חמישה חוקים לחופשה מושלמת בחו"ל

אודרי11

New member
היית צריך לציין בפתיח שמדובר בחופשה משפחתית

הייתי בטוחה שיש כמה טיפים לחופשה יותר מושלמת...אבל כל העניין מיועד למשפחות..

צודקת

הייתי בטוח שזה פורום משפחות כי מהנושא הזה הגעתי לפורום
לצערי אני לא יודע איך לערוך את זה עכשיו

R750-Girl

New member
ממש לא רלוונטי לכולם

באופן אישי אני עובדת רוב השנה, כמסיימת אחרי הצהריים גם אני וגם העוללה עייפות. זמן איכות מוגבל.
החופש שלי בהחלט מיועד לזמן איכות עם המשפחה.
כל אחד - והטפילים שלו.

לא לקחת אותי יותר מדי ברצינות...

התייחסתי בשעשוע להערה של קודמתי. כי כן, מאמר המיועד לחופשה למשפחות צריך לשאת את קהל היעד בכותרת, כי חלק הארי שלו לא מדבר בכלל למטיילים בודדים שלרוב ינסו להתחמק מאתרים הפופולרים בקרב משפחות עם ילדים.

אודרי11

New member
בהחלט...

בכלל אני חושבת שלפעמים חופשה מושלמת של אחד...היא הסיוט של מישהו אחר....

.

Faria

New member
לא חייבים

ברוב תחנות הרכבת המרכזיות יש מלא לוקרים, רק להקפיד להשאיר קערה עם מים וכמה סנדוויצ'ים.

שוב, קבלו את התנצלותי

באמת שחשבתי שהקבוצה הזו היא למשפחות, כי הגעתי אליה דרך מדור "משפחות - פנאי" ויצאתי מהנחה שהפורום מיועד להורים ומשפחות

ושוב
אם יכולתי לערוך את זה, הייתי עורך את זה

iris mom of two

New member
קראתי

אנחנו עושים רק חופשות משפחתיות.
&nbsp
לא אוהבת את החוקים. רק שעה לטלפונים? לא! הטלפונים צריכים להיות זמינים, במיוחד כשנפרדים ונפגשים, מה שקורה לנו הרבה. מצד שני קצת קשה לשחק על הטלפון כשמטפסים על הר, אז זה זמן נטול טכנולוגיה באופן טבעי. בנוסף, במשפחה שלי יש חוק של אין משחק בטלפונים בזמן האוכל. או כשמשוחחים, בכלל רוב הפעילות לא מתאימה לטלפונים וכולנו מקפידים על כך
&nbsp
גמישות זה בהחלט חובה. צריך להכין תוכנית כללית לטיול עם מספר אפשרויות בתלות למזג אויר ומצב עייפות נצבר.
&nbsp
בנוסף, לפחות במשפחה שלי ארוחה אחת חגיגית במעדה מפונפנת זה חובה. כולנו אוהבים להנות מאוכל.
&nbsp
ורק להבהיר, אצלנו חופשות משפחתיות היו מאז שהילדים נולדו. בעלי ואני מעולם לא יצאנו לחופשה זוגית. אם כי מתכננים השנה, כי שני הילדים יהיו באוניברסיטה ולא זמינים. אם כי נצא לכמה ימים איתם, כי כל כך כייף לנו יחד.

למעלה