חלומות רעים.......

naamonet1

New member
לא חשובה...

לא מצליחה להסביר את מה שאני מרגישה, את מה שאני חושבת את מה שאני רוצה להגיד שאני רוצה לעזור רוצה להקשיב רוצה אהבה רוצה לדבר אבל ללא הבנה... רוצה שהכל יעלם,גם אני. לא יודעת כבר מי ומה אני. אפילו לכתוב אני כבר לא מצליחה,להסביר. מנסה לגרום לעצמי לטיפה של אושר כי זה עובדה, אבל זה לא נכון!זאת לא האמת והמסיכה...שמוצגת כל יום מחדש אני ריקה ולא מבינה יש לי הכל לא חסר לי דבר,והכל שחור וכואב הלילה שהיה פעם כל כך רגוע ושקט ועכשיו הוא אויב חוסר ההגנה שעוטף אותי והבדידות... מנסה בכל הכח שכבר אין לי להחזיק את עצמי,לא לוותר. להיות עם חברה שלי שכל כך צריכה אותי. להפסיק לנסות לברוח שמישהו יבין... זה אבוד..כמוני
לא שייכת

Silence angelic

New member
../images/Emo140.gif

נעמה יקרה, אני מבינה שקשה עכשיו ויש בך המון רגשות ומחשבות והרבה הרבה בילבול. את יודעת? דברים לא נעלמים מעצמם..צריך להתמודד, להבין, לדבר, לספר, ולעבור את זה לאט לאט בקצב שלך. המסיכה הזו שאת שמה על עצמך היא הצגה רק בשבילך, כדי שיהיה קל ויקל על המצב, אך בסופו של דבר המסיכה בשלב כלשהו צריכה לרדת. וצריך עם כל הקושי להתחיל לעזור לעצמך ולקבל ת'עזרה שנותנים. חברה שלך צריכה אותך? אחלה! אבל תעזרי גם לעצמך. את לא יכולה לעזור לאחרים אם מצבך לא טוב. תמצאי לך עזרה ואז תתחילי באחרים. אל תוותרי לעצמך נעמה, זה לא שווה את הייאוש. תאגרי כוחות, תמצאי טיפול, ואני מבטיחה לך שכבר הכל יראה אחרת.

poo bear

New member
זה קל לגבי אחרים....

סיילנס, תקראי שוב את ההודעה שכתבת לנעמה ותחשבי שמישהו אחר כתב אותה לך...

poo bear

New member
...

אין לי ספק שזה מה שנעמה צריכה לעשות כדי לעזור לעצמה ואני מאחלת לה שתצליח... מה שניסיתי להגיד שאת צריכה גם ליישם את העצות שלך...

ליאללל

New member
שייכת

וחשובה.... את שייכת לפה, ובטוחה שלעוד מקומות בחיים שלך מעבר לנט ולחברים משפחה וכו' את מתארת את עצמך בכיוונים שונים, יש לך הכל ולא כלום, רוצה אהבה אבל לא הבנה, לכתוב ולא לכתוב.. המון בלבול אני מבינה את הבלבול הזה, את החוסר הבנה של מה שקורה לך אבל לאט לאט הדברים יתבהרו ואם תושיטי יד לעזרה יהיה לך יותר קל להתמודד ביחד. ואנחנו כאן איתך...

למעלה