חלוץ סופה ... פשוט בושה ....

מצב
הנושא נעול.

gkeidar

New member
|אנחושב שאנמתחיל אולי להבין סוף-סוף

נעשה לו עוול
כל אדם שפוי בדעתו היה מוכר את תיק ההשקעות שלו אם היה יודע שמלחמה בפתח. מה גם שהראש שלו היה צריך להיות כל כולו באירגון הלחימה, לכן לפי דעתי הוא עשה את הדבר הנכון בכך שהסיר את הדאגה הכספית, והתפנה לחשוב רק על טובת המדינה מבלי ששיקולים אחרים יפריעו לו בכך. סתם אנשים אוהבים להתעסק בעיניינים לא שלהם.
הדבר הראשון שאזרחי המדינה ''צריכים'' לעשות על סף מלחמה, זה לרוקן את קופות החברות למיניהן שהולכות להתקשות בעשייה בלאו הכי, בשל המלחמה, שיהיו להן גם קשיים כספיים- כמו ירידה בנזילות. רק רגע, אני רוצה לחכך בגרוני... אוקיי, אדוני מנזל הכל, או שאדוני סלקטיבי? גם את קופת המדינה אדוני מנזל? אדוני מוכר אג''ח ממשלתי על סף מלחמה? ואיפה שם הכסף? בוואדוז? בג'נבה? או עו''ש בלאומי? על המקפצה? עד שתחזור אלי, אני בינתיים גם אתייעץ עם חכם מיימון וגם יכול להיות שתהיינה לי עוד שאלות...

gkeidar

New member
נא לא להקיש כאן, זה לעכבישה אמיצה

הדבר הראשון שאזרחי המדינה ''צריכים'' לעשות על סף מלחמה, זה לרוקן את קופות החברות למיניהן שהולכות להתקשות בעשייה בלאו הכי, בשל המלחמה, שיהיו להן גם קשיים כספיים- כמו ירידה בנזילות. רק רגע, אני רוצה לחכך בגרוני... אוקיי, אדוני מנזל הכל, או שאדוני סלקטיבי? גם את קופת המדינה אדוני מנזל? אדוני מוכר אג''ח ממשלתי על סף מלחמה? ואיפה שם הכסף? בוואדוז? בג'נבה? או עו''ש בלאומי? על המקפצה? עד שתחזור אלי, אני בינתיים גם אתייעץ עם חכם מיימון וגם יכול להיות שתהיינה לי עוד שאלות...
נא לא להקיש כאן, זה לעכבישה אמיצה
אני מתנצל על אי שימת הלב והטעות הנ'נדרית שעשיתי, אנא סלחי לי.

העיניין הוא

פעם הבאה שהוא יזדקק ל
למזומנים הוא יקנה פוטים ויזרוק כמה טילים על אירן !?!?!?!!??!! עד מתי???? מצד שני הוא צודק בסך הכל זה לא משפיע על תפקודו 5 דקות בטלפון והכל פטור!! בכל זאת הוא צריך לדאוג למשפחה שלו!!! אתם לא חושבים??? מה אתם הייתם עושים אם כל הכסף שלכם הפרטי היה בפנים והייתם בטוחים שהוא הולך לקרוס???? תחשבו על זה........
העיניין הוא
שהוא לא קנה פוטים ולא שורטים הוא לא הרוויח מהלחימה הוא רק לא רצה להפסידשזה לגיטימי. אפשר לומר שהוא פעל בצורה אתית משום שמי שכספו מושקע בבורסה עסוק בזה בין אם הוא רוצה ובין אם לא. אז הוא פשוט הסיר את העיסוק הזה כדי להיות מרוכז כל כולו בלחימה ובשלום חייליו. מי שצריך ללכת הביתה אלו הנהגת המדינה שקיבלו הסכם כל כך גרוע שלא כולל בכלל את החיילים החטופים, ונותן לחיזבללה את היכולת להמשיך להתחמש.ופשוט מנסים להפיל את האשמה על הרמטכ"ל כדי שהם יצאו נקיים מכל העיניין. זה חבל שמתמקדים ברכילויות על תיק ההשקעות שלו ודברים שוליים במקום להתמקד בכשלים האמיתיים של הלחימה הזאת.

nestorcito

New member
ומה עם התיק של רוחמה אברהם?

חלוץ סופה ... פשוט בושה ....
תחושת הבטן של חלוץ: הרמטכ"ל מכר את תיק ההשקעות שלו שעות ספורות לאחר פרוץ המלחמה ב-12 ביולי 2006 . פשוט עצוב לשמוע ... זה לא מוסרי ולא שום דבר ... למה הוא חושב על 10000 שקל שהתפקיד שלו לחשוב על חיי אדם ? ? ביום כזה ... אני סוחר ולא סחרתי בלב שלם באותו היום אבל זאת העבודה שבחרתי , למה המוח שלו צריך להיות עסוק בזה בכלל ? ? ?
מדובר בחיקוי טוב של לואי ויטון שנקנה בשוק של מרמריס.עלה 10 ג'ובות.זה בסדר?

s o l v e r

New member
ביום ההוא הבורסה נפלה

מדובר בחיקוי טוב של לואי ויטון שנקנה בשוק של מרמריס.עלה 10 ג'ובות.זה בסדר?
ביום ההוא הבורסה נפלה
ב 4% (הרבה אנשים "ברחו") אז הוא היה צריך להשאר רק בגלל תפקידו?? צריך להפריד בין עבודה לחיים פרטיים! מה שכן יכול להיות מסריח, זה אם בישיבת הממשלה הוא ידע מה תיהיה העוצמה ותקופת הלחימה, מצב זה דומה למידע פנימי בחברה שמודלף... ולכן מידע=כח לחיוב וגם לשלילה

מצב
הנושא נעול.
למעלה