מכולת.

תחיי לפי הרגשות.

אישוניאיש.
הרגש הטהור.

Yakir4179

Well-known member
אם את מדברת על קשר חברי זה נעים ומרגישים אחרת עם בוגר יותר , לי היה כיף למרות שאיכשהוא נמנעתי ממין אוראלי איתן כמעט, שכבתי עם בנות 22 ואני 42 , הרגשה היא אחרת בשר טרי וצעיר , מבין את אלו שטסים לתאילנד לחגוג, בארץ בוגר וצעירה ישר משייכים בטח יש לו כסף רב וכו , באירופה לא מרגישים מוזר שבוגרת שוכבת עם צעירים ולהיפך!

היו צעירות שהרגשתי בעננים בזכות האישיות הקורנת והשמחה וכו, והיו מבוגרות שגרמו לי צער שכביכול הם עשו עם החיים וחפרו לי על ילדים ונכדים ועל רווקותי

Tarzan_dude

Active member
זה מזכיר לי בדיחה ששמעתי פעם ושאני לא ממש זוכר - אז רק הפאנץ ליין:
חסרון במישהו מבוגר -שהוא צריך בויאגרה.
יתרון באותו אחד - הויאגרה.

לא כ"כ מסווג לפי גיל (בגבולות הסביר).
אני מעדיף לסווג לפי הכימיה, המשיכה, תשוקה, לפי פתיחות מינית וראש כחול וכו'...

אבח"י

Well-known member
מה אומר ומה אספר?
בהיותי מבוגר [66] ובהיותי חובב צעירים ממני [ 25 עד 40] , למרות שפעם אהבתי אותם מבוגרים בשנתיים שלוש ממני.
אז חסרונות במפגש עם צעירים - נדירות הפעמים שהרצון לסקס לא משולב בתקווה לתמיכה כלכלית כלשהי. לא יודע איך זה אצל סטרייטים, נשים צעירות, חסרות נסיון ועם "עור מתוח" די דחו אותי מאז ומעולם.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מה אומר ומה אספר?
בהיותי מבוגר [66] ובהיותי חובב צעירים ממני [ 25 עד 40] , למרות שפעם אהבתי אותם מבוגרים בשנתיים שלוש ממני.
אז חסרונות במפגש עם צעירים - נדירות הפעמים שהרצון לסקס לא משולב בתקווה לתמיכה כלכלית כלשהי. לא יודע איך זה אצל סטרייטים, נשים צעירות, חסרות נסיון ועם "עור מתוח" די דחו אותי מאז ומעולם.
זה מוכר הנסיון של תמיכה כלכלית בקשר כזה במיוחד שהם צעירים ואתה המבוגר, ואני חושבת שגם אצל הסטרייטים יהיו נשים צעירות שיחפשו וינצלו.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

Tarzan...תשובה כלבבי,מוכנה להיות ג'ין בשבילך..(כמו בגו'נגל( ..

למעלה