חלל תקשורת אופציות

מצב
הנושא נעול.

gam li

New member
חלל תקשורת אופציות

חלל תקשורת אופציות
מה אתם אומרים נראה לי שחלל עם הפרסומים ועם עמוס 3 ו4 עוד תעלה הרבה הקטע שלי הוא האופציות שלהם שנסחרות בדיסקאונט על מחיר המנייה

NS101

New member
מה?

חלל תקשורת אופציות
מה אתם אומרים נראה לי שחלל עם הפרסומים ועם עמוס 3 ו4 עוד תעלה הרבה הקטע שלי הוא האופציות שלהם שנסחרות בדיסקאונט על מחיר המנייה
מה?
אני קניתי היום מהמניה, פעם החזקתי את אופ' 4, ומכרתי (למזלי) כשעוד היה אפשר לנייד כמה אלפים מבלי להעיף את המניה לעזאזל. עכשיו האופ' נראות יקרות מאוד, למה לומר שהן בדיסקאונט? מה גורם לך לחשוב ככה?

NS101

New member
נראה שאתה סתם מריץ וזה עצוב

מה?
אני קניתי היום מהמניה, פעם החזקתי את אופ' 4, ומכרתי (למזלי) כשעוד היה אפשר לנייד כמה אלפים מבלי להעיף את המניה לעזאזל. עכשיו האופ' נראות יקרות מאוד, למה לומר שהן בדיסקאונט? מה גורם לך לחשוב ככה?
נראה שאתה סתם מריץ וזה עצוב

NS101

New member
ראיתי את האופ' גם במהלך המסחר

תבדוק אותי
מצטער, אבל פרמיית מימוש של 40 עם מנוף של 8.2 זה לא אטרקטיבי. במיוחד כשזו מניה שסובלת מתקופות ממושכות של שינת חורף בין הודעות.

gam li

New member
יפה ואת זה אני לא יודע נא למדני

מצטער, אבל פרמיית מימוש של 40 עם מנוף של 8.2 זה לא אטרקטיבי. במיוחד כשזו מניה שסובלת מתקופות ממושכות של שינת חורף בין הודעות.
פרמיית מימוש 40 לשנתיים וחצי ומנוף אני לא יודע מה זה נא הסברים תודה

NS101

New member
מאוחר

פרמיית מימוש 40 לשנתיים וחצי ומנוף אני לא יודע מה זה נא הסברים תודה
מאוחר
כנס לכל אתר כלכלי וקרא על זה קצת - יש באתר של בנק לאומי כמה פיסות מידע מעניינות. מקסימום, תריץ בגוגל או בוויקיפדיה, אם לא תבין, אסביר לך מחר. בעיקרון, תבין את המונחים האלה, ואז צור לעצמך כללי אצבע, כי אין פה אמיתות מוחלטות. ולבטח, אל תמליץ על דברים אם אתה לא יודע לאמוד את שוויים.

gam li

New member
קטונתי מלהמליץ

מאוחר
כנס לכל אתר כלכלי וקרא על זה קצת - יש באתר של בנק לאומי כמה פיסות מידע מעניינות. מקסימום, תריץ בגוגל או בוויקיפדיה, אם לא תבין, אסביר לך מחר. בעיקרון, תבין את המונחים האלה, ואז צור לעצמך כללי אצבע, כי אין פה אמיתות מוחלטות. ולבטח, אל תמליץ על דברים אם אתה לא יודע לאמוד את שוויים.
קטונתי מלהמליץ
אני חושב ששווה לבדוק טוב בכל אופן ע"פ B&S ישנו פער גדול מאד בין שווי האופציה בבורסה לשוויה ע"פ B&S בכל אופן תודה

voguemaster

New member
אני אתמול ../images/Emo13.gif

מה?
אני אתמול

אחרי ההודעה שהייתה לגבי המכרז שהם זכו בו, היא נהייתה יותר אטרקטיבית.

NS101

New member
כמו שרשמתי מעלה

כן, רק שלמרות הנתונים
היא לא ממריאה יותר מדי... ובכל זאת התממשה הרבה מאוד בירידות שהיו לאחרונה.
כמו שרשמתי מעלה
זו מניה שסובלת מתקופות ממושכות של שינת חורף בין הודעות.

gam li

New member
לפעמים שנת חורף זה טוב

כמו שרשמתי מעלה
זו מניה שסובלת מתקופות ממושכות של שינת חורף בין הודעות.
לפעמים שנת חורף זה טוב
חלל תקשורת עברה גם את היום הרביעי בעליות

NS101

New member
מנוף

לNS101 מה זה מנוף כתבי אופציה
ואיך הוא מחושב
מנוף
זה זה אחוז השינוי באופ' על תנועה של אחוז אחד בנכס הבסיס. בו זמנית - ככל שהאופ' נכנסת לכסף המנוף קטן, או לפחות אמור לקטון בתמחור סביר.

gam li

New member
ובקשר למנוף

מנוף
זה זה אחוז השינוי באופ' על תנועה של אחוז אחד בנכס הבסיס. בו זמנית - ככל שהאופ' נכנסת לכסף המנוף קטן, או לפחות אמור לקטון בתמחור סביר.
ובקשר למנוף
כתבת לי שאתה לא מתעניין באופציה בעלת מנוף 2.8 ומה שמצחיק זה שלא הבנתי מה מעניין אותך מנוף יותר גבוה או יותר נמוך ולמה? דרך אגב תודה על התגובות וההסברים.

NS101

New member
אין לי בעיה עם כל מנוף

ובקשר למנוף
כתבת לי שאתה לא מתעניין באופציה בעלת מנוף 2.8 ומה שמצחיק זה שלא הבנתי מה מעניין אותך מנוף יותר גבוה או יותר נמוך ולמה? דרך אגב תודה על התגובות וההסברים.
אין לי בעיה עם כל מנוף
אבל זה שאלה של המנוף בהתאם לגודל פרמיית המימוש. בוא ואתן לך דוגמא. קח כתבי אופ' שהן עמוק בתוך הכסף, ולכן יש להן מנוף של 1.3 בערך. אוקיי, 1.3, אבל יש להן פרמיית מימוש של 30 בגלל שאנשים ניפחו את האופצ' כמו בלון - זה קורא בעיקר באופ' במניות עמחה. במצב כזה - האופ' לא כדאית בעליל, ואם אתה באמת רוצה להשקיע בחברה - תקנה את המניות. בנוגע לחלל, המנוף של 8.3 במצב של פרמיית מימוש של 37.7 זה הרבה - היייתי מצב למנוף של 12 בערך במרחק הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה