חלמוניות בירוחם

עוזי ק

New member
חלמוניות בירוחם

לפי דיווח מצולם שהגיע זה עתה, מאלה שלא בעבודה היום. בירוחם כבר הרבה חלמוניות פורחות, במיוחד בריכוזים שלא ממש על הכביש. התמונות באדיבות דותן

Rebeccan

New member
../images/Emo51.gif בדיוק שאלתי בשישי

ודותן מוצלח
- יש לו את זה
פרינצסה
בגן הפרחים

עוזי ק

New member
תודה + תיקונציק

לא ליד הכביש = לא ליד השביל הכחול. החלמוניות פורחות במפנים הצפוניים לי השביל השחור.

סאקרה

New member
ממקום אחר..סתווי לא פחות

כתשובה לכל השלכות הנפלאות ששולח יובל ספיר הנה אחד משלנו,נחל חרמון אתמול.

אני חייבת לציין שהצלמות בפורום עקפו

את הצלמים, לטעמי הנשי לפחות. עננת, נועה, ענת סאקילי וכמובן את (סליחה אם שכחתי מישהי בטעות) - אולי גם בזכות זה הסתיו כל כך יפה השנה פה בפורום.

מוכנה להתפשר על ה"בערך"../images/Emo6.gif

שימי לב שהרבה פעמים מתפרסמת תמונה של מישהו - וכל הנשים, ורק הנשים, מגיבות אחת מתחת לשנייה בקריאות התפעלות, כמו לתמונות של השרקרק פה. לא תמיד זה כך, אבל זה קורה לא מעט. ועוד: ממה שאני רואה, לגברים בדרך כלל חשובים הפרטים - שהתמונה תהיה חדה ו"טובה מבחינה מדעית", ואצל הנשים הסה"כ האומנותי הוא מכריע. את למשל, תמיד מנסה לצלם על רקע של השמיים או של שטח ברור אחר, בעוד שלרוב הגברים מספיק שהצמח יצא ברור, ולא ממש משנה מה הרקע. זה בהכללה, כמובן, ויש לא מעט יוצאים מן הכלל - אבל בגדול זה נכון.

סאקרה

New member
ושוהמי,ווינמן,איחטיאר,ישנוני,לויתן,

בועז פ.,איתינ.,L1,איתי נגב...* כולם התברכו כנראה בגנים נשיים משובחים... * סליחה מראש,בטוחה ששכחתי עוד רבים וטובים.

טוב, מלכתחילה מדובר בחובבי פרחים../images/Emo8.gif

אני הולכת ומסתבכת...
אני יודעת שיש משהו במה שכתבתי, ודווקא בועז הוא דוגמה טובה לצילום מדויק ו"נכון", אבל בדרך כלל לא פואטי במיוחד, ולדעתי גם הג'וקים של ווינמן. אבל נעזוב את זה.

weinman

New member
מי אמר ג'וקים. הנה הצד הנשי ../images/Emo9.gif

על השיקופית כתוב סומקן מעוצה. מעוצה או לא?

weinman

New member
פותחת פה גדול

די עם הפיתויים. באשן ערבי. (ערבה צפונית 1986).

למעלה