חלק מהאובייקטים לא עולים במחשב לקוח

ice2k

New member
חלק מהאובייקטים לא עולים במחשב לקוח

שלום, אני משתף שתי מערכות XP PRO דרך רשת ומחובר לADSL רבע מגה בבב"ל דרך מודם USB של רוטל. הכל עובד נהדר ובמהירות טובה חוץ מבעייה אחת עיקרית: במחשב הלקוח בחלק מהאתרים אני לא מקבל חלק מהאובייקטים (בעיקר תמונות - או אולי אפילו רק תמונות) שאני כן רואה במחשב השרת, זה לא חוזר על עצמו המון אבל עדיין מציק, גם נראה שיש אתרים עם איזה DELAY בטעינה של כמה אתרים אבל אני לא בטוח. בכל מקרה מקריאה בפורום נראה שיש לי בעיית MTU. ניסיתי לעבוד אם תוכנה בשםTWEAKMASTER אבל זה לא עזר להציג את האובייקטים, ניסיתי אחרי זה את התכנה DRTCP על כרטיס הרשת של המחשב לקוח 1400 1452 1492 ונראה לי 1500 וזה לא עזר. ניסיתי תכנה זאת גם על המחשב שרת על כרטיס הרשת המדומה של המודם LOOPBACK ADAPTER USB אבל האתר SPPEDGUIDE הודיע לי שלא היה שינוי בMTU והוא נשאר על 1492 , כאן כבר התחלתי לדאוג כי כנראה בחרתי את כרטיס הרשת הלא נכון ואין לי מושג מה היו הגדרות ברירת המחדל. אני זקוק לעזרתכם כיצד ניתן להעלים את הבעייה ועל איזה כרטיסי רשת אני אומר לשנות את ה MTU בשרת ובלקוח (או דרך אחרת לעשות את כל העסק). אני מזכיר שיש לי מודם USB של רוטל בשרת והלקוח מחובר דרך כרטיסי רשת של רילטק עם דריברים אחרונים , כמו כן לא מופעל שום פיירוול על אף מחשב. תודה. דוגמה לעמוד שבו לא עולה התמונה המרכזית ועוד 3 אובייקטים : http://gamespot.com/gamespot/stories/screens/0,10865,2898008,00.html

ice2k

New member
את זה כבר עשיתי..

1)את הבדיקה עשיתי כבר מזמן והיא לא מעידה על בעיית MTU. 2)מה שלא הבנתי הוא למה אני אומר לשנות את ה MTU בשרת - לכרטיס רשת של הרשת בין שני המחשבים או לכרטיס רשת שהמודם USB יצר - LOOPBACK ADAPTOR? 3)מה יכול לפתור לי את הבעייה? - זה ממש מציק

shsre

New member
......../

1. את הבדיקה אתה צריך לעשות בלקוח ולא בשרת. 2. ושם, בלקוח, יש לשנות את ערכי ה- MTU במידה וזו הבעיה.

ice2k

New member
הכל נעשה על הלקוח, יש המלצה מDOV98

1)את הבדיקה אכן עשיתי בלקוח (שם נמצאת הבעיה) לא בשרת 2) כמו שרשמתי בהתחלה - אכן ניסיתי לשנות את ערכי הMTU בלקוח לערכים שציינתי בתחילת השירשור. כמו כן בלקוח שניתי זאת לכרטיס הרשת בין שני המחשבים. 3) לפי המלצותיו של DOV98 שקראתי בפורום , ציטוט: "אם כך להוריד MTU בלקוח ל1400 ובשרת ל1452 . " השאלה אם זה אכן פתרון לבעייה (אני לא רוצה להרוס או לעשות יותר גרוע) ולאת התקן אני אמור לשנות בשרת ? (ושוב בדיקת הMTU לא מעידה על בעייה) מה הפתרון ?

shsre

New member
......../

תעלה, בבקשה, את תוצאות הבדיקה מהלקוח יחד עם תצלום של drtcp אשר רץ בלקוח.

dov98

New member
אם השתמשת בDR.TCP

אתה לא הורס כלום. נסה להגדיר DNS של הספק בלקוח. פרטים טכניים של ספקים באתר שלנו, לינק ירוק למעלה.

shsre

New member
......../

אני לא סבור שזו בעיית DNS היות וחלק מהאתרים כן נטענים.

ice2k

New member
תמונה ראשונה +שאלת שרת

כדאי שתיקרו שוב את הבעייה בתחילת השרשור, בכל מקרה לא ניתקלתי בכלל באתר שלא עולה - רק תמונות ופרסומות בחלק מהאתרים שלא עולות. הבאתי תמונות מהלקוח, אבל שיניתי ל 1452 עם התוכנה לדוב: האם אתה ממליץ לשנות בשרת ל 1452 - ואיזה כרטיס רשת (של המודם או של הרשת או שניהם) בלקוח אני אמור לשנות לו את ההדגרה ?

shsre

New member
......../

הבדיקה הנכונה במקרה שלך היא ping java.sun.com –f –l 1424 היות והערך הנוכחי בלקוח הוא 1452 ולא 1400 (1452-28=1424)

dov98

New member
אם חלק מהתמונות

לא עולות ואתר עולה, זאת כנראה לא בעית MTU בכלל, אלא בעיה באקספלורר. לכן אין בכלל צורך בDR.TCP . מחק אותו כדי שתחזור לברירת מחדל.

shsre

New member
......../

לא בהכרח, אבל שמת לב לגודל החלון. קודם שתיפתר הבעיה

ice2k

New member
אובד עצות :(

אני צריך לשחק הרבה עם פקודת הפינג כדי שהוא יסכים לבצע אותה :) שנתי לב שאם אני מוריד את -F אז יש LOSS של 25 אחוז. מה ז"א למחוק את DRTCP - אני מריץ אותה מתוך קובץ זיפ - היא אפילו לא מותקנת - לא נראה לי שמחיקה מה TEMP אפילו תחזיר את הגדרות ה רגיסטרי.. אני חושב שבDNS כרגע יש לי את כתובת המחשב הראשי - אני יכול לשנות למה שביקשת ולראות.

shsre

New member
......../

על פניו אין לך בעיית MTU. גודל החלון שלך לא נכון. תפתח drtcp ותמחוק את הערך מול tcp receive window ותאתחל את המחשב.

ice2k

New member
תמונה שמדגימה את הבעייה

הנה תמונה שמראה עמוד בלקוח בלי אפשרות לראות בערך 4 אובייקטים, אני רואה הכל במחשב השרת, לא זוכר שנגעתי באקספלורר אבל רשה לי להאמין שהבעייה בו, סה"כ המערכת הותקנה לא מזמן ויש לה את רוב העידכונים.

ice2k

New member
ביצעתי מה שביקשת

מחקתי את הערך, עשיתי RESTART , אין כרגע שום ערך בגודל החלון , הבעייה עדיין קיימת

shsre

New member
......../

הערך היה שגוי בלי קשר לבעיה המקורית. אם נסכם, נשללה אופצית MTU . אני נוטה להסכים עם דב שהבעיה אינה קשורה ישירות ל- TCP.

למעלה