חמודיםם שליי!! לכבוד שבוע חדש..תמונה חדשה

חמודיםם שליי!! לכבוד שבוע חדש..תמונה חדשה../images/Emo23.gif

טוב... בוא נתחיל בזה שאני מאחל לכולם שבוע מעלף... שבוע מלא אושר ואהבה והצלחה ------------------------------------- עידכונים גרפיימ':- בקרוב המשך ה-לוח שנה יעלה חודש אפריל(4) והשיר VOSE VOSE ו JASON בגרפיקת מילים מעלפת ועוד מלא דברים בקרוב **משהו די קרוב... ----------------------------------- לכבוד הפורום המעלףף:- אני עושה גרפיקה מעלפת לכל החברים של הפורום אז לשלוח תמונות ל- GMAIL [email protected] אני מתחיל לעבוד על הגרפיקה מהרגע שיגיעו תמונות... אז לשלוח... **לטלילה...אם יצא לך אז פליז רשום את השמות של כל החברים של הפורום ב- NAME LIST שאני אוכל לדעת אם קיבלתי את כל התמונות של כל המשתמשים ככה אני לא אפספס אף אחד הפתעה:- ואם אני אסיימ' את כל הפרויקט ה-סקסי הזה מהר אז אני מבטיח לכל אחד גרפיקה עם גואל... ----תמונה לתחילת שבוע
תהנוו נשמות!

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gifשבוע הורססס לכולם !!! ../images/Emo24.gif

עוד 3 ימים למנייאק, אני חייב לנצל אותם
ג'וג'ו, אני בהזדמנות אשלח לך גם תמונה
אחלה גרפיקה !!

אור enjoy

New member
יואווו מיצי מה נעשה בלעדייך בפורוםםם:(

תכתוב בסופ"שים :] לאיזה תפקיד אתה מתגייס? ג'וג'ו כל הכבוד על היוזמה! והגרפיקה מהממת! אני ישלח לך תמונה בקרוב... :)

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gifכפרה עליך../images/Emo24.gif!! אין מצב שאני אנטוש

בכל הזדמנות שתהיה אני אכנס, ברוררר אחד הפורומים השווים בתפוז !! ממ ולגבי התפקיד ... חח נחיה ונראה, לא יודע עדיין

TAL BAR ZOHAR

New member
סער אל תגרום לנו להתגעגע אלייך

תחזור מהר ובשלום !! דרך צלחה תגשים את עצמך !! בהמון אהבה טל בר-זוהר :] ג'וג'ו רעיון כביר לך על זה בול מתאים לקראת חגיגות שנה לפעילות הפורום הרשמי בתפוז ! וצפו להפתעות בלעדיות לקראת החגיגות שנערוך בקרוב !!

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gif*סהר, ואל תדאגו תוך יומיים אני בבית ../images/Emo8.gif

אני בטח אחזור שו"ש ראשון

DORAMOR10

New member
מהמם ימוכשר אחד ../images/Emo188.gif

וואיי ואיי איזה חמוד אתה מקסים שאתה עושה את כל הגרפיקות האלה!! הרעיון עם הגרפיקות של כל חברי הפורום נדירר ביותר כל קבל ח"ח חחח אני ישלח לך תמונה
וגרפיקה אישית עם ג'ואלל יאא רעיון מצוייןן יששששש

למעלה