חלם ישראל

מצב
הנושא נעול.
חלם ישראל

חלם ישראל
היום חזרתי מהמבחן הפסיכומטרי בת"א. חשבתי לתומי לתפוס את הרכבת של 13:59 אבל לא. אמנם הגעתי קצת לפני עשרה לשתיים אבל ברכבת ישראל החליטו של אונבירסיטת ת"א מספיקה קופאית אחת. וככה פספסתי את הרכבת של 13:59 וחיכתי 45 דקות עד הרכבת הבאה. למה פשוט לא יכלו להוסיף שם עוד קופות ולהפעיל אותן בימים ושעות עמוסות? מקום זו לא הבעיה בתחנה הזו

OMER G17

New member
תלונה לר"י...

חלם ישראל
היום חזרתי מהמבחן הפסיכומטרי בת"א. חשבתי לתומי לתפוס את הרכבת של 13:59 אבל לא. אמנם הגעתי קצת לפני עשרה לשתיים אבל ברכבת ישראל החליטו של אונבירסיטת ת"א מספיקה קופאית אחת. וככה פספסתי את הרכבת של 13:59 וחיכתי 45 דקות עד הרכבת הבאה. למה פשוט לא יכלו להוסיף שם עוד קופות ולהפעיל אותן בימים ושעות עמוסות? מקום זו לא הבעיה בתחנה הזו
תלונה לר"י...

muki123

New member
דני רופ הם לא

חלם ישראל
דני רופ הם לא
למצב היומיומי בתחנת אוניברסיטה מספיקה קופאית אחת ויש גם 2 מכונות אוטומט. הרכבת לא צריכה לחזות שיש היום מבחן פסיכומטרי ושבדיוק בשעה 2 בערך יגיעו המון אנשים לתחנה בבת אחת. מה אתה רוצה שיביאו עוד קופאי/ת לחצי שעה??

IסושיI

New member
לא צריך להיות דני רופ...

דני רופ הם לא
למצב היומיומי בתחנת אוניברסיטה מספיקה קופאית אחת ויש גם 2 מכונות אוטומט. הרכבת לא צריכה לחזות שיש היום מבחן פסיכומטרי ושבדיוק בשעה 2 בערך יגיעו המון אנשים לתחנה בבת אחת. מה אתה רוצה שיביאו עוד קופאי/ת לחצי שעה??
לא צריך להיות דני רופ...
הרכבת כן הייתה צריכה לדעת שמתרחש היום באוניברסיטת ת"א מבחן פסיכומטרי וכמותהאנשים שבוחרים להבחן האוניברסיטת הוא מלכתחילה גדול, לאור העובדה שהמקום מאוד נגיש על ידי הרכבת עצמה. כל מועד מבחן פסיכומטרי חוזר המצב של המונים אשר מתגודדים ביציאות ובכניסות של התחנה לכיוון האוניברסיטה. העובדה שמבחני הפסיכומטרי נערכו, נערכים וכנראה ימשיכו להערך באוניברסיטאות, הייתה צריכה להביא את הנהלת הרכבת או הנהלת התחנה, להערך בהתאם לכמות הנבחנים הגדולה. זה לא מסובך לבדוק את זמני תחילת וסיום המבחנים, ופשוט מאוד, להערך בהתאם על ידי הוספת קופאית או עובד תחנה מוסמך שיעזור בהכוונת הנוסעים, שלהם זו הנסיעה הראשונה ברכבת. שנה טובה

IסושיI

New member
האוניברסיטת = באוניברסיטה

לא צריך להיות דני רופ...
הרכבת כן הייתה צריכה לדעת שמתרחש היום באוניברסיטת ת"א מבחן פסיכומטרי וכמותהאנשים שבוחרים להבחן האוניברסיטת הוא מלכתחילה גדול, לאור העובדה שהמקום מאוד נגיש על ידי הרכבת עצמה. כל מועד מבחן פסיכומטרי חוזר המצב של המונים אשר מתגודדים ביציאות ובכניסות של התחנה לכיוון האוניברסיטה. העובדה שמבחני הפסיכומטרי נערכו, נערכים וכנראה ימשיכו להערך באוניברסיטאות, הייתה צריכה להביא את הנהלת הרכבת או הנהלת התחנה, להערך בהתאם לכמות הנבחנים הגדולה. זה לא מסובך לבדוק את זמני תחילת וסיום המבחנים, ופשוט מאוד, להערך בהתאם על ידי הוספת קופאית או עובד תחנה מוסמך שיעזור בהכוונת הנוסעים, שלהם זו הנסיעה הראשונה ברכבת. שנה טובה
האוניברסיטת = באוניברסיטה

idos2

New member
עם כל הכבוד

לא צריך להיות דני רופ...
עם כל הכבוד
זה לא תפקידה של ר"י ללכת לחפש מתי יש פסיכומטרי או כנס משתחררים או השד יודע מה שמתרחש בסביבת תחנת רכבת כזו או אחרת. לגבי "עובד מוסמך", בתחנת האוניברסיטה יש בדר"כ מנהל תחנה ולפחות פקח אחד, והם כמעט תמיד מסתובבים בשטח התחנה ואפשר לשאול אותם. (מה גם שהשילוט שם די ברור)

IסושיI

New member
ויש כבוד...

עם כל הכבוד
זה לא תפקידה של ר"י ללכת לחפש מתי יש פסיכומטרי או כנס משתחררים או השד יודע מה שמתרחש בסביבת תחנת רכבת כזו או אחרת. לגבי "עובד מוסמך", בתחנת האוניברסיטה יש בדר"כ מנהל תחנה ולפחות פקח אחד, והם כמעט תמיד מסתובבים בשטח התחנה ואפשר לשאול אותם. (מה גם שהשילוט שם די ברור)
ויש כבוד...
מועדי בחינות הפסיכומטרי הם ידועים לכל, וקבועים מתרחשים בכל שנה ושנה במשך הרבה זמן. זה דבר מצריך בסך הכל הגדלת ראש קטנה והערכות עוד יותר מזערית, כמפורט לעיל.

idos2

New member
אבל זה לא נגמר בבחינות פסיכומטריות

ויש כבוד...
מועדי בחינות הפסיכומטרי הם ידועים לכל, וקבועים מתרחשים בכל שנה ושנה במשך הרבה זמן. זה דבר מצריך בסך הכל הגדלת ראש קטנה והערכות עוד יותר מזערית, כמפורט לעיל.
מה עם כנס משתחררים שיש בגני התערוכה 3 פעמים בשנה? מה עם תאריכים של תערוכות גדולות אחרות שיש בגני התערוכה? ואני בטוח שיש עוד תחנות רכבת שממוקמות באזורים "מועדים לפורענות", אין לזה סוף.

זה באמת לא קשה

מה עם כנס משתחררים שיש בגני התערוכה 3 פעמים בשנה? מה עם תאריכים של תערוכות גדולות אחרות שיש בגני התערוכה? ואני בטוח שיש עוד תחנות רכבת שממוקמות באזורים "מועדים לפורענות", אין לזה סוף.
זה באמת לא קשה
לקב מגני התערוכה את התאריכים. וזה לא שיש מיליון תחנות כאלה בארץ שעמוסות בשעות וימים מסויימים ובאחרים לאץ או שקופה אחת מספיקה או שתמיד יש כמה קופות

idos2

New member
יש שעות עמוסות יותר ויש שעות

זה באמת לא קשה
לקב מגני התערוכה את התאריכים. וזה לא שיש מיליון תחנות כאלה בארץ שעמוסות בשעות וימים מסויימים ובאחרים לאץ או שקופה אחת מספיקה או שתמיד יש כמה קופות
יש שעות עמוסות יותר ויש שעות
עמוסות פחות, ולא תמיד צריך לפתוח את כל הקופות, יש אפילו שעות בהם הקופות סגורות ויש רק מכונות. זה לא קשה לקבל תאריכים מגני התערוכה, אבל האם ברכבת ישראל מעסיקים נביאים? איך אפשר לדעת אם בתערוכה ישתתפו 1,000 או 10,000 או 30,000 איש? איך אפשר לדעת כמה נבחנים בפסיכומטרי? איך אפשר לדעת כמה מתוכם יבחרו לסוע דווקא ברכבת ישראל? ואם יוסיפו קופה אחת על קופה שכבר פתוחה ועוד 2 כרטיסומטים זה באמת מה שיעשה את ההבדל הגדול? מסופקני. בקיצור, לדעתי, במקרה הזה, רכבת ישראל לא אשמה.

IסושיI

New member
לא להקטנת הראש!

לא להקטנת הראש!
כל מנהל תחנה בהחלט מודע לאירועים מחזוריים שקורים במהלך השנה, והוא צריך להיות מוכן לקראתם. אסור לרכבת ועובדיה להקטין ראש,ולהגיד: זה אחריות של מישהו אחר להודיע לנו אם הוא עורך "אירוע" כזה או אחר. לך תסביר זאת לקהל נוסעים עצבני שפספס את הרכבת שלו וצריך להמתין ברציף כ-50 דקות עד לרכבת הבאה. כל זה בא כחלק מאותה תודעת שירות "טעונת שיפור", במקרה הטוב, אשר קיימת בגופים ממשלתיים, ומשתקפת גם בהתנהלות רכבת ישראל.

mucool2

New member
בקיצור - הכי טוב להישאר ראש קטן

בקיצור - הכי טוב להישאר ראש קטן
וככה המדינה שלנו גם נראית.

אורי404

New member
בעיה ידועה. זוהי תחנה גדולה עם הרבה

חלם ישראל
מאוד נוסעים ויש בסך הכל מכונת כרטיסים אחת ולפעמים קופות שפועלות. בעבר חן מלינג כתב פה בפורום שיקר להתקין מכונות כרטיסים נוספות. אולם, עדיין זה מגוחך שתפעל מכונה אחת בסך הכל.

idos2

New member
יש בתחנה 2 מכונות

מאוד נוסעים ויש בסך הכל מכונת כרטיסים אחת ולפעמים קופות שפועלות. בעבר חן מלינג כתב פה בפורום שיקר להתקין מכונות כרטיסים נוספות. אולם, עדיין זה מגוחך שתפעל מכונה אחת בסך הכל.
יש בתחנה 2 מכונות
ויש גם 2 קופות, בשעות העומס שתי הקופות פעילות. מעבר לזה, מה שאני ממליץ לכולם זה לקנות את הכרטיס חזור כשיורדים מהרכבת, ואז לא מתעכבים בתור למכונה/קופה כשממהרים לרכבת.

hck

New member
לגבי ההמלצה - קבל ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

יש בתחנה 2 מכונות
ויש גם 2 קופות, בשעות העומס שתי הקופות פעילות. מעבר לזה, מה שאני ממליץ לכולם זה לקנות את הכרטיס חזור כשיורדים מהרכבת, ואז לא מתעכבים בתור למכונה/קופה כשממהרים לרכבת.
לגבי ההמלצה - קבל

muki123

New member
מה שנקרא- המלצת חיילים...../images/Emo13.gif

יש בתחנה 2 מכונות
מה שנקרא- המלצת חיילים...

idos2

New member
לא רק

מה שנקרא- המלצת חיילים...
לא רק
ראיתי גם אזרחים שעושים זאת. "המלצת חיילים" היא דווקא להחזיק תמיד בארנק כרטיס ספייר לקו הנסיעה הקבוע, כי בדר"כ גם ביציאה מהרכבת יש תור למכונה, לפני הרכבת אם יש זמן זה לא משנה אם עומדים בתור או יושבים ברציף, אחריה זה כן.

fireman

New member
אתם תצחקו עליי.....

לא רק
ראיתי גם אזרחים שעושים זאת. "המלצת חיילים" היא דווקא להחזיק תמיד בארנק כרטיס ספייר לקו הנסיעה הקבוע, כי בדר"כ גם ביציאה מהרכבת יש תור למכונה, לפני הרכבת אם יש זמן זה לא משנה אם עומדים בתור או יושבים ברציף, אחריה זה כן.
אתם תצחקו עליי.....
אבל לי תמיד יש כרטיס רכבת מב"ש לתל אביב בארנק......גם אם אני לא צריך לנסוע, אם אני עובר ליד התחנה אני נכנס לקנות במידה ואין לי.....שיהיה בכיס, למי זה מפריע? מיותם וחסר שימוש הוא בטוח לא יישאר.

mucool2

New member
אבל דווקא לאלה שבשבילם זו נסיעה

יש בתחנה 2 מכונות
אבל דווקא לאלה שבשבילם זו נסיעה
חד-פעמית (והם מקור העומס בתאריכים ה"מיוחדים") לא הייתי ממליץ לעשות את זה. אולי הם יפגשו בבחינה הפסיכומטרית את חבר שלהם מהיחידה שיש לו רכב ויכול לקחת אותם טרמפ? כרטיס כזה אצל מי שלא נוסע ברכבת באופן קבוע עלול להישאר מיותם.

hck

New member
מה הבעיה בכרטיסומט?

חלם ישראל
מה הבעיה בכרטיסומט?
כלומר, דווקא בתחנה זו ישנה בעיה שמידי פעם יש אירועים בגני התערוכה או כנסים באוניברסיטת ת"א, ומכיוון שלא מיידעים את הרכבת נוצר עומס גדול גם בכניסה (בדיקה ביטחונית) וגם בקופות. אבל... כמו שהזכירו כבר, ניתן לרכוש כרטיס גם בכרטיסומט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה