"חנות מיקרוסופט" לא פועלת.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שלום לך מר "E"
דבר ראשון נכנסתי SERVICES ול-windows update ולחצתי על START והופיע עדכון קטן ואשרתי ואחר כך סגרתי את "פרוקסי ובדקתי עדכונים. הפעלתי הפקודה כמנהל בתוך POWERSHELL ולאחר כחצי שעה עשה תיקונים וגם היו שורות באדום ולאחר הסיום התחלתי מחשב מחדש וגם אי אפשר לפתוח את "חנות מיקרוסופט". כמו כן ניסיתי כמה פעמים להתקין האפליקציה מהאתר שנתת לי וגם לא מוריד כי מופיע הודעה שאתר מיקרוסופט רוצה לפתוח את windows store ואשרתי ולא עזר כלום.
ממש אני מאוד מצטער לא הולך לי ואני מאוד מודה לך על העזרה...
צהיה בריא כל הזמן הזה הייתי מקין 3 פעמים ווינדוס...יורת קל פשוט יפתור הכל ואללה יודע עוד מה השתבש לך במחשב...למה לחכות? עד שיענו לך כבר תתקין פתור הכל וזהו

avi2021

Member
שלום לכם
מאוד מוזר מה שקורא אצלי במחשב אחרי כל הפעולות שמר "E" אמר לעשות ואני באמת מודה לו על העזרה. יש לי מחשב ישן ובמשך 5 שנים לא קרה לי מקרה דומה לעכשיו ועדיין עובד טוב עם חלונות 10.
יש לי שאלה והיא שמסוף ינואר ועד היום כחודש ימים או קצת יותר היו מלא עדכונים ואולי אני אגש להסטוריית העדכונים והתחיל למחוק כל עדכון אחורנית עד שהראה שאפליקצית חנות מיקרוסופט תעבוד.
מהי דעתכם?

avi2021

Member
אולי בגלל שהיו מלא עדכונים בחודש האחרון (חודש פברואר) ואחד מהם לא התעדכן כראוי ולכן בדעתי לגשת להסטוריית העדכונים ולמחוק אחורה עדכונים עד שאפליקציית חנות מיקרוסופט תעבוד ומכאן לעדכן מחדש לפי הסדר ואולי הפעולה הזאת תעזור מהי דעתכם בנושא?

רוב הזמן נח

Well-known member
צהיה בריא כל הזמן הזה הייתי מקין 3 פעמים ווינדוס...יורת קל פשוט יפתור הכל ואללה יודע עוד מה השתבש לך במחשב...למה לחכות? עד שיענו לך כבר תתקין פתור הכל וזהו
אולי בגלל שהיו מלא עדכונים בחודש האחרון (חודש פברואר) ואחד מהם לא התעדכן כראוי ולכן בדעתי לגשת להסטוריית העדכונים ולמחוק אחורה עדכונים עד שאפליקציית חנות מיקרוסופט תעבוד ומכאן לעדכן מחדש לפי הסדר ואולי הפעולה הזאת תעזור מהי דעתכם בנושא?
במקום שזה יהיה פשוט ואפשר יהיה להיכנס "לחנות" שלהם רגיל בדפדפן או דרך אפליקציה, הם מערבים את הכלי הממש לא בטוח הזה, ה- PowerShell בפעולה.

אפשר לקרוא על זה:

נערך לאחרונה ב:

avi2021

Member
שלום רב לכולם...
ברשותכם יש לי מספר שאלות:
1. רכשתי מחשב חדש כולל מערכת הפעלה ובהגדרות מערכת יש מפתח המוצר שלי וגם רשיון מיקרוסופט ויצרן המחשב איך מגבים הנתונים האלה?
2. מה ההבדל בין התקנה נקייה לבין תיקון התקנה או שדרוג של חלונות 11?
3. בהנחיות שראיתי בתיקון חלונות 11 יש לבחור באפשרות של "שמור קבצים ואפליקציות אישיים", האם בפעולה הזאת הוא רק שומר הקבצים והאפליקציות או גם שומר את ההגדרות שכמובן אני לא מעוניין.
האמת היא שאני מעדיף להתקין את התיקון או השדרוג כי בשבילי זה קל, כי מורידים את ה-ISO למחשב וישירות מבצעים ההתקנה מבלי להיכנס לביוס וכך גם נשמרים לי מפתח המוצר והרשיון ועוד, וגם אני יכול לצפות בהנחיות במחשב השני ולעבור שלב אחרי שלב עד לסיום.
הנני לציין שבחיי לא ביצעתי התקנה של מערכת הפעלה ולכן אני חושש אם יקרה לי משהו לא צפוי באמצע התהליך.
האם הסרטון הזה שצפיתי הוא גם יכול לעזור?
האם אפשרי להתקין את חלונות 11 ללא דיסק און קי וכך לא להיכנס לביוס?
בתודה מראש...

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שלום רב לכולם...
ברשותכם יש לי מספר שאלות:
1. רכשתי מחשב חדש כולל מערכת הפעלה ובהגדרות מערכת יש מפתח המוצר שלי וגם רשיון מיקרוסופט ויצרן המחשב איך מגבים הנתונים האלה?
2. מה ההבדל בין התקנה נקייה לבין תיקון התקנה או שדרוג של חלונות 11?
3. בהנחיות שראיתי בתיקון חלונות 11 יש לבחור באפשרות של "שמור קבצים ואפליקציות אישיים", האם בפעולה הזאת הוא רק שומר הקבצים והאפליקציות או גם שומר את ההגדרות שכמובן אני לא מעוניין.
האמת היא שאני מעדיף להתקין את התיקון או השדרוג כי בשבילי זה קל, כי מורידים את ה-ISO למחשב וישירות מבצעים ההתקנה מבלי להיכנס לביוס וכך גם נשמרים לי מפתח המוצר והרשיון ועוד, וגם אני יכול לצפות בהנחיות במחשב השני ולעבור שלב אחרי שלב עד לסיום.
הנני לציין שבחיי לא ביצעתי התקנה של מערכת הפעלה ולכן אני חושש אם יקרה לי משהו לא צפוי באמצע התהליך.
האם הסרטון הזה שצפיתי הוא גם יכול לעזור?
האם אפשרי להתקין את חלונות 11 ללא דיסק און קי וכך לא להיכנס לביוס?
בתודה מראש...
1 עושים צילום מסך שומרים על דיסק או און קי או מדפיסים ושומרים. בהתקנה חוזרת אין צורך להקליד מספרים בכלל מדלגים על זה. הרשיון נצרב בלוח.
2 נקי זה נקי לא משאיר סימין וזכר למה שהיה. תיקון לא בטוח יצליח. שידרוג אף טכנאי רציני לא ממליץ זה יוצר בעיות שונות ומשונות.
3 לא שומר הגדרות

האמת שהכי טוב שתעשה התקנה נקיה. זה באמת סופר פשוט ויבטיח מערכת נקיה ויעילה. חדשה למעשה. נזק לא ממש תוכל לעשות..תמלא הוראות פשוט של כל וידאו התקנה..כאמור התאמה אישית וזהו..יהיה לך חדש, טעית? תעשה מהתחלה..לא יקרה כלום. הצצתי לסרטון סבבי..רק חסר חלק שאתה מעלה בביוס את הדיסק און קיי ראשון..לא בעיה למצוא את זה..כשהדיסק עולה אתה עושה כמוהו פשוט..

נערך לאחרונה ב:

Omnicide

Member
תקשיב, תעשה את האיפוס של מערכת הפעלה (הנה הוראות), תבחר לשמור על הקבצים ולהסיר אפליקציות והגדרות, בשביל זה אתה לא צריך להכין/לדעת כלום וזה תהליך פשוט. אם זה יפתור את הבעיה של החנות יופי, אם לא תחזור ונמשיך הלאה.

avi2021

Member
תודה רבה ולי זה נשמע רעיון מצויין וקל כי בסה"כ אני מעוניין לחזור לברירת מחדל!
יש לי רק שאלה אחת והיא איזה יישומים פועלים אפשר לסגור?
יש לי אנטי ווירוס של "זונאלרם" ואני מתכוון ללחוץ על "stop all internet activity" בתוכנה עצמה והאם זה בסדר, או להסיר ההתקנה ולהתקין מחדש.
האם יש צורך לבטל את הסיסמא בעת הכניסה לווינדוס?
חוץ מתוכנת אנטי ווירוס מה עוד צריך לסגור ואיזה פעולות נוספות לעשות כדי שלא יהיו לי הודעת שגיאה...

Omnicide

Member
לפי ניסיוני אנטי וירוס עושה בעיה במקרה שהוא מנוהל ע"י אדמין בסביבה עסקית וההגדרות שלו מוגנות עם סיסמא. משתמש מקומי עם הרשאות מלאות אין בעיה בדרך כלל, בכל מקרה לפני האיפוס נעשה בדיקה ומודיע אם צריך להסיר תוכנות לפני.
אם אתה רוצה להסיר אותו לפני - לך על זה, לא יזיק.

לגבי הסיסמא אין בעיה - הוא במלא מאפס הכל.

רק להזכיר, הוא מסיר תוכנות ואפליקציות אז בכל מקרה תצטרך להתקין מחדש את האנטי וירוס.

avi2021

Member
שלום רב לך ירון ותודה רבה על הייעוץ או על ההסברים...
אני צריך לגשת למערכת, אודות ושם מפרטי המכשיר ומפרטי ווינדוס ישמרו כולם? כי מופיע שם לחצני "העתק". ואני מבין שצריך להשתמש בלחצנים אלו וכנראה להדביקם מחדש לאחר ההתקנה...
(סליחה על כל כך הרבה שאלות)

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שלום רב לך ירון ותודה רבה על הייעוץ או על ההסברים...
אני צריך לגשת למערכת, אודות ושם מפרטי המכשיר ומפרטי ווינדוס ישמרו כולם? כי מופיע שם לחצני "העתק". ואני מבין שצריך להשתמש בלחצנים אלו וכנראה להדביקם מחדש לאחר ההתקנה...
(סליחה על כל כך הרבה שאלות)
מקש ווינדוס + PST SC מצלם שומר בתמונות שלי בתיקיית צילומי מסך, אבל אתה לא צריך את זה כאמור..מה שרשום שם יחזור לבד הרשיון כבר צרוב לא צריך להכניס אותו. זו לא התקנה חדשה. פשוט תתקין אל תדאג מהרשיון והמספרים בכלל...

avi2021

Member
ברשותך יש לי עוד שאלה בבקשה...
כאשר אני מסיים להוריד את קובץ ההתקנה על דיסק און קי אפשרי לא להיכנס לביוס ובמקום זאת להיכנס להגדרות מערכת שחזור ולהיכנס להגדרות אתחול מתקדמות ולבחור את הדיסק און קי ולאתחל המחשב...
האם זה עדיף כי לי זה יותר קל ובטוח...

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
ברשותך יש לי עוד שאלה בבקשה...
כאשר אני מסיים להוריד את קובץ ההתקנה על דיסק און קי אפשרי לא להיכנס לביוס ובמקום זאת להיכנס להגדרות מערכת שחזור ולהיכנס להגדרות אתחול מתקדמות ולבחור את הדיסק און קי ולאתחל המחשב...
האם זה עדיף כי לי זה יותר קל ובטוח...
לא, זה לא מסוכן להכנס לביוס לבחור BOOT ואת הדיסק און קיי..פעולה פשוטה בלי לשנות כלום למעשה.מה שיקרה שפשוט הדיסק און קיי יעלה עם ההתקנה. בסיום ההתקנה אתה מוציא אותו וזהו לא שינית כלום בביוס. אתה צריך התקנה נקיה כל דבר אחר יעשה בעיה מנסיון.

נערך לאחרונה ב:

avi2021

Member
ובסוף ההתקנה לפני שאני לוחץ על עדכונים להתקין ישירות את MY DELL ולעדכן הכל ורק אחר כך לעדכונים...

avi2021

Member
עוד שאלונת... בבקשה
מה ההבדל בין הורדת מדיית התקנה לבין הורדת תמונת דיסק במילים פשוטות...

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
עוד שאלונת... בבקשה
מה ההבדל בין הורדת מדיית התקנה לבין הורדת תמונת דיסק במילים פשוטות...
מדיית התקנה זה דיסק שקונים. לא משתמשים בו מורידים אתה גרסא המהאתר היא הכי מעודכנת פשוט...

exprexs

Member
אולי ניסיון אחרון לתיקון האפליקציה.
היכנס ל SETTINGS.
APPS
היכנס שם ל MICROSOFT STORE
הקלק על האייקון
אמור להיות שם ADVANCED OPTIONS
הקלק על זה
אמור להיות שם מן כפתור אפור שרשום עליו REPAIR.
הקלק על זה.

בינתיים גם גיליתי את פקודת ה POWERSHELL הבאה.
נסה את POWERSHELL כ"מנהל" העתק מכאן והדבק.
Get-AppXPackage WindowsStore -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)AppXManifest.xml}
ספר לי אם זה עבד.

יש כאן צילום מסך של אפשרויות מתקדמות כמו REPAIR.

נערך לאחרונה ב:

avi2021

Member
שלום לך מר "E"
באפליקציות בהגדרות אין לי האפליקציה MICROSOFT STORE.
פקודת ה-POWERSHELL לא נרשמה כלום ולכן אין שום תוצאות.
לכן לפי דעתי שהכי טוב לעשות כדבריו של מר ירון מנהל ובהזדמנות זו אלמד בפעם הראשונה כיצד להתקין שוב מערכת הפעלה...
אני מודה לך שניסית לעזור לי ואני מודה מאוד למר ירון מנהל...

למעלה