חמישיי

How I Disappear

New member
בגרות במחשביםם ! ../images/Emo152.gif

קמתי בעשרה לעשר כי אמרו שהמבחן מתחיל ב11 לקחתי אוטובוס והגעתי בחמישה ל11 ואז אמרו שהמבחן מתחיל ב12 וחצי אז סתם הייתי עם ילדים .. ואז היה את המבחן וסיימתי שעה לפני והלכתי למורה שפתרה אותו והצלחתי בכמה דברים ובדקתי גם מיליון פעם את המבחן ואני מקווה מאוד שלא פיספסתי משהו .. וגם שמעתי שהתוצאות יהיו רק בפספטמבר
איזה חרא זה ..

hadarinke

New member
יום מעיק למדי.

הברזתי משעתיים ראשונות כי המורה עומדת להרוג אותי מחוסר שיעורים, אחר כך היו כמה שעות לא מעניינות, ואז חלון- בחרתי כמה בגדים שאני אקנה היום ועשיתי חבר מועדון לקסטרו, אחר כך היה שיעור ספרות וקושקוש בכה כל השיעור, הרגשתי ממש חרא בשבילו.. חזרתי הביתה ואמא שלי החליטה לעשות לי את המירור השבועי שלה, פשוט נפלא

נממ

שעה אנגלית- אני שונאת ת'מורה ממש!! שעה מת' - הגעתי למסקנה שאני הולכת להיכשל בבגרות הזונה הזאת. ואז היה כימיה עם מורה מחליפה מטומטמת אז הברזתי לבית כי היה רק ספורט אחרי זה..וקנינו למורה לכימיה שחולה כבר איזה חודשיים פרחים בשביל להתחנף קצת חח.. יותר מאוחר אני אצא עם החברה וזה..וזהו

PerfectSP

New member
היה סבבה^^ ../images/Emo190.gif

הלכתי עם האייפוד הסגול החדש שליDDDD: ועם האפל סוקס,לקחתי בצבע סגולD: ספורט היה פשוט מגעיללללללל!!! ממש ממש לא היה לי כוח,ועשינו בחנים. אמרתי לחברה שלי שתרמה לי בבטןXD יש מצב יש לי עובר בבחניםD: כרגיל איזה 65 XD היסטוריה האריכו והיה חופר.לפחות עדיף מעזרא ונחמיהXD אחכ" שעתיים חופשיות היה משעשע בלשון למדנו משפט איחוי ומורכב>< אח"כ מתמטיקה היה משעשע והזכרתי למורה שהוא צריך לכתוב לי הצטיינותD:

למעלה