חמאת שיאה של סבון של פעם

חמאת שיאה של סבון של פעם ../images/Emo99.gif

באה במשקל (לא ידעתי) ויש חפיסות מוכנות שקונים ב-20 ש"ח (!!!)... אני לא יכולה להפסיק להתמרח...
אה, וכמובן סורבה וניל קוקוס חדש...

TheSegal

New member
חבר שלי קנה לי בריח של לימון נענע..

כשאני שמה את זה זה ממש פותח את הנחיריים ולכל בני ביתי יש חשק עז לשתות תה .... אבל 5 דקות אחר כך יש ריח עדין ונהדר של לימונענע מהגוף שלי וזה נ ה ד ר הופתעתי לטובה בהחלט...

TheSegal

New member
כפרה !!!!!!!!!!! את גם פה ????

לשאלה ששאלת אם אני מטופחת גם בחורף, פה התשובה....

טוטס

New member
תתחדשי!! ../images/Emo24.gif

גם אני ראיתי את החמאה במשקל ושקלתי לקנות אבל הבטחתי לעצמי מוצר אחד וכבר נבחר מלפני הסורבה לבנדר הנהדר!!! איזה כיף להתמרח עם זה כל היום, אה?

אני מכורה קשות ../images/Emo122.gif

בעלי אמר לי שכל פעם שייגמר לי הוא קונה לי חדש (כי הוא מכור להסניף אותי..חי חי חי) והחמאה?! אין עליה..איזה מרקם..בא לטבוע בזה.. אני שמה על המרפקים ובכפות הרגליים (איפה שיבש).. אני יכולה לגור בחנות של סבון של פעם!

טוטס

New member
גם אני !!!!!!!!!!

כבר לא היה לי נעים כשהייתי שם לפני שבוע, כבר כמעט פתחתי התנחלות..חחחח לא הצלחתי לצאת משם ומרחתי על עצמי מכל הבא ליד
אבל אולי את תוכלי סוף סוף להסביר לי מה ההבדל בין קרם גוף לסורבה...אם קיים הבדל בכלל כי הרי לפעמים סתם יש להם אותו צ\מוצר עם שם שונה

בטח שיש הבדל!

אם תשימי לב הקרם גוף שלהם כבד יותר ושומני יותר... והסורבט על בסיס מיימי יותר וקליל יותר..בהחלט קייצי יותר אבל אני התמכרתי ומשתמשת רק בו...

Marble Arch

New member
וזה לא מגעיל מרוב שומניות?..

יש לי יובש היסטרי אבל אני לא אוהבת להרגיש שמנוניות.. אפשר ללכת לישון עם זה בלי להידבק למיטה?..

למעלה