חמניות נוי - זרעים

crazyflower

New member
חמניות נוי - זרעים

מבקשת זרעים של חמניות נוי למישהי יש ספר בשבילי? תודה מראש

עדנה מ

New member
אפשר זרעים של חמניות רגילות???

כאלה שצומחות לגובה?
[האייקון הכי דומה...] בחנות הפיצוחים יש להם רק גרעינים קלויים...

9910

New member
חמניות זורעים באמצע מרץ

אם אני לא טועה אפשר למצוא את הזרעים הקטנים באוכל לתוכים, מן הסתם הם יוציאו צמחים קטנים יותר, מכיוון שחמניות נוי הן מכלוא תמיד יש אפשרות שיהיו בעיות בנביטה/גדילה/פריחה, מצד שני מוטאציות יכולות להיות יעילות אם הן יגרמו לגוון.

Rebeccan

New member
../images/Emo42.gif אפשר כבר לזרוע חמניות ../images/Emo42.gif

עדנה - זרעים - לקנות בחנות הטבע לא בחנות הפיצוחים
פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

f a l i l a

New member
עוד מקום שאפשר למצוא

או שאפשר לקנות שקית עעעעענקית מלאה בגרעיני חמניה לא מבושלים בחנויות של חיות את מבקשת גרעיני מניה למכרסמים וזה עולה לא יותר מ10 שקלים

זרעים וספרים

CRAZY בדיוק כמו הגשש יש לך במבה?תביא לי ביסלי! יש לנו במושב מגדל אבדוק אם יש לו זרעים.

zmzmgm

New member
שלחתי בטעות באמצע...

מישהו יודע (אתם בטח יודעים..) אם אפשר לשתול חמניות באדנית? אולי חמניות נוי? או שזה צפוף מדי? האדנית לא קטנה... באיזו צפיפות ניתן לשתול חמניות נוי וחמניות רגילות?

Rebeccan

New member
אדנית לא מספיק עמוקה, כדאי בעציץ עמ

עציץ עמוק עומק רגיל של אדנית אינו עולה על 20 ס"מ אלא אם כן, בנית אדנית ועומקה גדול ומגיע לפחות ל- 30 ס"מ פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

פאביאן

New member
בהחלט אפשר,

וגם די צפוף כמו שתוכלי לראות בתמונה. חשוב רק להקפיד על השקייה תכופה, מכיוון שהחמניות צורכות הרבה מיים. לפי ההוראות על שקית הזרעים מועד זריעה הוא סתיו/חורף/אביב כלומר ימים אלה נכללים בעונת הזריעה המומלצת. ל-crazyflower, אספתי זרעים מהחמניות בתמונה שהוגדרו במקור כחמנית נמוכה. אם תרצי אוכל לשלוח לך חופן, אבל יש לקחת בחשבון שאם מקורן של חמניות אלה בזרעי מכלוא, כמו שטוען 9910 סביר להניח שהחמניות שתתפתחנה מהזרעים תהיינה שונות מצמח האם...

raya

Well-known member
חמניות נוי... ככל הזכור לי יש לי זרעים ששמרתי. שלחי לי במסר כתובת. רעיה ואפשר לזרוע כל השנה, אצלי נובט ללא הפסקה.

למעלה