חמש השנים הטובות בחיי

חמש השנים הטובות בחיי

לא מזמן חגגנו את יום האהבה. ואלפי אנשים שלחו שוקולדים ופרחים אחד לשני. רציתי להגיד לך יפה שלי, שאני לא צריך יום לחגוג את האהבה שלנו, שיכלה לפרנס עשרות כותבים של רומנים וסרטי שמאלץ. ובכל זאת, משום שזה יום שבו החברה שבה אנו חיים מאדירה אהבה, רציתי לומר לך תודה. לפני חמש שנים שנינו היינו נשואים לאחרים, לכודים בתחושה קשה שאושר הוא מושג וירטואלי שאין לו קשר לחיינו. היינו מוקפים יאוש, וצער, ובעיקר רחמים עצמיים ואז זה קרה, האישה שזימנתי לעצמי (כל לילה לפני השינה, באדיקות דתית כמעט, לחשתי את תכונותיה של האישה שאני מייחל לעצמי) התגשמה לנגד עיניי, ומתוך תקווה גדולה (ועם פחד עצום ומקהה חושים בלב) החלטתי שאני קופץ מקצה הצוק שהוא חיי... להפתעתי (ולשמחתי) הרבה וכמעט מבלי שדיברנו כלל, עשית את המהלך שלך והצטרפת אלי. עברנו לגור יחד גבר ואישה, אכולים רגשות אשם ופחד עם תינוק בן שלושה חודשים. כולם שאלו אותי אם אני משוגע, איך זה שאני עובר מזוגיות אחת לאחרת (ועוד עם תינוק שהוא לא שלי !!) ? למה לעזאזל אני לא מנצל את מעמדי כגבר גרוש ונחשק ויוצא להתהולל ולקרוע את העיר ? אז (כמו גם היום) לא הייתה לי תשובה אחרת מלבד "זה לא אני" ועכשיו, תוך כדי מחשבות על שהיה.... עכשיו הבנתי את סוד האהבה שלנו. אנחנו פשוט אנחנו. טריוויאלי ?? ממש לא ! להיות עם בן או בת זוג שנותן לך את הביטחון להיות מי שאתה באמת זאת מתנה יקרה מפז. ואיתך אהובה שלי, אני פשוט אמיתי לא מסתיר מחשבות, או הרגלים "רעים" (אני לא צריך למחוק את ההיסטוריה בדפדפן כדי שלא תדעי לאן אני גולש) לא מסתיר כעסים, לא שומר בבטן והכי חשוב לא מפחד לחשוף את הפחדים שלי אז היום חמש שנים מאז שפקחתי את עיניי ואחרי שמיסדנו את הקשר ביננו, ואנחנו בדרך למשפחה משלנו... למדתי, בעזרתך, מי אני באמת ועל זה כל שנשאר לי זה להגיד תודה אני אוהב אותך !!!

תענוג לקרוא

כייף כשחוגגים את האהבה מדי יום. ככה צריך להיות

מגיע לך אהבה כזו!

אם יש מישהו בעולם הזה שמגיע לו אהבה כזו אמיתית וכנה הרי זה אתה!
מאחלת לך שתהנה מהאהבה הזו עוד הרבה הרבה זמן...

קודם כל בירכותי לאהבה המנצחת שלכם../images/Emo57.gif

קראתי אותך ולא יכולתי שלא להזדהות עם כל כך המון חלקים בדברים הנפלאים והמרגשים שכתבת! מבחינתי זה היה המשפט המנצח שלך להיות עם בן או בת זוג שנותן לך את הביטחון להיות מי שאתה באמת זאת מתנה יקרה מפז. כל בוקר שאני מתעוררת לצידו אני מודה על הזכות הגדולה שניתנה לי בארבע עשרה שנים האחרונות...שזה לא דבר מובן מאליו לחלוטין. אחרי זוגיות כושלת <משני סיבות שונות אצל שניינו> מצאתי את עצמי עם האיש שאני יכולה להגיד בפה מלא החצי השני המשלים שלי... כך שאני יכולה כל כך להבין את ההרגשה שלך ולאחל לך שלא יגמר לך ולה לעולם
ושוב מכל הלב אהבה ועוד אהבה לשנים רבות שלך לצידה

אם אתה מתכוון לעידכון מהסוג

הזה
זו שמחה ענקית
תפסתי אותה היום בתמונה הזו ואני לא מפסיקה להתלהב ממנה,הבובה והכובע :) <איפה אדונית היא בטוח תתמוגג שתראה את התמונה הזו :)))>

יעלי03

New member
../images/Emo127.gifכמה מרגש - אין גבול לאהבה

אנחנו בפרק א' - חיים ביחד שנים רבות והאהבה שלנו רק מתפתחת ומשתדרגת והשמים הם הגבול גם אני קבלתי ליום האהבה ברכה מבכיר ליבי שבו הוא כותב לי דברי אהבה מקסימים והינה חלק מהם * * אהובתי יעל כל יום אתך חג- אהבה כל לילה נחמה בו ותשוקה כל חיבוק כמו פעם ראשונה היה כמו אחרונה נשיקה- והנשמה גואה לדבר אתך לשתוק אתך לאהוב עד כלות הנשמה ... ואני ...אני כל כך התרגשתי

יעלי03

New member
../images/Emo45.gif אכן יש לי מזל ../images/Emo13.gif

ויש אהבה
ואין עליו והוא גם יודע לכתוב מרגש

../images/Emo57.gif

בן זוג שאתה יכול להיות אתה במחיצתו. זוגיות שאתה לא מאבד בה את עצמך. זו אהבת אמת בעיניי, וזו למעשה כל התורה כולה:)

SDK10

New member
יפה לך/כם

באהבה. למצוא את הנפש שכאשר פוקחים את העיניים בבוקר מחייכים זו ברכה. שימשיך לכם... רק על תיפול למלכודת המסחרית הזו גם אתה ותאמר לה את זה לא רק ביום שתאגידים האדירו לתעשייה פלסטית של אהבה

למעלה