חם מהתנור
בבל באוסקר!

חם מהתנור../images/Emo222.gif בבל באוסקר!

שלום לכולכן!
אז הגיע, כמו תמיד, יום העדכון השבועי, וכמו תמיד- יש לא מעט מה לעדכן...
(בנאדם עסוק, הלחם האהוב שלנו
) ואגב, אם למישי יש רעיונות לשרשור מיוחד/ משחק/ פינה מיוחדת לחג הסוכות הקרב ובא- בכיף! ואפילו יותר
אז ככה:
החדשות הכי חשובות קשורות ל"בבל" (שיגיע לבתי הקולנוע שלנו בסוף החודש!): הוא הסרט הראשון שהוכרז באתר "אוסקר ווטץ'" כמועמד לאוסקר!
(אל תשאלו אותי מה זה אומר לגבי מועמדות של בראד כשחקן, אני לא יודעת...)
ואם כבר, אז נפתח האתר הרשמי לבבל! מוזמנות להיכנס
ותמונות חדשות מהסרט שלא ראינו עד כה- מ- Justjared
כמו זו, למשל
וכמה כתבות מעניינות על בראד בקישורים למטה: 1.) ג'ורג' קלוני מודאג מבראד, ואומר שהוא עובד קשה מדיי... הוא נרדם בטריילר וג'ורג' בקושי הצליח להעיר אותו
2.) נחשו את מי בראד הזמין כדי ללמד את מאדוקס כדורגל?? דייויד בקהאם! הזוי
3.) ואיזושהי כתבה מ"פיפל" על פרוייקט הצדקה האחרון של בראד ואנג'י (עמוד סרוק)
ת-י-ה-נ-ו!

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifג'ולי-פיט בפון שבהודו!

בראד ואנג'לינה טסו למומביי שבהודו ב-3 בלילה היום[5.10] ומשם לקחו טיסה לפון ששם הם יצלמו סרט חדש על העיתונאי האמריקאי דניאל פרל שנרצח על ידי מוסלמי בפקיסטן. לסרט יקראו The Might Heart או בעברית "הלב העוצמתי"[נראה לי] הסרט יופק על ידי חברת ההפקות של בראד ואנג'לינה תככב בסרט בתור אשתו של דניאל, מריאן. כל המשפחה

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifסטאררר../images/Emo41.gif

איך אין לך מאומץ שהוא הכוכב
תודה רבה רבה על העדכונים
על מה שמו, דייוויד בקאהם ידעתי
יאא אבל על זה שכתבת על ג'ורג' קלוני לא
יאאא איזה מעפן בראד שישמור על עצמו
הבריאות יותר חשובה מעבודה
יש לו קידס
איזה מפחיד שהוא ניסה להעיר אותו וכמעט לא הצליח
איזה חמוד ג'ורג'
הלוואי ובראד יועמד גם לאוסקר
מגיע לו
הוא היה מועמד פעם
היו סרטים שלו שזכו באוסקר

מממ אני לא אוהבת מאומצים ../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif

אני מתכוונת לאייקונים- אין לי שום דבר נגד מאדוקס וזהרה!
(אבל בשבילך שמתי פעם אחת
) זה פשוט לוקח את המקום בנושא של ההודעה, והנושאים שלי גם ככה ארוכים
ב"שאלות הנפוצות" כתוב על הפרסים שבראד זכה בהם, הוא היה מועמד לאוסקר ולגלובוס הזהב על "12 קופים"- וזכה בגלובוס הזהב
חוצמזה, רוב הסרטים שלו היו כנראה מחתרתיים מדיי, או שוברי- קופות מדיי מכדי להיות מועמדים לאוסקר. יש סרטים שלו שזכו בפרסים, אבל אני לא זוכרת את הפירוט... את יכולה למצוא באתרים הרשמיים שלו שנמצאים ב"קישורים" בפורום
כן, הוא באמת עובד קשה מדיי
ולראייה- כל שבוע יש עליו המון חדשות!
יש גם איזו סדרת טלוויזיה שהוא הולך להפיק עכשיו... איך יש לו זמן להחליף בלילה חיתולים לשיילֹה? (ואני יודעת בוודאות שהוא עושה את זה
)

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifג'ולי-פיט-אניסטון בשער

של עיתון כלשהו.. זה אחד מהקישורים שלך סטאר חח חחח לא יודעת כמה זה נכון וממתי זה אבל סתם שתראו
וג'ן שוב רווקה
מי שלא רואה מה כתוב שם אז כתוב שאנג'לינה חוששת שג'ן תיקח לה את בראד משהו כי היא תפסה את בראד שולח אימייל לג'ניפר ואנג'לינה חוששת שיש לו חרטות משהו.. לא שזה נראה לי אמת אבל שיהיה חחח

../images/Emo24.gif תודה על הכל!!

מממ ידעתי שהם אמורים להגיע להודו, אבל קראתי שהם לא הגיעו בסוף... אז כנראה שקצת באיחור, אבל בסוף הם הגיעו
המטרה היא שבראד יפיק לאנג'לינה סרט
וואי, לא חשבתי על זה! אחי בהודו!! אולי אני אגיד לו שימסור ד"ש לבראד

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gif../images/Emo6.gifשיחתוך חתיכה ממנו

ויביא לנוווו
תגידידידי, אז שמעתי שג'ן הייתה אמורה להשתתף בסרט כלשהו שבחברת ההפקה של בראד והוא החליט בסוף לתת את התפקיד לאנג'לינה.. זה נכון

אמממ.. אני לא יודעת

אבל שמעתי על זה
תארי לך ששתיהן היו מועמדות לתפקיד, והוא היה נותן בסוף את התפקיד לג'ניפר- אנג'לינה לא היתה בועטת אותו מהבית לאיזה שבוע? שיילך לישון אצל ג'ורג'?
ותודה על הכתבות מ-Justjared!
אלה ממש תמונות מלפני יומיים ובראד כא-זה חמוד שם!
איך הם הגיעו כל כך מהר מקצה אחד של העולם לקצה השני?
בהולנד אין לי אף אחד, אז אני לא יכולה לעזור

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifאבל אני הבנתי שהתפקיד

היה מלכתחילה של ג'ניפר ואז הוא החליט לקחת לה אותו ולתת לאנג'לינה.. ששמעתי על זה אני זוכרת שנגעלתי ממנו

לא נראה לי

יכול להיות שהיה דיבור על זה, כשהפרוייקט עוד היה בחיתוליו... אבל כזכור, בראד וג'ניפר נפרדו עוד ב-2004, וג'ניפר ויתרה על חברת ההפקות שלה ושל בראד. חוץ מזה, לעבוד ביחד בכלל לא היה (ואני חושבת שעדיין לא) על סדר היום של שניהם. איזה צהובון כנראה החליט לנפח את העניין... ועובדה שבגוגל אני כבר לא מוצאת כתבות על זה בכלל
בראד לא פיטר את ג'ניפר, אם זה מה שאת רוצה לדעת

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifעכשיו כתוב שהם בהולנדדד

נודניקיםםם גאדדד
שישארו במקום אחד לפחות יומיים
למישהו יש כוח לקרוא ת'כתבה
זו פסקה לא ארוכה במיוחד..פשוט יש מילים שלא ממש הבנתי.. יש גם ה-ר-ב-ה תמונוות.. הכתבה

תודה סטאר!../images/Emo24.gif

אני באמת מקווה שהוא יזכה להערכה שכל כך מגיעה לו על בבל..

למעלה