חסימה בפורום ADHD

YBY26

New member
חסימה בפורום ADHD

שלום הייתי רוצה לברר האם למנהלי הפורום הנ"ל יש זכות לחסום משתמשים שאינם מיישרים קו עם עידוד מתן ריטלין? עד כמה שאני מבינה חסימה בפורום צריכה להיום במידה שמי מבאי הפורום נפגע מדברים הנכתבים שם - לא היה דבר הקשור בפגיעה שכזו למעט הנסיון להביא בפני באי הפורום אלטרנטיבות לשימוש בריטלין בהתחלה חשבתי שמדובר במשהו זמני - אך אני רואה שלא כך הדבר - האם יש איזה שהם כללים דמוקרטיים בפורום או שמדובר בדיקטטורה רעיונית? סמדר

פורום ADHD

מעיד על עצמו בצורה ברורה וחד משמעית שהוא אכן תומך במתן ריטלין. כפי שהבהרנו בעבר למספר גורמים, נשמח לפתוח פורום חלופי לטיפול בהפרעות קשה וריכוז.

Skywalker10

New member
אתם רציניים?

מדוע פורום שנועד לדיונים על הפרעה מסויימת אינו יכול להכיל דעות שונות? לאן הגעתם? האם כל אחד שדעתו תהיה מעט שונה מדעתו של מנהל כל פורום יצטרך לפתוח פורום חדש? אם כך בואו נפתח: פורום שמאמין בריטלין, פורום שלא מאמין בריטלין, פורום שמאמין באבחון TOVA, פורום שלא מאמין ב- TOVA, פורום שמאמין בטיפול התנהגותי בלבד, פורום שנועד למאמינים בריטלין + טיפול התנהגותי, פורום שמאמין רק בטיפול בריטלין ללא טיפול התנהגותי, פורום שנועד לאלה שלא רוצים טיפול כלל וכו'. ראוי שפורום כזה יהיה פתוח לדיון על כל סוגי הטיפול והדיעות. אם זה לא מוצא חן בעיני המנהל- שיפתח קומונה בה ישתף רק מי שהוא רוצה. להזכירכם- הפורום נקרא "הפרעות קשב ADHD" ולא "הפרעות קשב ADHD למאמינים בטיפול בריטלין". בתור איש מקצוע אני חייב לומר שתגובתכם מאוד לא עניינית בלשון המעטה, וזאת בלי קשר לדעתי בנושא.

Snarc

New member
מפחיד

לא רק מאמינים בדברים שהם אומרים אלא לא רואים את הבעיתיות שבכך. הרי בכל זאת הם לא פה להציל העולם,אלא רק לעשות איזה שקל חדש.

צדק777

New member
התגובה של הנהלת הפורומים

ממש לא מפתיעה. ישנם עוד הרבה פורומים שבהם אסור להביע דעה שונה, סתימת הפיות חוגגת, ולנו לא נותר אלא להגיד שיורד גשם כשיורקים עלינו או לעשות מעשה.

נו מה רק עכשיו קלטת את זה

כל פורום פה אם אתה לא מסכים עם הדיעות של הרוב ואתה קצת דעתם חוסמים אותך בגלל שאני לא מסכים עם דעת הרוב ובגלל שיש לי אומץ לכתוב תדיעות שלי ואני לא אחד הכינויים המוכרים אני נחסמתי בפורום WWE וככה גם בפורום כדורגל שמה יש משתמשים שמקללים ובגלל שהמנהל מכיר אותם הוא לא חוסם אותם

Skywalker10

New member
לא מצאתי

היכן הפורום מעיד על עצמו שהוא תומך חד משמעית במתן ריטלין? אני לא מצאתי שום רמז לכך. מה שכן מצאתי: "אצלנו תוכלו לשאול את כל השאלות ולקבל מבחר תשובות מאנשים שיש להם ילדים עם הפרעות קשב, מאנשים שיש להם הפרעות קשב, ומהרבה בעלי מקצוע המתמחים בהפרעות קשב. הפורום אינו תלוי בשום גוף ציבורי/מוסד/עמותה או ארגון רפואי כזה או אחר והוא שייך לכולנו". אם אכן נחסמים כותבים רק משום שהם מביעים עמדה שונה זוהי עבירה וחוצפה לשמה. (ואני מדגיש, אם אכן זו הסיבה היחידה). מקווה שתתיחסו בצורה עניינית ולא מתחמקת. תודה

אנחנו אכן רציניים

לאחר למעלה מחמש שנות ניהול הפורום אנו מודעים לפערים העצומים שבן דוגלי הריטלין ושולליו, ולהערכתנו לא נצליח להגיע להסכמה בעניין זה. לשמחתנו איננו חייבים להגיע להסכמה, משום שנשמח להקים פורום חלופי שידון גם בפתרונות שאינם כוללים ריטלין, ובו יוכלו לכתוב הסברים מפורטים ועתירי נוסחאות כימיות, מבלי לכנות הורים שנותנים לילדיהם תרופה רוצחים, פושעים, מרעילים ועוד כינויים מעין אלה. עד כה טרם קיבלנו ולו בקשה אחת לפתיחת פורום שכזה, מה שגורם לנו לחוש שהכותבים מעוניינים דווקא כן לכנות את הכותבים בפורום ואת ההורים שנותנים ריטלין לילדיהם במגוון השמות שציינו לעיל. עוד נדגיש, כי לא נאפשר הפיכת השרשור הזה לשרשור בעד או נגד ריטלין, וכי אנחנו עדין נשמח לפתוח פורום שכזה במידה ותגיע בקשה רצינית.

פורום=ניהול פומבי של דעות,אבל אתם..

פשוט לא מאפשרים זאת
אני אף פעם לא נכנסתי לפורום הזה אבל סביר להניח שבכל פורום = קבוצת אנשים שמנהלים דיון רציני יהיה האחד שלא יתמוך בדעת הרוב.... הרי זאת מטרת הפורום - להקים קבוצות דיון
ולנהל דיון רציני על נושאי הפורום ולשמוע גם אחרים מבחוץ במקרה זה- דיון על השיטה - ריטלין. אבל מה אתם עושים? חוסמים ולא מאפשרים לחברים אחרים שאין להם דעה חיובית על השיטה להכנס ולנסות להוכיח באמצעים סבירים כמו כתיבת תגובות, לנסות להשפיע ולהראות שיש גם צד שלילי לשיטה.
הרי אפילו בבית משפט נותנים לשני הצדדים לדבר ולנסות להוכיח כל אחד את צידקתו. הרי בכל ישיבה יהיה האחד שלא יהיה בדעת הרוב... אתם יוצרים מצב שבמדינה דמוקרטית ובפרט - בדיונים דמוקרטיים כמו פורומים פומביים אין אפשרות לתת דעה אחרת
או שונה במקצת לסיכום : הפורומים בתפוז הם פורומים פומביים ודמוקרטיים- כלומר כל אחד יכול להשתתף, כמובן כל עוד הוא לא גורם לדיונים לא להתנהל בצורה סבירה. ולכן אתם לא יכולים, מצד אחד, לומר שאתם נותנים לכל אחד להביע דעה ומצד שני ובאותו הזמן לפסול הודעות שמביעות דעה שונה מהרוב
תחלטו???!!!

האם לכל פורום יהיה אנטי פורום../images/Emo35.gif...

Skywalker10 אמר משהו נכון....האם לא נראה לכם סביר שכל הדיונים על נושא אחד ומסוים צריכים להתנהל בפורום אחד? גם על זה אשמח לשמוע את דעתכם.... עד כדי כך "ירדתם" וננתם תרוץ שבגלל שאין פורום אנטי פורום לא יאפשרו לתת דעות נוגדות בפורום
נשמע לי " לא לעניין" בכלל
אתם צריכים לקבוע ישיבת הנהלה בקשר לתרוץ שננתתם בשירשור הזה ולקבוע אחד ולתמיד מה הולך ליהיות מהיום .... ובנושא הפרטי שלי... אם אני כותבת ש"אסור לצחוק על אחרים" באחד מדיוני הפורום ואתם מצדיקים את המנהל שאסר לי לכתוב זאת, בעיקבות אימרה זאת, בטענה שאימרה זאת בפורום "מחנכת" את הפורום יותר מדיי ... דיינו

0Pandemonium0

New member
השתגעתם לגמרי?

מה הדבר הבא? פורום אוהבי נינט ופורום לא אוהבי נינט? פורום "אלה שחושבים שהארי פוטר הוא אחלה ספר" ופורום "אלה שלא ממש מתים על הארי פוטר"? פורום לרקוד לאור הירח עם פרח מאחורי האוזן, ופורום לרקוד לאור הירח עם פרח מאחורי האוזן השנייה?

nizanm

New member
יותר מדי תלונות והעדר שביעות רצון

מהנהלת הפורומים. חבל שהמשאב אדיר המימדים הזה שצריך לשרת את הציבור ולהעמיד לרשות המיבור את מיטב השרותים -- מתנהל בצורה כה חובבנית וילדותית ממש חבל.

ושוב אנו מזמינים גולשים המעוניינים

לדון בהפרעות קשב וריכוז באופן אחר, להציע את עצמם לניהול הפורום. העובדה שטרם קיבלנו ולו פניה אחת שכזו מצביעה להערכתנו על רצונם האמיתי של המשתתפים בדיון זה, להפריע לגולשים בפורום הקיים, ולהוקיע אותם במרעילי ילדים וכרשעים. לא נאפשר הצגה שכזו כנגד הורים הפועלים על פי המלצות משרד הבריאות, החינוך ומיטב הרופאים.

YBY26

New member
למה להפריע?

לא ברור לי מי הוקיע את באי הפורום כמרעילי ילדים , כרשעים זו תגובה קצת היסטרית שנראה שמקורה בקיבעון ובפחד לשמוע דיעות אחרות אין ולא הייתה שום ביקורת על מי מההורים ובטח שלא הצגתם שמרעילי ילדים אני לא מבינה מהיכן התגובה הזו

Skywalker10

New member
אני מנסה להבין

עם מי יש לי עסק כאן ולא מצליח. אני חוזר שוב- פורום שמגדיר עצמו כ- "פורום ADHD" אינו צריך להיות מוגבל אך ורק לכותבים המאמינים בדרך טיפול מסויימת. זה כמובן אינו מצדיק תגובות כפי שתארתם ולאלה כמובן אין מקום- ללא קשר לעמדת הכותב בנושא הריטלין. ובעניין ההתייחסות האישית למשתתפים בדיון זה, אתם כתבתם: "העובדה שטרם קיבלנו ולו פניה אחת שכזו מצביעה להערכתנו על רצונם האמיתי של המשתתפים בדיון זה, להפריע לגולשים בפורום הקיים, ולהוקיע אותם במרעילי ילדים וכרשעים"- זוהי השמצה מכוערת וברוטלית ואני דורש התנצלות אלא אם כותב התגובה הנ"ל הוא מתחת לגיל 12. לא מתאים להנהלת פורומים המכבדת את עצמה להגיב כך. אני איני כותב הודעות בפורום הנ"ל אלא קורא פסיבי לעיתים רחוקות. תגובתי הייתה כאיש מקצוע שרואה בפורומים כאלה מקום חשוב מאוד למשתתפים בו וככזה הוא חייב להיות פתוח לכולם. אנא חישבו לפני שאתם מגיבים פעם נוספת. תודה והמשך שבוע טוב לכולנו, בעיקר לחיילינו באשר הם.

Skywalker10

New member
אני עדיין

מחכה לתשובה, בעיקר בעניין ההשמצה הפרועה בשרשור זה.

למעלה