"חנות מיקרוסופט" לא פועלת.

exprexs

Member
שלום לך מר "E"
באפליקציות בהגדרות אין לי האפליקציה MICROSOFT STORE.
פקודת ה-POWERSHELL לא נרשמה כלום ולכן אין שום תוצאות.
לכן לפי דעתי שהכי טוב לעשות כדבריו של מר ירון מנהל ובהזדמנות זו אלמד בפעם הראשונה כיצד להתקין שוב מערכת הפעלה...
אני מודה לך שניסית לעזור לי ואני מודה מאוד למר ירון מנהל...
יתכן שמישהו הסיר את היישומון.
פתח POWERSHELL כ"מנהל".
העתק מכאן והדבק. ( זה למעשה 3 פקודות ).

Get-AppXPackage WindowsStore -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)AppXManifest.xml}
Get-AppxPackage -Allusers Microsoft.WindowsStore | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
Get-AppxPackage -allusers Microsoft.WindowsStore​
הקש על מקש ENTER.

avi2021

Member
שלום לך מר ירון...
אני מחובר לאינטרנט של "הוט" בחיבור קווי לנתב-מודם הוט-בוקס 4 (500MB) לאחר סוף ההתקנה של ווינדוס 11 כשנכנסתי לשולחן עבודה אני צריך משהו להגדיר בקשר לחיבור אינטרנט או שמערכת ההפעלה מסתדרת אוטומטית ואפשר לגלוש כרגיל?
בתודה מראש...

exprexs

Member
שלום לך מר ירון...
אני מחובר לאינטרנט של "הוט" בחיבור קווי לנתב-מודם הוט-בוקס 4 (500MB) לאחר סוף ההתקנה של ווינדוס 11 כשנכנסתי לשולחן עבודה אני צריך משהו להגדיר בקשר לחיבור אינטרנט או שמערכת ההפעלה מסתדרת אוטומטית ואפשר לגלוש כרגיל?
בתודה מראש...
בשביל לבצע התקנה נקייה, אין חובה במדייה להתקנה.
ניתן לבצע הכל דרך הגדרות "איפוס".
מה שנוח.
אבל אני חושב שזה מיותר להתקין מחדש והכל בגלל עניין כה שולי כמו יישומון STORE.
היישומון הזה מתקלקל כל הזמן וזה לא פיתרון להתקין הכל מחדש כדי לתקן את היישומון. זה לא יעיל.
חייבת להיות פקודות תיקון כלשהי, וגם ציינתי זאת בתגובתי האחרונה.
רק שמדבריך לא היה ברור שהיישומון הוסר לחלוטין ( וכעת זה ברור ).
צריך להתקין את היישומון.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שלום לך מר ירון...
בתודה מראש...אם הרשת תקינה תשתית זספק הווינדוס מזהה לבד אותה ...אין כל הגדרה לעשות..אלא לבחור רשת רצוי פרטית בבית וזהו

avi2021

Member
שלום רב לכם
ותודה רבה לכולכם מכל ליבי...
אני בעצם המתנתי קצת עם התיקונים שאתם ניסיתם לעזור לי כי צפיתי מידי יום ב"יוטיוב" כדי לצפות בעוד פתרונות מסרטונים באנגלית וגם לא ביצעתי כלום.
היום אני סתם עברתי וניסיתי לפתוח מרשימת האפליקציות בהתחל כל אפליקציה ואפליקציה ולראות אם הן עובדות. (כמובן שחנות מיקרוסופט עדיין לא עובדת) ונכנסתי לאפליקציה של XBOX ופתאום בתחתית האפליקציה הייתה הערה בצבע ירוק שכדי שהאפליקציה תעבוד כראוי יש להתקין את MICROSOFT STORE ולחצתי על התקנה ואני עד עכשיו לא מאמין שבלי לבצע שום תיקון במערכת ההפעלה קרה לי נס ובאמת סגרתי את אפליקציית XBOX ולניסיתי לפתוח מחדש את חנות מיקרוסופט והפעם זה הצליח. ממש קרה לי נס גדול כמו שאומרים.
אני מאוד מבקש לאודות לכם במיוחד על כל העזרה שקיבלתי גם ממר ירון וגם ממר "E".
תודה רבה לכם מאוד מאוד...

למעלה