חמודים שלי, לאבא יש מתנה בשבילכם

Jesuscrist

New member
דווקא לי הפעם יש בעיה איתך

כמבנאם כמובן לא כמנהל,המשפט הזה "אבל לא לסתום את הפה למי שמנסה לחנך אותך." נשמע לי בידיוק מה שלא היית צריכה להגיד. עוד משחר הפורום הזה [לפני שבועיים בערך] כולם התלוננו על לאב שהיא חופרת בניסיון לחנך,אצלה ראיתי את זה מעט יחסית,אבל את באה ומצהירה שאת באה במטרה לחנך פה אנשים וזה אכן מעורר סלידה בליבו של כל גבר שכותב כאן [לדעתי,לא עשיתי סקר].

זיקן

New member
מנהל
אני אולי "זקן" הפורום

אבל לא שוכח תאריכים הפורום נולד לפני חודש וחצי בערך ולא שבועיים הזמן רץ אחי מה שנראה 5 דקות יכול להיות בפועל 5 שעות וגם דקה 1 נידמה לפעמים כנצח שים לב אחי

האמת שזה ממש לא הסיגנון שלי, לחנך...

אתה יכול לשאול את כל מי שמכיר אותי ממקומות אחרים. אחרת לא הייתי פה. סתם כתבתי את המשפט ההוא כדוגמא, אבל לי אין כוונה לתקן את סוקרטס. רק להפוך אותו למשהו שהאוזן שלי מסוגלת לסבול (או העין
) ותכלס, גם אם זה לא יקרה, כנראה שאני אתייאש מהר מאד ואתחיל להתייחס אליו כפי שמגיע לו- בחוסר רצינות מוחלט. אל תדאג.

תתחילי כבר !!

מה לא הבנת מה ? אני לא רציני, מעולם לא הייתי רציני לא רוצה ליהיות רציני ואני גם לא מסוגל ליהיות רציני אם הייתי רוצה מה לא היה ברור ביש לי איבר מין ענק ולכן אין לי צורך ליהיות רציני מצחיק אותי שדווקא אלו שנלחמות על זה שלנשים יש מוח הן הכי קוקוריקו

אחותך קוקוריקו...

ואין שום התנגשות בין איבר מין ענק ליכולת להיות רציני. יש בעיה אחרת עם איבר מין ענק (בעיה שאני די בטוחה שלא חווית... נראה לי שאתה סתם טיפש...): כשהזין עומד אין דם למוח לתפקד חולמת. בסדר, בסדר, מתחילה, רק תפסיק עם האבאל'ה הזה שלך.

פנומן 72

New member
הבעיה עם סוק

בגלל שהאיבר שלו גדול, הוא צורך המון דם גם כשהוא במצב רפוי, מה שמשאיר מעט מאוד בשביל המוח. ומכיוון שהוא עסוק בכיווץ המוח בעזרים כימיים - זה דורש ממך לקחת אותו ברצינות כמו שאת לוקחת ברצינות את הידיעות ב"חדשות בעירום"...

זה לא משנה מאמין לא מאמין

לא באתי לפה ליהיות בנאדם ישר או מוסרי, באתי לזיין במוח מנקודת מבט גברים במקום שלא תיהיה ביקורת על כל פרט שאני אומר ובכך זו תיהיה סביבה נעימה ולא סביבה עויינת שבה כולם מסתכלים עליך ושופטים אותך ומזיינים לך תמוח על כל מילה, וככה אתה יכול לכתוב מה שבזין שלך (וזה בדיוק שם הפורום) מבלי בילבולי ביצים. לא רוצה לחשוב כל הזמן וליהיות מושלם, רוצה ליהיות אני בכיף ולכתוב מה שבא לי מבלי לחשוב ואני גם לא רוצה ולא מתכוון להתבגר בעתיד הקרוב, ואת יכולה כמה שבא לך ולהתעצבן מאותיות וירטואליות ולקרוא לעצמך בוגרת מהבוקר עד הערב

בהצלחה. לא יודעת מה יש לי היום...

שאני מנסה להסביר משהו ושגם תבין
אתה תמשיך להניח שלי אין מוח, ואני אמשיך לדעת שלך אין
סגרנו?

אני לא מניח שאין לך מוח

אני יודע שאין לך מוח, ראיתה אחת ראיתה את כולן, וגם את מרגישה את זה, אחרת לא היית מנסה להסביר לי בכלל. לא נורא, סגרנו נשמה של אבא

פנומן 72

New member
עוד אחת שתענה להגדרות שלך

אבל אני די מחבב אותה. אשתו של הכדורגל רפאל ואן-דר-וארט קוראים לה סילבי. תגגל Sylvie Van Der Vaart אין לי ספק שהכדורגלן הזה חוגג, גם אחרי הפסדים.

Matsman

New member
לאו דווקא גבוהה בהירה עם בלונד מזויף

זה לא הנתונים האלה שעושים את זה. אבל לא יודע מה איתך, אני נהנתי.

למעלה