חסמים

מצב
הנושא נעול.
חסמים

חסמים
שלב ראשון עוד היום כנראה 815 אחר כך צפויה התנגדות חזקה ב 820 ששם תיקבע המגמה, אנחנו עדיין במגמה יורדת.

המשך היום

חסמים
שלב ראשון עוד היום כנראה 815 אחר כך צפויה התנגדות חזקה ב 820 ששם תיקבע המגמה, אנחנו עדיין במגמה יורדת.
המשך היום
הגבוה היומי היה 816.19 והשוק נושק ל 815 מלמטה. סגירה היום מתחת ל 815 תעיד על חולשה בשוק והמשך מגמת הירידה.

כמעט סיכום יום

המשך היום
הגבוה היומי היה 816.19 והשוק נושק ל 815 מלמטה. סגירה היום מתחת ל 815 תעיד על חולשה בשוק והמשך מגמת הירידה.
כמעט סיכום יום
מי שרצה סחורה עד 815 נתנו לו כמה שהוא רוצה, השוק לא שינה פניו ועדיין המגמה הירדת שולטת. המסחר לא מראה על היסחפות בקניות ודווקא המוכרים דאגו לספק ולהשתחרר מסחורה. לפני שקופצים לקנות קול 830 או לכתוב את פוט 800 שזה בכלל סכנת נפשות לעשות חושבים. היעדים ארוכי הטווח בינתיים לא השתנו 793 , 770 ואחר כך נבדוק, רק שבירה חד משמעית של רמות ההתנגדות שצינתי תהיה אות לשינוי מגמה למסלול עליות שגם הוא יהיה מהוסס

שלבים וחסמים

חסמים
שלבים וחסמים
לאחר שלא צלח להישאר מעל 815 על השוק להוכיח עוצמה נוספת ולסיים בשערים שבין 815-820 וזאת כדי שנמצא בטריטוריה חיובית. רק שבירה והתבססות תלת יומית בשערי סגירה מעל 820 תהיה אות לתחילת שבירת המגמה היורדת שהיא עדין שלטת. השוק נמצא במגמה ירדת עם יעד ראשוני של 793 , 800 הוא לא תמיכה כפי שנהוג להניח ורק בגלל שהוא מספר עגול. כאדם ירא שמים אני רוצה להביא בפניכם נקודה אחת מעולמי, רבים טובים ועשירים נוהגים למכור את תיק המניות שלהם לפני ראש השנה (אלה המחמירים) אחרים נוהגים למכור בין כסה לעשור. ביום כיפור תיק המניות שלי ריק ממניות.

sandbird4

New member
דווקא בחגים תמיד הבורסה עולה

שלבים וחסמים
לאחר שלא צלח להישאר מעל 815 על השוק להוכיח עוצמה נוספת ולסיים בשערים שבין 815-820 וזאת כדי שנמצא בטריטוריה חיובית. רק שבירה והתבססות תלת יומית בשערי סגירה מעל 820 תהיה אות לתחילת שבירת המגמה היורדת שהיא עדין שלטת. השוק נמצא במגמה ירדת עם יעד ראשוני של 793 , 800 הוא לא תמיכה כפי שנהוג להניח ורק בגלל שהוא מספר עגול. כאדם ירא שמים אני רוצה להביא בפניכם נקודה אחת מעולמי, רבים טובים ועשירים נוהגים למכור את תיק המניות שלהם לפני ראש השנה (אלה המחמירים) אחרים נוהגים למכור בין כסה לעשור. ביום כיפור תיק המניות שלי ריק ממניות.
דווקא בחגים תמיד הבורסה עולה
ויורדת אחרי החגים.

אבדא

New member
נראה לי שהתיק שלך ריק עדין מיום כיפ

שלבים וחסמים
נראה לי שהתיק שלך ריק עדין מיום כיפ
ור שעבר

מצב
הנושא נעול.
למעלה