חלומות של יום המשאלות
5.6.07

חלומות ליום שלישי../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

לחולמים המצפים לפירושים לחלומם: שימו
בפורום זה אנחנו מקפידים על שרשור יומי, בו נכתבים כל החלומות המבקשים פתרון. נא שרשרו חלומותיכם להודעה זו הוסיפו פרטים :
מצב זוגי- נישואין/חברות רשמו :
תאריך בו נחלם החלום
מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום
איפה התרחש החלום
אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום.
מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד...
מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד...
מה לדעתכם המשמעות של החלום. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך החשק לפרש. חלום של מישהו אחר מתאר את הרגשות והתחושות האישיות של החולם, מכיל סמלים אישיים שלקוחים ממחסן הסמלים האישי של החולם, שנוצר עקב חוויות שעבר החולם בחייו ומעביר מסר אישי מהחולם אל עצמו. ולכן...על מי שחלם את החלום, להיכנס לפורום ולרשום אותו בעצמו, כולל רקע על חייו, גילו, ויחסיו עם הדמויות שהופיעו בחלום. חולמים מצטיינים יוכלו לזכות ב
הפורום
חולמים שיקראו את הודעת המנהלות ותקנון הפורום
חולמים שיהיו פעילים בדיוני הפורום
חולמים שיקראו מאמרים וינסו בצורה עצמאית למצוא פירוש לחלומם
חולמים שינסו לפרש חלומות לחולמים אחרים בפורום
חולמים שיפנימו מסרים בחלומות בסוף כל שבוע תתפרסם רשימת החולמים המצטיינים בפורום ובכל חודש ייבחר החולם המצטיין החודשי שיהיה אדום לחודש שלם בפורום

../images/Emo204.gifחלום שחלמתי

בת 24 רווקה עובדת כפקידה חלמתי שהאקס שלי והחברה שלו רשמו לי מכתב שאני מטרידה אותו ומפריעה לו בעבודה בקיצור האחראית עליי (היא מנהלת בכלל כוח אדם של עבודה אחרת ) קראה לי עליה ואמרה לי שיש עליי 2 תלונות אז היא אמרה לי למה אני מטרידה את העובד הזה ואז קמתי את התלונה השנייה אני לא זוכרת רק להזכיר שאני והאקס שלי עודים באותו חברה לא באותו מקום ובכלל אני לא מפריעה לו ומציקה לו ואני לא יודעת אם יש לו חברה

רשף כשף

New member
את מחפשת לראות אותו בשעות העבודה?

אני מתעקשת כי זה חלום שני שקשור לעבודה ונראה לי שהבוסים החליטו לבדוק את התפקוד שלך בעבודה. האם התפקוד שלך טעון שיפור?

אז ככה

א. לא אתמול הבוס שלי לא אמר לי כלום ב. אני לא מחפשת אותו בכלל בעבודה ולא מבחוץ

רשף כשף

New member
לא דיברתי על יום אחד אלא על תקופה בעבודה

אבל בסדר, יתכן שההרגשה שלי מוטעית

לא התפקוד שלי בסדר

זה היה ישיבה איתו על התקופה שם ואני בכלל לא מחפשת אז מה החלום שלי אומר ?

מעינוש עוד פעם חלמתי עליו

תפסיקי לדבר אם ניר ואחיו הם משגעים אותך שאת מתחתנת איתו בגלל זה את חולמת עליו כפרה שלי מסכנה

מה אני יעשה אני לא ייסע באוטובוס בגללם

חכי בספטמבר הם יפסיקו אני מנסה למנוע

פינט

New member
בוקר טוב חלום שחלמתי

בוקר טוב, אני בת 29 רווקה עובדת כפקידה. חלמתי עליי ועל חברה שלי שהיא איתי לא מדברת (באומרה "אל תשאלי שאלות שאין לי עליהם תשובות") לא מזמן החלפתי אוטו. חלמתי שאני והיא נוסעות באוטו שלי לבית שלה והבית שלה לא כמו שאני מכירה והיא נכנסת לי לאוטו כאילו שום דבר לא היה ואפילו לא מתפלאת שהחלפתי אוטו אנחנו מגיעים מחנים את האוטו שלי ונכנסים לבית שלה לא זוכרת מה עושות שם ואח"כ יוצאות כדי ללכת לבית של ההורים שלה (ואנחנו נפרד בחוץ) והאוטו שלה איננו נעלם ואנחנו מחפשות אותו ולא מוצאות אני בחלום רואה את עצמי הולכת והולכת ברחובות ומחפשת את האוטו שלה יחד איתה וקשה לי אני מרגישה שאני מתעייפת ואנחנו לא מוצאות ואח"כ אני אומרת לה רגע, בואי ונמשיך לחפש את האוטו עם האוטו שלי נעשה סיבובים וככה אולי כן נגיע אליו סוף החלום לא ברור חח לא זוכרת בכלל האם מצאתי את האוטו שלה. אני גם זוכרת שאמא שלה הופיעה לי בחלום כשהיא באה לבית שלה והלכה חברתי אומרת לי שאמא שלה היתה והסימן שלהן הוא שהיא יצאה מהבית היא משאירה את המגירה פתוחה ככה הן יודעות שהיא היתה אצלה. אך, ממה שרשמתי אפשר לפחות לפרש משהו מהחלום? תודה יום נעים!

רשף כשף

New member
מה קורה בינך ובין אמא שלך? איך היחסים ביניכן?

את מתקשה למצוא את הכיוון האישי שלך בחיים?

רשף כשף

New member
חלומות של יום המשאלות ../images/Emo23.gif 5.6.07

לחולמים המצפים לפירושים לחלומם:
שימו
בפורום זה אנחנו מקפידים על שרשור יומי, בו נכתבים כל החלומות המבקשים פתרון. נא שרשרו חלומותיכם להודעה זו
הוסיפו פרטים :
מצב זוגי- נישואין/חברות
רשמו :
תאריך בו נחלם החלום
מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום
איפה התרחש החלום
אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום.
מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד...
מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד...
מה לדעתכם המשמעות של החלום.
אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום
יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת
למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך החשק לפרש.
חלום של מישהו אחר מתאר את הרגשות והתחושות האישיות של החולם, מכיל סמלים אישיים שלקוחים ממחסן הסמלים האישי של החולם, שנוצר עקב חוויות שעבר החולם בחייו ומעביר מסר אישי מהחולם אל עצמו.
ולכן...על מי שחלם את החלום, להיכנס לפורום ולרשום אותו בעצמו, כולל רקע על חייו, גילו, ויחסיו עם הדמויות שהופיעו בחלום.
חולמים מצטיינים יוכלו לזכות ב
הפורום
חולמים שיקראו את הודעת המנהלות ותקנון הפורום
חולמים שיהיו פעילים בדיוני הפורום
חולמים שיקראו מאמרים וינסו בצורה עצמאית למצוא פירוש לחלומם
חולמים שינסו לפרש חלומות לחולמים אחרים בפורום
חולמים שיפנימו מסרים בחלומות
בסוף כל שבוע תתפרסם רשימת החולמים המצטיינים בפורום ובכל חודש ייבחר החולם המצטיין החודשי שיהיה אדום לחודש שלם בפורום
חלומות פוריים, רשף כשף וקיקי

MDaliya

New member
חלום מוזר ומשולב

גיל 41, עיסוק אין, מצב זוגי רווק, בחלום הראשון: הדמויות אני וסתם ילדים, ובשני אני ואחותי. שהיה אירוע אין לי מושג איזה, והאולם בנוי ככה שיוכלו להכנס אליו אנשים רגילים וגם נכים, כלומר היתה רחבה גם לאנשים עם מגבלות לכסא גלגלים, ולאירוע או לא זוכר\יודע מה הוא היה, לבסוף באו רק מעט אנשים וכולם היו בריאים, והרחבה של האנשים לכסא גלגלים נשאר ריק. אחרי שיצאתי משם, אז התחילו לצחוק עלי, ושלחו אותי לתפוס משהו שזרקו, או אפילו למיטב זכרוני זה לנסות לתפוס כלב, מכמה שהיו, אחד מהם נראה לי כאילו מוכר, שבחלום היה ידוע לי שזה כלב של בן דודה שלי, למרות שבמציאות יש לו כבל פינצ´ר שבעבר היה שלנו, ולא היינו מסוגלים לגדל אותו ומסרנו אותו לדודה, ולפני 4 שנים הלכתי עם אח ואחות לבקר אותו, אז בחלום הוא היה בכלל גזע אחר ויותר גדול, אך בחלום היה זכור לי שהוא ל הבן דודה שלי, הלכתי איתו והתחברתי איתו, והוא החזיר לי אהבה. ובחלום אחר אחותי האמא של האחיין הילד שאני שכתבתי עליו לא פעם בחלום שלי שאני חולם בעבר, רצתה לעקור לי את השן שאני אמור לעבור עקירה, ואני סרבתי, היא ניסתה לשכנע אותי להסכים שזה הולך בקלות כמו אצל הרופא שינים, והיא ניסתה לעקור והפעילה עלי קצת כח, אני סרבתי והיא בסוף לא הצליחה לעקור לי. מה הפירוש לחלום...?

למעלה