חניה בבית חולים כרמל, חיפה

some117

New member
חניה בבית חולים כרמל, חיפה

האם יש מגרשים חינמים באזור בית חולים כרמל? מצופה לי אשפוז ואני שוקל להשאיר את הרכב במגרש חנייה.
אם לא, האם ידוע על אפשרויות חניה זולים יחסית באזור בית החולים?
מישהו יודע כמה עולה החניה בבית חולים לכ3 לילות?

trilliane

Well-known member
מנהל
נקודה כאובה... אין שם בכלל מגרשי חניה, גם לא בתשלום

הרחובות מסביב לבית החולים צבועים בכחול לבן ולא פשוט למצוא בהם חניה (אם כי תלוי באיזו שעה באים וכמה הקפות עושים). לבית החולים עצמו אין מגרש חניה, הוא די קטן (לא מתחם אלא בסה"כ בניין אחד גדול) ונמצא בלב שכונת מגורים (אתה יכול לקבל מושג מעיון במפות גוגל).
&nbsp
אפשר לחנות בחניון של מרכז חורב, זו הליכה של כמה דקות משם (אבל לא נורא קרוב, כמה מאות מטרים) אבל אני לא חושבת שזה יהיה זול לכמה ימים...
&nbsp
אם יש לך אפשרות להגיע בתחבורה ציבורית, עדיף. יש אוטובוסים (למשל 132) שמקיפים את ביה"ח ועוצרים ממש בכניסה. אם לא, נראה לי שמונית תהיה אפשרות זולה יותר.

trilliane

Well-known member
מנהל
סליחה, תיקון: יש מגרש חניה קטן בתשלום ליד הכניסה לביה"ח

ממה שנראה לי הוא בד"כ מלא... ולא יודעת כמה עולה.

some117

New member
תודה, העניין הוא שאנחנו מגיעים מרחוק

ורציתי להשאיר את הרכב ולחזור בתחבורה ציבורית. כך שכשבני משפחתי ישתחררו נחזיר אותם בנוחיות לבית.
ממה שראיתי אכן יש את הרחובות הסמוכים אך שם כפי שאמרת צבוע בכחול לבן, ותשלום באיזי פארק למשך מספר ימים, יהיה מעט מסובך. אנחנו נגיע ביום שבת, אני מעריך שהחניון יהיה פנוי גם אם נשאיר את הרכב למס' ימים שם - הבעיה, התשלום.
האם יש לך המלצה למקום חניה חינמי או מוזל שבו הרכב יהיה בטוח (מלבד חורב) גם אם יש צורך להגיע משם לבית החולים בנסיעה קצרה לבית החולים?

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה יכול לחפש חניה ברחוב הרופא או בד'יזראלי (דישראלי)

ברגע שמתרחקים מהרחובות הראשיים למעמקי השכונות יש גם מדרכות אפורות, אבל מדובר בהליכה של מאות מטרים. רחוב הרופא די קרוב, אבל בעלייה. אני גם לא יודעת עד כמה קל למצוא שם חניה ביום שבת, אלה שכונות מגורים ובמהלך יום שבת יש יותר מכוניות מביום חול, מטבע הדברים.
&nbsp
&nbsp

ruven7

Active member
אפשר לנסות אבל בדיזרעלי נעשות כעת עבודות תשתית

שיכולות להשפיע על החנייה,אינני בטוח.
בכל מקרה זה לא רחוק מבית החולים.
אפשר גם ברוממה החדשה הקרובה מאד למרכז חורב,יש מגרש חנייה גדול במפלס התחתון של המרכז המסחרי ומשם אם צריך הליכה כ-20 דקות (דרך מדרגות יוסף דנה במוריה) או נסיעה קצרה במונית.

ruven7

Active member
יש חנייה בתשלום אם כי המקום די מוגבל

לפחות בפעם האחרונה שהייתי שם לפני כמה חודשים.
אין לי מושג כמה עולה.
זו בעייה כי כאמור בית החולים הוא באזור שכונת מגורים.

למעלה