חנונית חנונית חנונית חנונית חנונית חנונית |4U

StriX Starlight

New member
חנונית חנונית חנונית חנונית חנונית חנונית |4U

בעוד שבוע בדיוק תתגלה סופסוף זהות החנונית הנכספת.
כמה דיסקסנו, התלבטנו, תהינו בקול רם מי זאת תהיה והאם היא ממעגל החברים שלנו
ושבוע הבא נדע סופסוף.
וזה הולך להיות מעניין באמת...

svety

New member
יש, חנונית

יש לנו שבוע עד ההגעה שלה, בואו ונבנה לנו את דמות החנונית האולטימטיבית

איך היא תראה?
איך היא תתלבש?
איזה ספרים היא תקרא?
איזו מוזיקה היא תשמע...?

Thumpers

New member
קיוויתי שזו תהיה

טינקרבל מהפורום, כדי שאוכל לראות אותה (אם לא נפגשים בחיים, אז לפחות לראות אותך בטלוויזיה :( )
אבל מכיוון שזו לא היא, אני באמת מתעניינת לגלות...

הו! 3>

יש בי חשד שהיית מכחישה כל קשר אליי אם באמת הייתי משתתפת.
אולי יום אחד הם יסכימו לשלוח לי את האודישן שלי ותוכלי לראות איך הביכו אותי בשאלות על סקס, ואיך גרמו לי לדבר בהתלהבות על רובוטים, ביטים, אסטרונומיה, וניטשה.
ובכל אופן, על החנונית אני מנועה מלספר כי אני יודעת מי היא, אבל באמת מעניין אותי מי יהיה החתיך. כי מצד אחד נורא קל להפיל שם חובב בנים ואופנה ולגרום לו להישמע טיפש, אבל אני מקווה שהם הצליחו למצוא משהו קצת יותר מעניין.

matanbil

New member
אני מניח שכבר ראיתם את הפרומו

הראו שם לשניה בערך את החנונית החדשה
את היפה השאירו לתכנית

TheSecretWithin

New member
איזה קטע זיהיתי את החנונית מהישוב שלי

מוזר שהיא תמיד הייתה אוטסיידרית אבל אחים שלה מאוד חברתיים.
תמיד הייתה לי תחושה שאח שלה מתבייש בה, אבל זה היה ממזמן ואני מניחה שהוא התבגר מאז(מקווה).
ממש מעניין אותי לראות אותה בתוכנית וסוף סוף להכיר אותה, לא ידעתי למשל שהיא אוהבת מאנגה, לא ידעתי בכלל שיש אנשים כאלה בבית-אריה.
לדעתי הילדות שלה הייתה מבחינה חברתית הרבה יותר קשה משל ילד בעיר. בישוב קטן אין הרבה מבחר של חברים, הסטיגמות והרכילות לגבי אנשים הרבה יותר חמורות, ועוד את כל זה אני אומרת בתור מישהי שקצת סבלה שם אבל אפילו לא נחשבה כחנונית או דחויה.
קיצר עכשיו אני יותר שהסדרה הזו לא לגמרי מבויימת-לפחות לא בחלק של החנונים.

קרקלה

New member
זה לא דבר נחמד לספר

לא נראה מההודעה שלך שהתכוונת לפגוע, אבל אם נראה לך שאחיה התבייש בה, למה לכתוב את זה במקום פומבי, בו היא עלולה לקרוא את זה? זה דבר אחד לצחוק על הדמות הטלויזיונית של מי שבחר לעשות מעצמו צחוק בטלויזיה, אבל להכניס ענינים אישיים כאובים מהילדות, מהיכרות אישית? לא רואה בשביל מה.

TheSecretWithin

New member
באמת לא התכוונתי לפגוע

אבל זה יותר בא בקטע של מעניין איך המשפחה שלה או לצורך העניין של כל החנונים וה"יפות" מסכימים להיחשף ככה בטלויזיה. ונכון שלא מראים אותם אישית אבל עצם זה שרואים את אחות\אח,חבר\חברה שלהם, מוצגת בצורה כזאת בטלויזיה, ועוד עם העזרה של העריכה אז עוד בהקצנה, זה משליך גם על המשפחה.
וכמובן, אני מנותקת מהישוב הזה כבר שנים ולא ראיתי מליון שנה לא אותה ולא את אח שלה, אז אני באמת מקווה שהוא התבגר, ואם לא אז הבדיחה היא עליו ולא עליה.

למעלה