חמה שהורסת את חיי הנישואים שלי - עזרה בבקשה

yulas1

New member
חמה שהורסת את חיי הנישואים שלי - עזרה בבקשה

אני נשואה באושר כבר שנה וחמתי מאוד מנסה לעזור לנו. אנחנו גרים בדירה שלה (היא עברה לגור עם בן זוגה בעיר אחרת) והיא מאוד מנסה לתמוך בנו. אבל כאן כל הבעייה. היא עובדת בעיר בה אנו גרים, היא עצמאית ויש לה הרבה הפסקות במשך היום, אז היא באה לבית שלה, שבמקרה אנחנו חיים בו. לפני 4.5 חודשים נולדה לנו ילדה ראשונה והיא פשוט לא מפסיקה לשרוץ פה. אין לי כבר שום חשק לשכב עם בעלי ואני כועסת עליו שהוא תמיד משאיר אותי להתמודד איתה. היא עושה עם הילדה שלי ככל העולה על רוחה מבלי להתבייש. לפני כחודשיים היה גר כאן בית גם אח של בעלי ויום אחד היא החליטה שהיא רבה עם החבר שלה והיא חזרה לגור בבית. בבית יש רק שני חדרי שינה אז את אחיו הקטן היא בעצם דחקה לגור עם אבא שלו בדרום כשהוא משרת במרכז בצבא. ואח"כ היא החליטה שהיא חוזרת לחבר שלה (זה היה עניין של שבועיים בלבד כל הסיפור) ובינתיים היא החזירה את החדר שלה למצבו הקודם עם כל הדברים שלה בו. סתם עומד שם ריק ואחיו המסכן חוצה חצי מדינה כדי להגיע כל בוקר לבסיס. אז בסוף כל סוף קנינו דירה ועכשיו היא החליטה שהיא תתפוס לנו חדר בבית (דירה של 4.5 חדרים) שבו היא תאחסן את כל תכולת הבית שלה וכך תוכל להשכיר את הדירה שלה וגם נעשה חדר לאחיו כדי שיוכל לפעמים לבוא ולהיות בו, כי הוא בא כל סוף שבוע לפה לדירה שלה. והיא עוד אמרה שבהפסקות שלה היא תבוא אלינו כל הזמן. אני לא יודעת מה לעשות. אני הכי טובה אליה בעולם, לעולם לא עונה לה והיא מאוד אוהבת אותי וגם אני די מחבבת אותה, היא עשתה בשבילנו באמת הרבה אבל היא חייבת לתת לנו קצת שקט. אני כבר במחשבות על גירושים כי אני לא התכוונתי להתחתן איתה אלא עם הבן שלה, ונכון שהיא חלק מהחבילה אבל חייב להיות לזה גבול. על כל חצי מילה שאומרים לה היא ישר נעלבת בבקשה כל מי שיכול לעזור לי אני אוקיר תודה רבה, אני במצוקה קשה מאוד. עד שהתחלנו לגור אצלה היתה לנו זוגיות שאנשים קינאו בה. אני מאוד אוהבת את בעלי וכל כך רוצה איתו ואותו. תודה על כל עזרה שהיא

czar

New member
אין תשובה אחת נכונה וטובה

אלא את צריכה להיות חכמה, לנסות לדבר עם בעלך על זה או אולי אף עם חמתך על אף ההעלבויות שלה - תלוי כמה את פתוחה איתם. את צריכה להיות חכמה ולא לגרום לנתק כי נתק ולא חשוב כמה יהיה צודק יהיה לרעתך ת מ י ד. את צריכה שהיא תאפשר לכם להתחיל לחיות כי מתישהו זה יעבור את גבול הסבלנות שלך ואז זה יהיה בהתפרצות....

במבי53

New member
אני בחיים לא אבין את החמותות האלה...

אלה שמוצאות ענין בלגור עם הילדים. ממש לא ברור. למה שאשה מבוגרת תרצה לגור עם הבן והכלה שלה? בכל מקרה - באמת איפה בעלך? ומה יקרה אם תדברי עם החמות על הענין בצורה גלויה, ישירה - אבל נעימה? תסבירי לה את מה שאת מעלה כאן. את אומרת שיש ביניכם יחסי חיבה. אולי היא תבין? אולי היא תסביר לך מה מניע אותה לא לבקש את הפרטיות שלה במקום שיהיה רק שלה?

yulas1

New member
לבמבי 53

זה לא שהיא רוצה לגור איתנו, היא רוצה "להיות בעיניינים" - את זה תשימו פה ואת זה שם, תעשו ככה וככה והכל בלשון ציווי. היא מצפה שנקדיש חדר מהבית שלנו למען אחיו הקטן של בעלי כדי שיהיה לו איפה להיות כל סוף שבוע כשהוא בא למרכז. ולמה אין לו איפה להיות? - כי אמא שלו החליטה שהיא דוחקת אותו החוצה מהבית כי באותו שבוע היא רבה עם החבר שלה, והיא פשוט זרקה אותו לגור בסלון ובלית ברירה הוא עבר לגור עם אבא שלו בדרום. אז עכשיו אני צריכה לשאת בתוצאות של המעשים הפזיזים והקפריזות שלה? אתמול כל כך רבתי עם בעלי, כמעט ורצינו להתגרש. גם אני מאוד רוצה לעזור לה אחרי שהיא עזרה לנו אבל אני לא אסכים לחיות בחוסר בטחון בבית שלי, שלכל אחד יש שם מפתח ועושה שם מה שהוא רוצה בבית שלי - זו לא תחנת רכבת

seeyou

New member
היא עושה עם הילדה שלי ככל העולה על רוחה(?)

יש לך טעות,לדעתי היא עושה עם הילדה של בנה ככל העולה על רוחה בכול הסיפור שלך יש ריח של כפוי-טובה (מתנכר למיטיבו, אינו משיב טובה תחת טובה ) זה מצב רגיל ביחסים בין חמה לכלה . אין לך כבר שום חשק לשכב עם בעלך?
לדעתי הסיבה היא אחרת יוסי

chenby

New member
בצד שמאל של העמוד

ב"עוד בנושאי הפורום" יש לך קידור לפורום חמותי ואני - נראה לי שהם יוכלו לעזור לך יותר.

אייבורי

New member
ראשית מזל טוב

אכן נשמע שאתם זוג מאושר וחייכם דבש. הפתרון לבעייתך פשוט, אחיו ואימו ובן זוגה יעברו לדירה החדשה האבא יכנס לדירה של האמא, אתם תגורו בבית של בן זוגה של אימו. ובא לציון גואל.

nowonder

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

הרסת אותי מצחוק. אבל איפה יגורו ציון וגואל?

אייבורי

New member
רגע

המוזיקה עוד לא הפסיקה. רק כאשר הגברת השמנה מפסיקה לשיר, תופס כל אחד בית ומי שנשאר ללא בית יוצא מהמשחק והולך לרווחה בעיריה

למעלה