חמודיM שיליייייי!

חמודיM שיליייייי!

שיהיה לכם..... הממממממ........... אחלה אחלה אחלה... אחחחחחחחחחחחליקו של ערב.... אוהבת אותכם...... וחלקכם קצת פחות... חיחי

על האש

New member
אהמממממממממ...

אני בטח מאלה שפחות..... אבל לא משנה מה שלום המחשב שלך?? שרד את הוירוס הקטלני...?? אבל יותר חשוב... מה שלומך מתוקה...??? הכול טוב...?? שיהיה לך ערב מדהיםםםםםםםםםםםםם

AFRICA

New member
חשוב כנסי...

אל תקחי אותי לא נכון... אני חושב שאת מבינה את זה... גם את היית כמוני אל תשכחי! אוהב אותך חולה עלייך מת עלייך והכי חשוב זה שאת יודעת שזה אמיתי לגבייך לא כמו כל ``ההודעות שלי`` אוהב אותך...האני השלישי (זוכרת אותו?)

לא טוב ולא בסדר.....

מה בדיוק הבנת? שאני אוהבת אותך? כי אם זהזה.... אתה פשוט...... צודק.... אפריקה-כושי שילי...... אני פשוט אוהבת אותך....

AFRICA

New member
טורללת...!!!!!!

אני דורש שולם כי... כי... רק אני... תמיד... אוהב אותך

טורלל...!!

העעעעעע????????????? תגיד...? השתבללת על כל הראש? (חיחיחי מילה חדשה השתבללת חיחיחיחיחי שבלול) מה זה זה???????? רק אתה תמיד אוהב אותי...? יש כאלה שאוהבים אותי לא תמיד????? חחחחחחחחח ת`אמת אין כאלה.. כי אף `חד לא אוהב אותי.... אפילו הZונה שלי.. רוצה Zונה אחרת.... עצוב.. אבל אני אוהבת אותך.... לא נורא... ניסבול בשקצצצצצצצצצצצצצצצצ ששששששששטטטטטטטסססססססססססססס (עד העונג הבא אה אה אה....)

AFRICA

New member
זה היה יפה..!

אני הולך לאמץ את זה... חבל על הזמן חחחחחחחחחחחחחחחחח השתבללתי על הראש! חיחי מותר לצחוק?.. כן כן כן אניייייייי אנייי אוהב אותך? למה מה? יש לך בעיה כלשהי עם זה? אם כן,לא ממש איכפת לי... העונג הבא...אה אה אה....בלי שום קשר לקולות מסיומים נכון?

AFRICA

New member
אני דורש הסברים!

וכדאי שהם יהיו הסברים ברורים! מה זה כל זה? מה הולך כאן? כל הקולות האלו... למה בדיוק הם מתקשרים?.... תסבירי לי כי אני ממש לא מבין אשמח לקבל תשובה קולית

אני דורשת שבלול!

וזה עוזר....? לא ממש..... אז... הסברים קוליים.. היום... אני אשתדל שלא תקבל... חיחי.. לא תקבל ולא תקבל..... חיחי ניראה לך.. חכה חכה.... מלפפון ירוק אכול שילי חיחיחי

AFRICA

New member
הנה זה בא...

אווו הנה זה באאא אההה באאא אל תחשבי על מה שאני לא הייתי חושב. בסה``כ אני הולך לישון, AFRICA שאוהב את שבלולה!

AFRICA

New member
Kושי אומר...

שין שן שין שן?. המממ כןןן !!!!!! לישוןן Kושון חחחחחחחח ראית יצא לי חרוז ספונטני Kושון 1994

bduya

New member
קופלי חברונת שילונת..

חברה שיליייייייי כמה זמן לא היית? איך למה וכמה!!! יאללה יאללה.. נשיקות וחיבוקים me

חברונת פשושונת שילי...

ממת מת מת מתתתתתת לי המחשב... אז אני מנסה.... קשה קשה.... נעלמתי הא... :(( אבל לא שוכחת אותך... כי את חברה שילי! ואני אוהבת אותך!! שיהיה ברור!!

למעלה