חלק ד' (הוספתי גם להודעה המקורית לשמור על הרצף)

חלק ד' (הוספתי גם להודעה המקורית לשמור על הרצף)

(סליחה ממי שחיכתה וחיכה! גם אני חיכיתי למוזה, והיום סוף סוף באה לבקרני!)

הוא יוצא מתוכה, איברו עדיין זקוף ורטוב מהשהייה בתוך גופה החם והמשתוקק. כשהוא יוצא היא מרגישה איך היא מתרוקנת בשנייה וכמה היא מחכה שהוא יחזור לתוכה, לגירוי הזה, בצדדים של הכוס ובתוכו, וכמה זה נעים להרגיש את החיכוך והלהט שלו לענג אותה, ואותו, והחייתיות הזו שמחיה אותה. בגלל זה היא אוהבת לשכב. ולפעמים היא יותר אוהבת להזדיין. כי כשהיא מזדיינת היא לא חושבת ולא מחשבנת ולא אכפת לה איך היא נראית. היא פשוט שם... כשהיא מזדיינת היא יכולה שיזיינו אותה, חזק, אלים, ואפילו אם קצת כואב לה היא נהנית מהכאב. בחיים לא חשבה שאפשר ליהנות ככה ממשהו שאמור להיות לא נעים, אבל יש בכאב הזה, שבזיון חזק ואגרסיבי, דבר מה מרגש ואסור, ושם הכאב מתערבל עם ההנאה. היא אוהבת לדעת שהיא מזדיינת, כי שם היא לא אותה בחורה מהוגנת כמו שכולם חושבים. היא מה שהיא רוצה להיות. משתחררת ונותנת לפראיות שבה לצאת, לאינסטינקטים ולחוסר שליטה. פעם, שמעה איזו הרצאה של פרופסורית נחשבת שאמרה שאין דבר כזה רגשות- יש אינסטינקטים. האינסטינקטים הם אלו המגנים עלינו והם אלה המובילים אותנו לעשייה. הם למעשה הביטוי של הרציונליות שבנו. של השכל שלנו. ההפרדה בין הראש ללב תמיד נראתה לה מטופשת, ובסקס היא הבינה שזה בלתי אפשרי להפריד. כשהייתה שוכבת עם המפקד היו רגעים שהרגישה שהיא מאוהבת בו לחלוטין. שהוא בדיוק מה שהיא צריכה ורוצה, שיש בו הכל, הוא מושלם- עבורה. האף, העיניים, הזרועות, הקול. הכל היה "בול", וה"בול" הזה היה ממכר.
"הכל בסדר?" הוא שאל
"כן כן", סתם חשבתי על משהו. "את רוצה להמשיך?" שאל בהיסוס מה. "בטח. קח אותי". היא נתנה לעצמה להיאבד בתוכו, בין זרועותיו, בתוך הביטחון והפראיות שביטא במקביל. היא עמדה על ברכיה על המיטה הרחבה, נשענת על המרפקים ומגביה את ישבנה לעברו. "אלוהים, את כל כך יפה" אמר, כשהתקרב עם איברו אל עבר ישבנה, ובדיוק כשהחדיר אותו לתוך הכוס הרטוב שלה, השמיעה גניחה קטנה, של עונג. "אוי, כן... כן" אמרה לו. הוא הכניס את הזין שלו לתוכה, עד הסוף, כשהיא מרימה את הגוף לזווית הנכונה, ושהוא נכנס חלק וכל כך טוב. הוא הניח את ידיו על מותניה, קרוב לישבן העסיסי שלה, אוחז בגופה הנשי והמעוגל, כאילו נוצרה הזווית הזו בדיוק בשביל ידיו, כדי שיוכל לזיין אותה חזק מאחורה. כדי שיוכל להסתכל עליה כך וליהנות... הוא החל לנוע קדימה ואחורה, מפמפם, והיא נאנקת תחתיו מהנאה ומהחיכוך האינטנסיבי של הזין שלו בתוכה, ככה זה בדוגי, ובגלל זה היא אוהבת ככה. "אתה מעולה", החמיאה. הוא יודע שהוא מעולה, לצערו הרב כבר חודשים ארוכים לא הרגיש מה זו הנאה אמיתית בתוך גופה של אישה מלאת תשוקה ועסיסיות אליו. וגם היא, שלעיתים נזקקה למילים באנגלית כדי להביע בדיוק מה שהיא מרגישה, הרגישה את ה- lust אליו. תשוקה חייתית, וזה העיקר. החיכוך, המגע, החום, ההתרפקות, העוצמה, רוך וקושי וניגודים בתוך מעשה אהבה מטריף וממכר. כמה היא רוצה אותו, כמה טוב לה החיבור הזה... העונג מהגוף הגברי והיצריות שלו, שמתפרקת עליה. "אתה יכול יותר חזק", אמרה. והוא ביצע. הוא נע עמוק יותר, מחזיק באחוריה, דוחף אותה כלפיו, מרגיש איך היא מכווצת את השרירים שבפנים, להגביר את החיכוך שלו, איך כולה עוטפת אותו, עד בסיס הזין הוא הרגיש אותה חזק, וזה היה מעולה.
התנועות הלכו והתגברו, "כן מתוק שלי... יותר מהר", המשיכה לגנוח תוך כדי בקשה, חתלתולה קטנה וסקסית. מתפנקת מהכייף שבסקס טוב, זה באמת הכי כייף שיש, חשבה לעצמה... הוא המשיך להיכנס ולצאת מתוכה, מגביר את הקצב, דוחף את הפין היפה שלו לתוך הפות הבתולי והרך שלה, חזק ומהר. "עוד יותר עמוק, עוד יותר, כן, כן, תמשיך, כן..." אמרה בהנאה גלויה. הוא ראה איך היא מתפתלת תחתיו, מחזיקה בידיה את הסדין, נושמת בכבדות. ממשיך בקצב גבוה, מרגיש שהוא עומד לגמור בתוכה, "את הורסת אותי" אמר בחיוך. הרס טוב. הרס שבונה משהו חדש... לילות סוערים צפויים להם, היא ידעה. ואולי צהריים, ואולי כמה בקרים שתנסה להבריז מהמשרד בתואנה שהיא חולה או שיש לה פגישה מחוץ לבסיס. "תמשיך ככה, כן". זה באמת זיון מעולה, הסכימה בינה לבינה, איזה גבר... הוא המשיך, היא תחתיו, הוא דופק אותה חזק, שומעים יחדיו את צלילי הגוף המתחכך, את הטפיחות של גוף אל גוף, הקול האמיתי של הסקס. שניהם מזיעים, מתחככים, והוא ממשיך, והיא קרובה לגמור, מרגישה איך הזין שלו, שיוצר לחץ לכיוון התחת שלה, מייצר גירוי אנאלי ממכר ומופלא. והנה, היא אומרת לו, הנה, אני עוד שנייה שם. תמשיך.
היא מרגישה את זה מגיע, הוא ממשיך מאחוריה, וזה כל כך טוב ונכון לשניהם. בהתחלה יש לה כמה שניות כאלה של גירוי חזק מאוד בשפתיים החיצוניות של הפות, והנה נקודת האל-חזור, שהיא אוהבת כל כך להרגיש, מסמלת שהאורגזמה המיוחלת מגיעה. אחרי שתי שניות של זרמים קטנים, זה מגיע. פרץ של שחרור, התכווצויות, עונג שמתפשט בכל גופה, יורד במורד הירכיים, אצבעות הרגליים מתכווצות, היא גונחת. אנחה של חוסר יכולת להכיל את האנרגיה המופלאה הזו שנוצרה בתוכה, בעזרתו, בזכותו. הוא ממשיך לזיין אותה, זה רק מעצים את התחושות, דגדוגים נעימים, עדינים שהופכים לחזקים, אי אפשר להסביר אותם. חוסר שליטה... עוברות חמש שניות, הפוגה קטנה והוא ממשיך, עכשיו שולח את ידו אל עבר הדגדגן שלה, משחק איתו, לוחץ עליו, והיא יודעת שהשנייה תמיד חזקה יותר- קצרה יותר. אורגזמה מרוכזת וחזקה. "אווו פאק, תמשיך, בדיוק ככה", גונחת ומחזיקה בידיה בסדין המבולגן, מניחה את ראשה על המיטה כדי להישען על משהו, שלא תיפול מעוצמת התחושות שמטריפות לה את כל הגוף. הוא ממשיך, אוחז ביד אחת את מותנה, ביד השנייה משחק עם שפתי הכוס שלה, וכבר לא יכול להחזיק בעצמו. הוא עוזב את הכוס החם והרטוב שלה, את מיציה שמאפשרים לו מגע רק וחלק בגבעות הקטנות של איבר מינה, כדי לגמור בעצמו. הוא רוצה לאחוז אותה חזק יותר, ודוחף אותה בעוצמה לכיוונו, מחדיר את הזין עמוק, כשהוא עטוף כולו, איזו תחושה אלוהית. רק להמשיך ככה, שעות, ימים, שנים. והנה גם הוא מרגיש, זה בא. הוא גומר בתוכה, חזק, משחרר את הזרע שלו באנחה גדולה. בום, משפריץ את נוזל הגבריות המופלא שלו בהנאה, רעד ענק ויצרי, והוא עדיין בתוך הגוף החם שלה, מרגיש שהיא לא רוצה שייצא. היא שומעת אותו גומר, זה מחרמן אותה עוד יותר. בינתיים המשיכה לשחק עם הדגדגן שלה, עוד אורגזמה מגיעה בשרשרת המופלאה הזו, היא מצליחה לתפוס את השנייה האחרונה שלו- ולהרגיש את כל גופה רועד, ושניהם מתנשמים יחד, נשימות מהירות, נאנחים, מאותתים אחד לשנייה שהשיא הזה היה מדהים, קסום, משחרר כל כך... השנייה הזו בה שניהם רועדים מעונג, ביחד, זו השנייה בה הם מרגישים מחוברים, חיים.
 

glgro

New member
great minds think alike


 
שמחה שאהבתן/ם!
איזה כייף

ואם זה עשה חם... מעולה! קפוא בחוץ ברררררר
&nbsp
נחמד... שעכשיו בא לי לכתוב כדי שתיהנו. ווין ווין. זה מדרבן 3>
 
למעלה