חנויות בסלובניה?

Mr Hot Pants

New member
חנויות בסלובניה?

חחח כן כן מוזר.. אבא שלי נוסע לסלובניה ורציתי לדעת אם יש שם חנויות כלי נגינה שאפשר לקנות בהם, והאם משתלם בכלל, הרי זה אירופה רציתי לקנות פיקאפ ועוד כמה פדאלים נחמדים. מישהו יודע אם משתלם שם? או איפה יש חנויות? לא וירטואליות או להזמין מוצר לשם כי אבא שלי יהיה שם רק יום אחד

eran377

New member
יש חנות אחת במרכז לובליאנה

חנות נחמדה יש שם אחלה מגברים של מארשל, כולל בוקסות והמחירים נוחים אם אני זוכר טוב... נוחים מאוד. יש שם גם הרבה מאוד דגמים של פנדר ואי אס פי, קצת איבנז וקצת לס פולים אבל של אפיפון ולא גיבסון, בקשר לפדאלים יש להם שם מבחר עצום של אפקטים של בוס וזום.

eran377

New member
העיר - לובליאנה כמו שאמרתי והחנות

אני ממש לא זוכר את השם שלה, אבל זה נמצא ליד הכיכר המרכזית של העיר, איפה שכל היתושים, ככה תגיד לו והוא ימצא את זה בקלות חחחחח

eran377

New member
ושיביא איתו דוחה יתושים, סיוט מה

שהולך שם איתם

Mr Hot Pants

New member
תודה :) ד"א...

יש מכס או משהו על פדאלים וכאלה? או מע"מ שאבא שלי יביא לארץ? ועוד משהו קטן, יש לך מושג אם יש להם פיקאפים של דימרזיו?

MerlinTheWizard

New member
נצל"ש

אני נוסע עוד חודש חודשיים להולנד (אמסטרדם) ורציתי לקנות גיטרה אקוסטית משם ולהביא לארץ א. איזה חניות ישם שם? ב. האם גם שם הכל יותר זול לא רק בארצות הברית ? ג. האם יקחו לי כסף אם אני מביא אותה מחו"ל (קונה שם ומביא לארץ ) ד. על מה אתם ממליצים (יש לי 1000 אבל תחשבו מחירים שם ) ושלא תיהיה אם הגברה

Kfitzi

New member
באירופה אחרי היורו לא תמצא

מציאות גדולות... אולי אולי אולי יד שנייה. יכול להיות שיהיה יותר זול מכאן אבל לא בהרבה.

MerlinTheWizard

New member
עוד שאלה

ומה אם נגיד קרובים שלי באמריקה קונים כאילו ושולחים לארץ (הם לא מגיעים לארץ) אני ישלם מכם ?? ואותה שאלה איזה גיטרה כדי ?

למעלה