חמודים שלי, לאבא יש מתנה בשבילכם

Jesuscrist

New member
לא שאני מתלונן

הם בהחלט שוות,אמנם קצת דקות לי מידי אבל שוות. אבל חוץ מהכושית שהופיעה ל רבע שניה זה נראה לי כמו אותה בחורה משוכפלת. אם היו שמים שמה כמה גותיות או משהו קצת מגוון היה יכול להיות הרבה יותר מגניב... המראה הקלאסי של גבוהה עם בלונד [מזויף כמובן] לבנה ועיניים בהירות כבר כל כך שחוק שזה לא מעורר בי מה שזה אמור לעורר. ומי שרומז שאני גיי מקבל באן

אני לא יודע מה איתך

אבל אני ראיתי ציצים יפים וכשאתה אומר בחורות, אתה מתכוון לבשר הזה מסביב לכוס כי היה לי פעם חבר שאמר לי דבר כזה, הוא גם קרה לזה בחורות, ואמר שהן מדברות ויש להן רגשות וכו' בסוף אישפזנו אותו בבית חולים כי הוא התמכר לאיזה חתיכת בשר שקנינו פעם אחת

Jesuscrist

New member
כן עברתי גם את זה לטוב ולרע

אכן שאלה קשה אם הזמנים הטובים היו שווים תרעים.... אני כרגע גם במוד "צמחוני" עד שאני אמצע איזה פריים ריב ששווה את זה

פנומן 72

New member
תאכלס, טרם הוכחת ש-לך יש יותר שכל מלהן ...

בינתיים אתה מוכיח את ההפך. אז טול קורה ותעשה לך שער ...

חמודה שלי

את יודעת שאני מת עליך עוד מימים ימימה, אבל הפורום הזה נפתח בשביל לא לשמוע את הדעות הלא תמיד מעניינות שלכן. כך שאפשר לכתוב מה שרוצים מבלי לחשוב שיש ביקורת או עיניים עליך בפורום מכל סוג וישות, את מבינה מה הכוונה ? הכוונה היא שבדיוק ממה שכתבת עכשיו על זה נבנה הפורום בשביל להשאיר את זה בחוץ בדיוק כמו שהיה פורום הומור ופורום הומור שחור, בשביל שבכיינים לא יכנסו ויתחילו לבכות כשמישהו יספר בדיחה שעונה לשם הפורום יש מבינוס סניוריטוס ?

לעזאזל, אם אתה מת עלי מימי ימימה...

ונגיד אתה קורא כאן כל מיני חמודות כמו המפקדת הצבאית שלנו, ואותי וכל מיני כאלו, ודי, באמת, אתה לא מאמין בזבל הזה שאתה זורק עלינו כל הזמן- אז במה בעצם אתה אומר- שאתה כאן בשביל לשקר בנחת, בשביל להעליל בכיף, בשביל להפסיק לספור את כל הדברים שבד"כ מפריעים לך לדבר שטויות- ואח"כ אתה מאשים אותנו בטיפשות? אתה ילד, ואחרי שתתבגר כנראה שתישמע אחרת.

אה, ובקשר לניסיונך העצוב להעיפני מכאן...

1. ראית מה קרה לאחרון שניסה
2. אתה לא מפחיד אותי. את הדיעות שלי הוזמנתי להשמיע, גם אם הן כואבות לך. המטרה של הפורום היא לא לתת לך מקום להוציא את כל החרא שלך בלי שאף אחד יענה לך- המטרה של הקמת הפורום, לדעתי, היתה לתת לחרא שלך מקום, למרות שהוא רק חרא. אבל לא לסתום את הפה למי שמנסה לחנך אותך. 3. עיצבנת אותי כהוגן, האמת. זכותי לכתוב מה שבא לי, בדיוק כמו שזכותך. ואני אחזור על זה שוב- הפורום לא הוקם כדי לסתום את הפיות של אנשים כמוני, לא, הוא הוקם כדי שלאנשים עם דיעות כמו שלך יהיה מקום להביע אותן. ולקבל עליהן תגובות. אני מגיבה. קאפיש, ילד מביש?!

זיקן

New member
מנהל
אוהב אותכם ואת השקרים שלכם ../images/Emo45.gif

לדעתי אתם מתונים כאילו כל 1 מנסה לרצות 1 את 2 ולבקש סליחות במסווה של קונפליקטים אישיים יאללה איתכם יותר "אקשן" או ששימו

אוח נשים נשים

תקשיבי נשמה שלי, אני ממש אבל ממש לא רוצה שתעזבי את הפורום, באמת באמת שלא, וגם לא בקטע של מעניין תסבתא שלי איפה תיהיי אם לא פה, אלה בקטע שאני ממש רוצה שתישארי, אולי את הצד הזה הניפגע הזה שלך הייתי משליך מהדלת אם זה היה בסמכותי, אבל אותך ממש לא, אז שתחררי ומהר, זה פורום של אנשים קלילים, את לא תשרדי פה עם הכבדות הזו בכל מקרה פירגנתי לך ולא קראתי כלום מהתגובה שלך כמעט ונשכח אותה כאילו לא היה דבר

מי פוצ'י פוצ'י פו מי

אנונינונינו, מי חמודה של אבא מי, אל תבכי מאמי, יש לך את בינו לבינה שם כולם יסכימו עם כל דבר שתגידי, ומי שלא, פשוט יחסמו אותו הינה , קחי סוכריה, אולי זה ירגיע אותך
(סורי, אין על מקל)

למעלה