חנוכה חג לאוהבים

biingo

New member
חנוכה חג לאוהבים

מה יותר מתאים בימים קצרים ולילה ארוך חושך קור של חורף קודר אפור מה יכול להיות מתוק יותר מהתכרבלות עם יפהפיה ערומה בחיבוק ואהבה?

מתלטפת

New member
נר לי נר לי ..../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifנר שלישי

אכן מתאים. חנוכה לאוהבים
למתכרבלים אחד בשני בערבים סגריריים שכאילו
אחרי הנגיעה במתוק האסור אחרי הסיבוב של נס גדול.. ומה עם נר לי דקיק האם כה דקיק הוא שרק בתנוכה אותו אדליק.?? רוצה להדליק אותו רוצה להבעיר חמים חם ובוער נר גדול ועבה המציף אותי בריחו האדיר וממלא את החסר בנוזלו הסמיך.. שיבער יום וליל ליל ויום עד הגיעו לגמר הגדול ובהיגמרו משאיר אחריו הכל נמס, החדר אפוף בריחו ריח לבנדר או וניל אני מעדיפה יסמין. זהו הנר המאיר ברצף שלושה ימים..

mr_lonely

New member
נר רביעי של חנוכה

נר לבריאות ונר לרעות, נר לשלווה ונר לאהבה. ארבע נרות לכבודך הדלקתי בערב רביעי של חנוכה.

mr_lonely

New member
נר חמישי של חנוכה

בחמש אצבעות אתור על גופך עת נדליק יחד נר חמישי בחמש אצבעות אדליק על גופך מדורות קטנות של תשוקה.

מתלטפת

New member
נר חמישי..../images/Emo41.gif

כמו כוכב מסתחרר נר חמישי כשלהבת הנר אשתוקק לראות את היופי שבשניים יחדיו להרגיש את מגע אצבעותיך לשמוע את מילות אהבתך להריח את ריחה המשכר של התשוקה לטעום את טעם התשוקה תמיד תמיד ללמוד לגעת נר חמישי ערב חמשת החושים לתת להם פורקן של שכרון להסתחרר,, ממילים מילים שהופכות להיות שורות שורות של כתובים מקסימים.. לכל הכותבים חג אורים שמח

mr_lonely

New member
ליל זרוע כוכבים

מרים עיניי למרום וחושב..... אנו מביטים כרגע על אותם כוכבים, אל אותו ירח ! אכן...העולם קטן, ולמרות זאת...את כל כך רחוקה.

מתלטפת

New member
ליל כוכבים קסום../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

רחוקה מכדי לגעת אך קרובה בכדי לדעת ש... אתה אלי מתגעגע ואותי רוצה אז מהו המרחק לעומת לנצח.. תנו לנו רק רגע אחד אנו ביחד השניים אוהבים עד השמיים שמיים זרועי הכוכבים ומלאים בהילת ירח
ירח של אוהבים.

mr_lonely

New member
קרובה ורחוקה

רחוקה כרחוק מזרח ממערב, קרובה כקרבת נשיקה. כך לי את ! קרובה ורחוקה, רחוקה וקרובה.

mr_lonely

New member
נר שישי של חנוכה

נר שישי היא הערב הדליקה, בחושה השישי בעיניי הביטה. מילה של דאגה, מבע של אהבה, בערב נר שישי של חנוכה.

מתלטפת

New member
החוש השישי../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

האישה בחושיה מרגישה האישה דרך החושים נוגעת האישה את החושים מדליקה.
מי האיש אשר ידע כיצד ואיך אליה לגשת. האם במגע האם במילה או מספיקה העברת התחושה.. כך או כך העיקר הכוונה.

mr_lonely

New member
שם

רואה בין המבטים ושומע בין המשפטים. קורא בין השורות ומבחין בין השתיקות. שם את נמצאת !

מתלטפת

New member
התשמע קולי...

לא כל כך רחוק מרגישה קרוב קרוב השקט שבי עמוק עד כי אי אפשר אותו לאמוד בדממה אני מקשיבה לקול לקול הפנימי שקורא לי אליו.. בואי, בואי אלי יפתי,אישה שלי חבקיני קחי אותי אלייך אל השורות אל המילים אל הצלילים.. אשכון שם בין הכתלים.. כתלים של אהבה.. חיבה עמוקה.

mr_lonely

New member
על תשוקה ושתיקה

תשוקתך מוסתרת בשתיקתך לילותייך עטופי חשכת בדידות. כתשוקתי...כשתיקתי... כבדידותי.... בואי, ארווה צמאונך אסלק בדידותך... בואי, תרווי צמאוני סלקי בדידותי... בשתיקה במסירות באהבה

מלטף 1

New member
על שתיקת הפשטות,,,,

בליטוף פשוט,אפשיטך,,, במבט רך,ארכך,,, במגע חם,אחממך,,, ובכלל לנצח נצחים בתוכך,,, כי בליל חנוכה זה,הדליקך,,, אביונך באביוני,בשתיקתך,,, כי תזריעי לי זרע,,,

mr_lonely

New member
נר שביעי של חנוכה

בואי, נדליק נר שביעי. כמעט...לקראת השיא. בואי, אדליק בך נר, הישארי איתי, שלא יגמר...

מתלטפת

New member
שתיקה פשטות ו-../images/Emo16.gif-שביעי

כימעט מיסטי רוצה את הפשוט רוצה לדעת רוצה לגעת יש דברים שעדיין לא נאמרו שבע הוא מספר מיסטי שבע הוא מספר הפנטזיה שבע הוא מספר להגשמה... לפני שמונה האין סוף... נר ראשון- הזדקר לו בדד שני - פשוט הצטרף לזוג שלישי- טובים השניים מין האחד והשלישי טוב במיוחד רביעי - אותי קיבע במסגרת חמישי - כחמשת פינות הכוכב תמיד יפול לצד הנכון שישי- כל חושיי התחדדו, חמשת החושים ובמיוחד החוש השישי נדלקתי ב-שביעי מחכה ל-שמיני........ מקווה לא לחכות לחנוכה תשמ"ו....

מתלטפת

New member
שמיני ..אוי חבל זה נגמר..

שמיני האין סוף.. אך לכל דבר יש את ה.. סוף. או סוף שהוא התחלה של משהו חדש.. ומה נעשה ללא נרות להדלקה.?? כי, בסופגניה חטאנו טוב..פה נפסיק. נחכה למחר.. לנר שיאיר לנר שיזקיר..

mr_lonely

New member
האמיני לי שהפורום הזה

לא צריך סיבה למסיבה כאן מייצרים את הסיבה ואת המסיבה

מלטף 1

New member
נר שמיני זקור לכבודך,,,../images/Emo182.gif

נר שמיני זקור בחנוכייתך,,, לא אבוש בנרי,,, לילה מלילי,שמיני,,, מדליק כל לילה וליל בחנוכייתך את נרי,השמן-ני!!! שמונה ימים ושמונה שנים מבטיחך להדליק לך את נרותיי בצפחת שמנך. נרי כשמש מזדקר להדליקך בחגך,הללי. בחירתך מכורתי מרטטת את טיפתי האחרונה,
לך אתן מטיפתי לזלוג מתוכי לתוכך, פיך נפתח באביוני, לשוני על ראש שמחתך התחתונה, ראשי בראש אביונך בכל חג וחגך.
מקדשך בחג זה בהזדקרותי מול הזדקרותך.

למעלה