חנות אמנות ויצירה חדשה בירושלים

lironso

New member
חנות אמנות ויצירה חדשה בירושלים

נפתחה חנות חדשה בירושלים הנקראת "צבע ורבע" - חנות אמנות ויצירה, המספקת חומרי יצירה, מוצרי עץ, זכוכית, קרמיקה, צבעים, מפיות, פוסטרים, מכחולים, דבקים ועוד.
כמו כן ניתן להירשם לחוגים ולסדנאות יצירה ואומנות בסגנונות שונים. בחנות נמצאת מוכרת נחמדה בשם אתי המעניקה יחס אישי והדרכה צמודה. כדאי לבדוק!
החנות ממוקמת ברח` יפו 60 פינת עזרת ישראל בירושלים, והיא פתוחה כל יום מ10:00 עד 19:15 (בימי ו עד 14:00). טל: 02-6241682

lironso

New member
אני אישית בדקתי מחירים של

צבעים וקניתי. מהיכרות עם חנויות אחרות בעיר נראה לי שהמחירים ממש טובים.

lironso

New member
אני אישית בדקתי מחירים של

צבעים וקניתי. מהיכרות עם חנויות אחרות בעיר נראה לי שהמחירים ממש טובים.

Elizab3th

New member
תודה, ובכדי שההודעה לא תלך לאיבוד

ממליצה לך לכתוב את ההודעה בלוח המודעות.

תודה לירון!

בי-ם אין כזה מבחר כמו במרכז.. אז לידיעת כל הירושלמים, יש חנות ב.. שכחתי איך המקום נקרא.. ליד המשביר, לא בצד שיש קסטרו, בצד השני, יש מדרגות יורדות, נכון? אז שם למטה, לפנות שמאלה עד הסוף ויש שם גם חנות יצירה מלאה בחומרים, מחירים סבירים נדמה לי.. אין לי יותר מידי נסיון.. ממולץ!

sophies

New member
לחנות קוראים גן גני

והם נמצאים במתרף העיר, יש מבחר גדול אבל אין הבנה גדולה בחומרים , המחירים סטנדרטים

אתיר

New member
לגבי "צבע ורבע" האם הם נותנים הנחה?

אני לא רואה טעם לפרסם מישהו פרסום כזה אם לא נותן הנחה. אליזבט???????

אתיר

New member
בהחלט.....כמו בפורום ה"אם" נכנסים

מסבירים על הפורום ומבקשים הנחה. בתמורה הם נכנסים לרשימה ומפורסמים. את יכולה לראות את רשימת נותני ההנחה בפורום ה"אם" . אז מי שראשונה להגיע.... נא לנסות לבקש.

Elizab3th

New member
תשובות...

אתי צודקת. כמה דברים, ראשית, הפרסום ע"ג הפורום אסור, בייחוד כאשר הוא כולל מספרי טלפון, נא להקפיד לפרסם אך ורק בלוח המודעות, בקטגורייה שמיועדת לפרסום חנויות. אם מפרסמים חנות בפורום, מומלץ שזה יהיה לאחר שבדקתם שהם אכן נותנים הנחות לחברות פורום אומנות שימושית בתפוז.

למעלה