חם מהתנור

WxHxNx

New member
חם מהתנור

ציוני בגרות

gos

New member
חשד !!! עבירה על טוהר בחינות

כתוב לי במחשבים חשד להעתקה ולא העתקתי !!!! מה הפרוצדורה מה עושים ?!?!?!

Michal1985

New member
ל-gos

זה שכתוב חשד זה אומר שחושדים בכל הקבוצה שעשתה איתך את הבגרות רק אחרי שיבררו הכל תקבל את התשובה זה יכול לקחת גם חצי שנה

rastotman

New member
80 ו85

סביר- אין מקום שכתוב בו הציון הסופי יחד עם המגן?
.

ויאגרה

New member
הופ הופ טרללה

93 בהיסטוריה (כשהממוצע הארצי הוא 67). (רק) 87 בכימיה (כשהציון עליו הוגשתי היה 98).

קיר קמט

New member
איזה ציונים דפוקים

אני לא מאמין שקיבלתי בלשון יותר ממה שקיבלתי בהיסטוריה.... כוסומו. ציפיתי ליותר מתשעים בהיסטוריה, ימח שמי?

*alin*

New member
90, 94, 95

(כלבה) סתם בשיקלול עם המגן יוצא לי פחות...

jakecarter

New member
ואצלי

לשון 81 הסטוריה 80 מחשבים 91 הייתי בטוח שאני אקבל לפחות 90 בהסטוריה לשון אני יכול להבין..

merde

New member
אוי תשתקו כבר.

מסכנים, קיבלתם פחות מ90. ינעל אביהם, נכשלתי בחיבור, משאבי אנוש, ספרות וחשד להעתקה במטמטיקה. ועוד העתקתי בכולם פה חוץ ממטמטיקה. אוי נו טוב, המגנים אני מניח יעבירו אותי... חוץ מבספרות הכוונה. הלאה, אל הילת, לדפוק בעיטה.

Meijen Shaggy

New member
אני דווקא מרוצה.. ../images/Emo15.gif

91 בהיסטוריה, 95 בלשון, 98 בצרפתית. אני לא זוכר את ציוני המגן, אבל הם יעלו לי את הציון הסופי בשלושת המקצועות.

boot

New member
משרד חינוך זונה

הייתי בטוח אני סוגר שתי מאיות 88 בלשון 90 בהיסטוריה דפקו אותנו עם מורה להיסטוריה שנה ראשונה לא יודעת מה נעשה סביבה, רצחה לי את הסטטיסטיקה ושבזה ת´ממוצע

בדד אלך...

אני היחיד פה שפוחד לבדוק את הציונים שלו? כוס עמאק. אפשר לחשוב מה זה כבר קובע?, אה כן, את העתיד שלי. לא מאמין שהייתי כזה עצלן. פסיכי*לימור לבנת למוקד!

למעלה