חמותי הגיעה לביקור : הנה כמה דוגמאות למה שקורה :

חמותי הגיעה לביקור : הנה כמה דוגמאות למה שקורה :

אני עושה לי קפה. חמותי : תכין לי בבקשה כוס קפה
אני חוזר עם הקניות : חמותי : מה אתה הולך לעשות עם העוף ?
כל הזמן חוקרת ושואלת שאלות...
בינתיים מתנהג יפה ושומר מרחק.
חמי , אגב, יצא לטיול יקר מאוד בחו"ל עם קבוצת חברים במלונות שאני לא הייתי חולם לקחת... העיקר אמר שהם לא יכולים לעור לנו לקנות דירה.
במילים אחרות : שורף את הירושה. חמותי עוד מתכננת על דיור מוגן. מה שסופית יגמור את הירושה. פאק דם !!! שיזדיינו . העיקר אומרים שאןי להם כסף...
מסתבר שחמי לומד מחמותי על חזירות !! אם הוא ימות לפניה היא תשגע אותנו. אם היא תמות לפניו הוא ישרוף את הירושה גם. אני כבר לא יודע מה עדיף.......
בכל מקרה, מקווה שלא ישאירו חובות....

אתה רואה בזה חטטנות והתערבות, היא לדעתי רואה בזה

פשוט התעניינות ורצון ליצור שיחה איתך. אולי תנסה להסתכל על זה בצורה חיובית יותר ואז הביקורים לא יהיו בגדר עינוי כל כך.
לגבי חמך- עם כל הכבוד, הכסף שלהם זה עניינם ובחירה שלהם איך לבזבז או להשקיע את הכסף גם אם זה לא נראה לך.

justanotherme82

New member
מסכנה אשתך

צריכה לסבול את ההתבכיינות שלך כל פעם שאתם פוגשים את ההורים שלה.
באופן כללי אתה נשמע בנאדם שלא כיף לחיות איתו. אם אתה מכין קפה זה נימוס בסיסי להציע גם לאחרים. אם מישהו מתארח אצלך זה נימוס בסיסי לנהל איתו שיחה, אתה יודע, הקטע הזה של שאלות ותשובות שאנשים תרבותיים עושים.
ולמה בדיוק אתה חושב שהם חייבים לך משהו? עם היחס הדפוק שלך ברור שהם לא יעזרו לכם לקנות דירה. הרי ברור שכשהם יצטרכו אתה לא תעזור להם, אז למה שישקיעו בך עכשיו?

mykal

New member
האמת-אתה לדעתי,

זקוק לעזרה דחופה.
אשתך ידעה שאתה התחתנת איתה רק בשביל הכסף של הוריה?
הם התחיבו לך את מה שחסכו בעמל רב?
האם באמת רצית שימותו בשביל ירושה שתכסה דירה?
אתה תוכל לתת לילדיך את כספי ירושתם לדירה?
כל הגישה שלך תמוהה, וסגנון הכתיבה המנבל את הפה כלפיהם---
לא מכבד אותך ולא גורם להיות אמפתי כלפיך.
באמת לך לטפל בעצמך, תבקש עיצה ועזרה איך אתה יכול לשנות את גישתך,
אולי אז תהיה רגוע ותוכל לראות בהם בני אדם.
ותוכל להשיג את מבוקשך-כסף, כסף, כסף, כסףאבל בעבודה קשה
ואולי מהם באדיבות ובנעימות.-הם ממש לא חייבים, אבל אולי אם תתנהג באדיבות
ובאהבה הם יעניקו לך גם.

ayaht

New member
זה לא עניינך מה הם עושים עם הכסף שלהם

זה לא שלך.

רוצה דירה?
תעשה כמו כולנו.
תעבוד ותחסוך כסף.

michal@gal

Active member
מנהל
נא לקרוא היטב את כללי הכתיבה בפורום

קיטורים על החמים - אין בעיה.
&nbsp
שפה בוטה וקללות - לא אצלנו.

כמה הבהרות

לגבי חמתי שתחיה וחמי שנהיה מגעיל כמוה.
לא. אני לא חומד את כספם - מבחינתי שיילך לתרופות....ואכן חלק ממנו אכן כולך. אני יכול להגיד שלבכות שאין לך כסף כשיש לך והרבה זה דבר מגעיל.
את הכסף לדירה שלי ושל אשתי אני הבאתי .
אשתי לא מסכה ממני. להפך. אני בעל נהדר ואבא טוב. אבי לא מיילל לה על התנהלות חמותי כי היא מכירה את אמא שלה היטב. שאר הילדים של חמותי בקשר מאוד קר ומרוחק ממנה. כנראה הם יודעים למה.
הפה שלה עובד שעות נוספות.... וההתנהגות שלה בלתי נסבלת .
אני מכבד את חוקי הפורום ואעדן את עצמי. אבל זה המקום היחיד שאני יכול לשתף בו. אל תהיו גיבורים וצדקניים - נראה אתכם במקומי... כשכל דבר שעושים היא החמה רותה הסבר אחרת נעלבת או עושה פרצוף חמוץ היא אישה קרה ורעת לב. אף אחד לא ייפה את הרוע שלה והכיעור החיצוני והפנימי שלה.

מאחל לכל בני ישראל להתחתן עם יתומים. זה עדיף....

michal@gal

Active member
מנהל

זה המקום לשתף בקשיים.
נשמע לא קל מה שעובר עליך.

SupermanZW

Well-known member
אפשר לבקש עצות מבלי להתבכיין

ההודעה הזו שכתבת יותר מתבכיינת מההודעה הפותחת, אתה לא מעורר אמפתיה בבכיינות אלא בוז. תהיה גבר, אל תתבכיין.

גם צדקנות לא מעוררת אמפתיה, אתה לא בבית משפט, אתה בפורום, אף אחד כאן לא מכיר אותך אישית ולאף אחד לא אכפת מי אתה, לכן זה שאתה אומר שאתה אבא טוב ובעל טוב לא מזיז לאף אחד, רק מה שמפריע לך מעניין ואת זה כתבת בהודעה הראשונה לאלה שהגיבו לך מבלי לנסות לעזור אתה לא חייב להתייחס, גם אלי אתה לא חייב להתייחס, אבל לפני שאתה שולח הודעה חשוב איך אתה כקורא היית מגיב אליה.

נומלה

New member
קונסיסטנטיות זה שם המשחק

נראה שלאשה אין מספיק ענין ולכן מתערבת בשאלות מרובות. אתה צריך להיות מאוד מעונין שהם ילכו לדיור מוגן איפה שיש חברה ופעילויות ויהיה להם פחות זמן להתעסק במה שקורה אצלך בצלחת.
במקום זה אתה מתקטנן על זה שלא ישאר לכם ירושה. תחליט מה יותר חשוב לך ותהיה קונסיסטנטי.

SupermanZW

Well-known member
קצת צביעות והרבה הומור יפתרו את הבעיה

חמותך מבקשת קפה? תכין למרות שלא בא לך.
חמותך שואלת מה אתה הולך לעשות עם העוף? תענה משהו מטופש כמו "לשלוח אותו לקרב תרנגולים" או "אני שומר אותו ליום כיפור לסובב אותו מסביב לקבר של ..."
חמותך חוקרת ושואלת שאלות, תענה את התשובות הכי לא הגיוניות והכי מצחיקות שאתה יכול לחשוב עליהן.
חמך חצא לטיול יקר בחו"ל, כשיחזור תאמר לו "בפעם הבאה תודיע לי מראש, שגם אני אבוא", יבין את הבדיחה או לא יבין לא חשוב, את הרמז כנראה יבין, קשה יותר לכעוס על רמז שנאמר בהומור.
חמותך מתכננת על דיור מוגן, אמור לה "למה שלא תבואי לגור איתנו?", הרי אתה יודע שהיא לא תעשה זאת אבל זה יתן לה תחושה טובה שהיא רצויה ואולי זה יגרום לה גם לעזור לכם כספית.

אל תהיה צודק, היה חכם.

למיטב זכרוני החמים שלך לא חייבים לך ולאשתך ולילדים שלך שום

דבר. הם עבדו קשה כל החיים וזה הזמן להנות מטיול יקר ומדיור מוגן לעת זיקנה. תועילו בטובכם אתה ואשתך ללכת ולעבוד בשביל הדירה שלכם ואם אין לכם כסף לגדל ילדים על חשבונכם, אל תתרבו. תאמין לי שאמצעי מניעה עולים הרבה יותר זול מגידול ילדים

תאמין לי - לך הביתה ונשק את הרגליים של חמותך. יכול היה להיות

יותר גרוע. הרבה יותר גרוע. וכמו שאמרת - רק שלא ישאירו חובות.
אני מבינה את הכעס שלך אבל הרגש שלך לא טועה, שאתה מקווה שלפחות לא ישאירו לך חובות.
תאמין לי שיש התמודדיות עם חמים רעי לב וחמים שהם קרים, בלי קשר לכסף.
ואם כבר מדברים על כסף, יש אחוז גבוה של הורים מזדקנים שהילדים שלהם צריכים לתת להם כסף ולתמוך בהם לעת זיקנה.
אז מצבך לא כזה רע.
&nbsp

למעלה