חלומותיה.. מונולוג עצמי..

חלומותיה.. מונולוג עצמי..../images/Emo68.gif

תמיד היא הייתה ילדה אקטיבית, מלאה בחלומות, היא הרגישה שתמיד חייה היו צריכים להיות מלאים בריגושים, התרחשויות של דברים לא שגרתיים, שהייתה קטנה אז הכול היה בקטן ומשגדלה הכול נעשה בגדול יותר.. היא עזבה את הבית מיד שסיימה לימודיה , עברה לעיר החמה הדרומית העיר של הצעירים והרעננים, אילת. שם למעשה באילת למדה מהי עצמאות, מה זה לגור לבד להתפתח לבד, לחיות עם שותפים ליהנות ואפילו ללמוד להסתדר לבד שרע או שטוב.. אין כבר את השמלה של אימא או החיבוק של אבא.. זו הייתה תקופה מופלאה לה העיר הדרומית עשתה לה טוב על הנפש, שהתגייסה לצבא הייתה מאושרת מאוד, אלו היו שנתיים מיוחדות מאוד, בהם עסקה בדיוק במה שרצתה אמנם בתחילה לא כל כך אבל נלחמה על תפקיד קרבי, זה היה חלומה, והיא הגשימה אותו כמו תמיד.. אחרי הצבא שהשתחררה, חלמה חו"ל, ואין דבר כזה לחלום אצלה, היא חולמת היא מיישמת ,והיא נסעה לאנגליה הקרה שם גרה אצל חברתה, מצאה עבודה לימדה ילדים קטינים עברית וטיילה לה באירופה היפה.. תקופה קסומה, עד שהרגישה געגועים הביתה וחזרה.. שחזרה הביתה, כבר לא יכלה לוותר על עצמאותה, מיד חיפשה דרך איך לחזור לחיים העצמאיים שכרה דירה עם חברה טובה בעיר הגדולה, העיר ללא הפסקה תל אביב, וזו הייתה התקופה בחייה.. היא הייתה צעירה בת עשרים ואחת בערך, העולם חייך אליה והיא אליו, הכול היה קסום, אהבות עבודה כסף, בילויים מה לא הכול כמו שאומרים "דפק כמו שצריך לפי התוכנית", עד שהכירה אותו עוד אהבה גדולה רק שהפעם עם האהבה הזו התחתנה, לדעתה זה היה מהר מדי, אבל היא תמיד הייתה ספונטאנית, הם חיו ביחד תקופה מסוימת, היא הייתה מוקסמת ממנו והוא ממנה, אז היא החליטה שזה הזמן להקים בית(בדיעבד אולי יודעת היא היום שזה היה מוקדם מדי) הם התחתנו ונולדה ביתה הראשונה אושר ואהבה מלאו את לבה, למרות שבמהלך ההיריון צצו הרבה בעיות מילוליות בניהם, והוא היה מאוד אגרסיבי במילותיו, ואף סטר לה כמה פעמים, אבל פה משום מה הביטחון העצמי שלה נעלם, פה היא ידעה שזה לא משחק כוחות מי ינצח או מי יפסיד היא ידעה שהקימה בית משפחה ויש ילדה, והיא חייבת להבליג לתקן לשפר, הרי החלום שלה משפחה אידיאלית, וגירושין לא בא בחשבון בשום פנים ואופן! הילדה הייתה בת שנה כמעט והיא שום התעברה, שוב הריון, ילד חדש, אבל פה המצב הלך והדרדר במהירות, הוא נעשה יותר ויותר אלים כלפיה, והיא הרגישה שזהו קשה לה לספוג את זה יותר והחלה, לאט לאט להוציא את זה החוצה, סיפרה לאחותה, התייעצה איתה, ואחותה שלא הכי אהבה אותו .. מלכתחילה יעצה לה לעזוב אותו, אפילו שישנם ילדים, אז נכון היה לה קשה, אבל אז כאילו שהאסימון נפל אצלה, והיא ידעה שאם היא רוצה עתיד ורוד לילדיה, עתיד נקי ומוצלח יותר עליה להתגרש!.. היא התגרשה, והוא מיד אחרי הגירושים ברח מהארץ, לא רצה לשלם מזונות, ניתק מגע עם ילדיו, בהתחלה מצפונה כאב, עם הזמן למדה שעשה טובה לו ולילדיו, הוא היה אדם לא יציב שעבר הרבה דברים בחייו, דברים שהיא לא ידעה בעבר, דברים שהיא גילתה רק אחרי הגירושים.. והיא המשיכה את חייה, היה לה קשה בשנה הראשונה לבד שלושה חודשים אחרי הגירושין ילדה את בנה אמנם היא קיבלה תמיכה מלאה ממשפחתה, כולם עטפו אותה, אבל משהו בפנים נשבר, הלב החלום ועוד.. ואז ממש אז..הוא הגיח לחייה, אם כי לא בדרך מסתורית, עם עזרה גדולה מאחותה, הוא היה החבר הכי טוב של הבעל של אחותה, והיא התאהבה, למרות שחשבה שאת חייה תבלה לבד, ותקדיש אותם רק לגידול ילדיה, אבל הוא שבה את ליבה במסירות שלו לה וילדיה, הסבלנות שלו הרכות ההבנה, והיא הייתה כל כך זקוקה לאותה יד חובקת עד שהוא לא נכנס לחייה לא ידעה עד כמה.. והם התחתנו יחסית מהר מדי, למרות כל מה שעברה עם אותו בעל ראשון לקחה כאן סיכון אמיתי ושוב הספונטאניות הטבעית שלה דיברה, ואחרי תקופה של כמעט שנה היא הרגישה מתעוררת לחיים איתו, הוא נתן לה את הכוח להאמין שיש מעבר לחושך בחיים, מעבר לשיברון לב, מעבר ללבד, ויש פרק ב מוצלח יותר. וכך עברו להם שלוש שנים של יחד, ונולדה להם בת משותפת, והם היו משפחה מאושרת מאוד, את שני ילדיה הוא אימץ ללבו כאילו היו שלו, ואת הילדה המשותפת הנסיכה שלו הוא אהב מכל.. ואז היא חזרה לשׂורה, היא רצתה שוב ריגושים, משהו לעשות, אולי להגשים חלום שלה של מישהו או משהו.. זה היה בדמה.. המשך למטה..

המשך..../images/Emo68.gif

אחותה עברה תקופה לא קלה, הרבה טיפולי פוריות, מבחנה, וכל שלילי שלה הרגישה את כאבה של אחותה כאילו האדמה נפתחה ובלעה אותה, ואז היא קראה בעיתון את העניין שהתחיל להיות מפורסם, פונדקאות, וחשבה במסתרי לבה, אם אחותי לא תצליח, אני יעשה לה את הילד שלה!, ואף הציעה לאחותה את הרעיון הזה, אבל הנס הגדול קרה, הנס הגדול מכל אחותה אחרי מספיק ניסיונות ואכזבות נכנסה להריון, וילדה לבדה את ילדיה, והיא הייתה כל כך מאושרת בשביל אחותה, אך החליטה להמשיך עם ההחלטה שלה, לעשות ילד\ה לזוג זר, היא הייתה החלטית , ורצתה להמשיך עם חלומה לעזור לעשות זוג מאושר, וכך היא יצאה בעקבות חלומה, בעקבות החלטתה להיות פונדקאית. עברה שנה וקצת יותר אף, והיא עברה מבדקים מקיפים, אם זה בריאותיים או פסיכולוגים, והיא נמצאה מתאימה ע"י ועדה שמונתה ע"י המדינה, הכירה זוג שבעיניה היה זוג מקסים! זוג אוהב מסודר וכל כך כמהה לילד משלו, והם זווגו ויצאו לדרך בברכת אישור המדינה. הטיפולים שחשבה תמיד שהם פשוטים, לא היו קלים כל כך, אבל היא הייתה בחורה עקשנית לא ויתרה, לא פחדה, הייתה לה מטרה ושום זריקה כדורים או נרות לא יכניעו אותה, טיפול אחד נכשל זה היה נפילה שלה אבל היא ידעה שעליה להיות חזקה לא רק בשבילה, אלה גם בשבילם בשביל הזוג, טיפול שני גם ניכשל, ושוב הנפילה הגדולה הפעם, "איך למה הגוף מאכזב אותי חשבה".. אבל היא הייתה חייבת להמשיך למרות הכול!.. והריטואל חוזר שוב, הורמונים זריקות כדורים ושוב החזרה, שנים עשר יום של המתנה ואז שוב בדיקת הריון והפעם שלא כמו הפעמיים הקודמות, יש הריון, שמחה וצהלה נפלה עליה ועל הזוג, משפחתה אף שמחה ילדיה בעלה, הנה החלום של הזוג יוגשם וגם החלום שלה לעשות את הדבר הכי מיוחד שיכלה לעשות בחייה, זה כבר יוצא לדרך.. שלושה שבועות עוברים בערך, ואז הנפילה הגדולה ההיריון נפל, נספג הלך כלא היה, היא לקחה את זה די קשה! למרות שהוסבר לה שזה לא כמו הריון רגיל יש פה הרבה קשיים, אבל היא תמיד התעקשה שהיא חזקה היא תצליח, אבל למה זה קורה לה. על סף חצי ייאוש אחרי תמיכה גדולה של משפחתה בעלה והסביבה שלה, היא המשיכה הלאה הם נתנו בה את הכוח אמרו לה שהיא חייבת להיות חזקה ולהאמין שזה יצליח הפעם. ואכן הפעם הרביעית הייתה הפעם.. היא נקלטה ושוב השמחה הגדולה, אבל הפעם מלוות בחששות קלות בגלל הנפילה הקודמת, ההתחלה לא הייתה קלה עשרת השבועות הראשונים היו מלווים בדימומים וכאבים עזים היא הייתה בטוחה ששוב ההיריון הזה היא תאבד אותו והיא והזוג שלה היו כל כך בחששות כל הזמן.. הכול היה כל כך קשה, והיא תמיד חשבה שהכול יהיה קל כמו בשלושת הריונותיה הראשונים, אבל היא שרדה את הכאבים הדימומים האשפוזים, לא נתנה לרוחה להישבר, והמשפחה תמיד תמכה בה לא הרפתה לרגע, בן זוגה היה פשוט המדהים מכל, ברגעים הכי קשים עטף אותה עודד אותה ליווה אותה בחום תמיד אמר לה "אל תדאגי יקרה שלי, גיבורה שלי, אני שומר על הילדים, את תשמרי על עצמך ועל העובר שאת מגדלת בתוכך, תגמרי את זה בשלום, את הגיבורה שלי את החלום האמיתי שלי" וזה כל הזמן נתן בה את הכוח להמשיך הלאה.. וכך השבועות עברו הימים הלילות..נראה היה כי ההיריון נכנס למסלולו הרגיל הפשוט והקל כמו בהריונות הקודמים שלה שלפתע, שבוע עשרים ושתיים, שוב חזרו בעיות שהיא חשבה שיהיו קלות, בצקות סיוט כל אישה בהריון, הידיים החלו להירדם לה מעיין, נימול כזה במשך שעות היום שלא נדבר על ההתנפחות שלהן, ועם הזמן התחילו הכאבים בידיים, והרגלים, כפות הרגלים גם החלו להתנפח, לא מראה מלבב, וגם לא נעים, זהו הפעם אפשר לומר שהיא הרגישה שהאויר יוצא מעט מהמפרשים, למההההההההה היא חשבה בלבה, למה לי?.. לא יכול היה להיות יותר קל?????... במקביל הקשר שלה עם הזוג היה נחמד בהתחלה, הכול היה (אם להסתכל בדיעבד) די רשמי, היא הרגישה לאט עם הזמן, שהכול כזה רחוק, היא תמיד חשבה, שהיא רוצה שאותה אישה שהיא תשא את עוברה, תרצה לחלוק איתה את ההיריון, הרי למעשה ההיריון לא שלה הוא הריון של אישה אחרת, היא רק האדמה לאותו תינוק, אבל היא התבדתה, הכול היה כזה רחוק ורשמי, כך הרגישה, רק בבדיקות מיוחדות האם הייתה מגיעה, הם מעולם לא נפגשו מעבר לזה, מעבר לימיי הבדיקות, למעט פעם או פעמיים בהתחלה שהם באו לבקר אותה בביתה, מי יודע אולי הביקור הרשמי הזה היה למטרת, לראות את הסביבה בה גודל עוברם.. וזה די פגע בה עם הזמן.. היא הרגישה רחוקה מאוד מהחלום שלה, זה לא היה בדיוק החלום שלה, היא חלמה לעשות טוב לזוג להרגיש אחרת, לא להרגיש כאילו זו איזה משימה פשוטה ורגילה סתם עבודה, שלא נדבר על הרגשות שהיו במערבולת בתוכה, הורמונים של ההיריון, הקאות עייפות וכ'...

סוף..../images/Emo32.gif

התינוק כבר החל לזוז, זה לא עשה לה כלום, זה לא פרי אהבתה, היא חשבה שזה יקרה האישה לבטח תרצה להרגיש את בנה זז כל הזמן, להיות שותפה לגידול שלו, הלו זה כל העניין לא?! הכול כאילו נראה כזה חסר טעם פתאום.. כאילו זו עסקה קרירה כזו ללא רגשות, אז נכון יודעת היא שזו עסקה במקום מסוים, אבל זו לא סתם עסקה רגילה, זה חיים, חיים של עובר,לא אכפת לה לאימו??..., לא איכפת לה שהיא כואבת, אולי זה משפיע עליו היא כלל לא מתעניינת, מוזר לא?.. ואם כך היא מתנהגת עתה האם הביולוגית, היא חשבה מה יהיה שילד יולד?.. האם היא חסרת רגשות אותה אישה שבחרתי לתת לה את החיים שחיכתה להם כל כך, היא הרהרה בזאת שעות... צריך להמשיך הלאה כולם יעצו לה, בעלה עומד לצידה וממשיך לחזק אותה, להגיד לה שהיא עושה את המעשה הנפלא הזה בשביל עצמה, ומה שיהיה יהיה, זה ממש בקרוב נגמר עוד חודשיים וחצי בערך, הידיים כואבות מאוד, הרגלים לוחצות ולא נעים ללכת עליהן, אבל מה שבטוח, היא מאוכזבת מאוד, נכון אולי היא לא הייתה צריכה לצפות ליותר מדי, אמרו לה, אבל היא ציפתה לקצת יותר רגישות לחלום קצת יותר שונה, החודשים הבאים היא ידעה שלא יהיו קלים עבורה, הם יהיו ארוכים ומלאים בהרהורים, האם היא עשתה את הדבר הנכון, האם היא בחרה בזוג הנכון?... מה אם טעתה? מה אם הפעם מהרה מדי עם חלומה?.. היא לא מתחרטת היא שלמה עם עצמה, היא רק חושבת הרבה מחשבות בינה לבין עצמה.. היא הייתה בחורה רגילה, שכל חייה הם חלומות מטרות, ושיגרה לא לעולם לא הייתה אצלה דבר קבוע היא בת שלושים ושתיים, אימא לשלושה ילדים מדהימים, בעל שהוא הפרק ב הכי נהדר שיכול היה להיות בחייה, יש לה משפחה אוהבת שתומכת בה בכל רגע, יש לה אחות אחת שמקשיבה לה שרע לה, יש לה הכול.. אז למה היא מרגישה קצת מבולבלת, שהייתה קצת פזיזה, שהפעם הלכה עם החלום שלה רחוק בלי לחשוב פעמים, בלי לבחון, האם היא עשתה טעות?... אולי היא בהריון עכשיו, והיא מוצפת ברגשות ומחשבות מההורמונים שמשתוללים בגופה, אבל היא לא טיפשה, היא יודעת, היא שומעת היא רואה, היא מבינה... אולי היא טעתה יום יבוא ואולי תדע.. אבל עתה כל מה שנותר לה הוא לחכות ללידה, ולסיים את החלום שהתחילה איתו, ולראות מה ימים יגידו.. עכשיו אתם פחות או יותר מבינים למה אני שקטה..ומה עובר עלי, ואני בטוחה שתסלחו לי שאני נעלמתי לתוך עצמי.. הנה פרקתי הכל על כתב כמונולוג עצמי..

תפסיקי את גדולה מהחיים!

לא כל אחת היתה עומדת במה שאת גורמת לזוג אחר זר בחיים. את צריכה להיות גאה בזה מאוד! (ואל תשכחי שהם במתח לא פחות ממך.) את כבר בסוף הדרך הארוכה ותמיד מחשבות אוהבת להפריע ולהציק שעושים משהו טוב בחיים. אז סלקי אותם מדרכך כי לא מגיע לך לחשוב רע רק טוב. הלוואי כל הנשים היו כמוך! לדעתי זה אומר שאת חולקת בטוב שלך עם אחרים. תעיפי את הרגשות הרעים את 100 אחוז על 100. בהצלחה בהמשך החודשיים...תהי שמחה יש לך זכות.

עוד קצת....

את על הגשר עוד כמה צעדים ואת חוצה אותו. אל תישברי עכשיו.עוד קצת וזה מאחרייך ולמרות שדברים בחיים לא מסתיימים מהר לפחות יהיה הקלה בתחום מסויים. אנחנו פה בשבילך.

חן (*_*)

New member
ליידי בל, נשמה יקרה !!!

קראתי את דברייך, וכפי שאת מכירה אותי, את בוודאי מבינה בלי שאסביר את התחושות שעלו בליבי ואת הדמעות בעיני. כל כך מבינה אותך יקירתי- אם זו הספונטניות, אם זה הכמיהה העזה לתת ולעזור,הסבל והתיסכול במהלך טיפולי ההפרייה, ההפלה, שימחה על ההריון, וקושי וסבל גופני במהלך ההריון, וגם, מצד שני את ההרהורים והקושי הגופני והנפשי בהם את מוצאת את עצמך עתה. עשית מעשה אצילי ואדיר למען זוג שאינו יכול להביא ילד לעולם. עשית זאת, למעשה מתוך צורך שלךלתת ולעזור. הזוג שבחרת בו, יתכן שאכן מקסים הוא, אך יש להם חיים משלהם, ומכיוון שאינם חווים פיזית את ההריון, הנושא כנראה לא מספיק קרוב אליהם. עם השנים, הם למדו לחיות רק זה עם זו וזו עם זה, זה עולמם הצר ואת, לצערי הרב, מבחינתם, התנור שאופה להם את העוגה(הילד). זה לא מרוע לב או חוסר איכפתיות, אלא עקב אורח החיים שסיגלו לעצמם כזוג עקר. יתכן שהם גם אינם מודעים לצורך שלך בקשר איתם, או לחילופין, חוששים ל"נדנד" לך ולחדור לפרטיותך. שכרך יקירתי, הוא המתת עצמו. עצם העובדה שאת מעניקה לזוג עקר, ילד,-משאת נפשם, מתנה יקרה לאין ערוך. התחלת בתהליך מתוך רצון לתת, בלי לדון עם הזוג על ליווי פיזי שלהם והשתתפותם בחווית ההריון, אולי כדאי לך ליזום פגישה איתם בה תסבירי להם את תחושותייך? יתכן שהם דווקא ישמחו לכך, אולי לא רצו ללחוץ עלייך, או התביישו לבקש ממך לטרוח ולערב אותם, שהרי המעשה האצילי שאת עושה עבורם, גוזל ממילא מכוחך, זמנך, וחייך. אולי פשוט לא היו מודעים לעובדה שיש אפשרות שכזו. אפשר ליזום פגישות אחת לשבוע, או להציע לאם הביולוגית להתלוות אלייך למעקב ההריון ולבדיקות השיגרה אם היא רוצה, בפרט לבדיקות המלוות באולטראסאונד או מוניטור עוברי. תחשבי על זה, מתוקה. גם אם לא יסתדר קשר עם הזוג, דעי לך שאת מלאך, את עושה את המעשה הכי נדיב ואצילי עלי אדמות!!! עצם הידיעה הזו, והסיפוק שבמתת הם השכר לעמלך, אינך זקוקה לתודתם. אוהבת אותך
(אם תרצי לדבר, אני תמיד זמינה)

kuzary

New member
לידי בל ../images/Emo24.gif ../images/Emo140.gif

קראתי את המונולוג שלך. חובק אני אותך מרחוק. שאי ראשך בגאון. מעט מאוד אנשים יכולים לעמוד לימינך ולומר בפה מלא "הלכתי עם חלומי עד הסוף. ואני שלם עימו." שלך בהערצה kuzary

ללידי בל ../images/Emo24.gif

ללידי בל קראתי הכל בנשימה עצורה , והאמת שלא קל אחרי סיפור כזה לחזור לשגרה מבלי להתייחס למילותייך . ליידי בל כמה דברים : בראשונה : אני שמחה ומאושרת שבפרק ב' שפתחת בחיים , חייך הרבה יותר מאושרים , אני רואה את התמונות של ארפי וקורל , ושל שני ילדייך השניים וזה בהחלט מחמם את הלב , לדעת שאת והם מאושרים דבר שני : גם לי בעצמי כואב לדעת , עפ"י דברייך , שהאם של אותו עובר שאת נושאת ברחמך בשבילה, לא מתענינת , לא שואלת דבר , ונשמעת עפ"י דברייך לא שותפה , אני אישית חושבת שאת צריכה לדבר איתה , להסביר לה שהריון , זה לא רק 9 חודשיים , זה המון כוחות , זה המון חילופים בגוף זה המון תהפוכות, זה כואב לי מאוד לגלות שעל אף שאמרת שלדעתך הם זוג נפלא , הם לא מעורבים , ואני חושבת שאת צריכה להתראות איתה , להסביר לה על הקשיים , שאם בעוד כמה שנים בנה / ביתה ישאלו איך היה בהריון , היא לא תגיד זה ליידי בל , שסחבה אותך 9 חודשים ובזה תסיים את הנושא , אני חושבת שזה נפלא לספר לילד איך הוא בא לעולם , מה היה בחודשים וגם אם אותה אם איננה חשה זאת , אני חושבת שדיבור על כך יכול להפיג מתחים ולחצים שאת והיא אולי חוות , הלחץ שלה להיות לפתע אימא , הלחץ שלך ושלה מפני הלידה ובכלל , טיפים שאת יכולה לתת לה מנסיון , אני מקווה שתרגישי יותר טוב בהחלטה שעשית את המעשה הנכון ביותר אני גאה בך על המעשה המיוחד והאצילי הזה ,
שמחה שאת מקבלת חיזוק ותמיכה מארפי ,
שנותן לך גם המון אהבה וגם מילדייך הנפלאים
וגם מאחותך הנפלאה שעוזרת לך .
אין כמו תמיכה מן אדם קרוב , שאת יכולה גם לאהוב אני מכאן נותנת לך המון חיזוקים , המון תמיכה , המון עידודים ובהחלט גאה בך , ליידי בל , את סמל להערצה לנשים רבות ומי ייתן שתשובי אלינו בכוחות מחוזקים , תרגישי טוב יותר , שתיהיה לך לידה קלה , ושתמשיכי להתגאות בעצמך שאת עושה מעשה מיוחד
אצילי ונפלא
אוהבת המון
ושולחת לך
מתי שתרצי

Mוניk

New member
../images/Emo24.gifליידי בל../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

תקשיבי מאמי! קראתי אותך ואת גדולה מהחיים יש לך זכות ענקית כי את מעניקה חיים תתעלמי מהתחושות של הזוג שאת ילדם הם יקבלו ממך, תחשבי שאולי גם להם לא קל, גם להם זו התרגשות והם לא יודעים לעקל זאת, אני בטוחה שהם מתרגשים ולא יודעים להפגין זאת כלפייך ובתוך תוכם הם אסירי תודה לך ליידי כי את המלאכית הטובה שלהם ואני בטוחה בכך. ראיתי סרט לא מזמן על אם פונדקאית ועל מערכת היחיסים בינה לבין בני הזוג, עבורם היא נושאת חיים חדשים. בהתחלה היחסים היו מצויינים, היה פרגון עצום מתנות, ימי כייף משותפים הכל היה ניפלא ואחרי חודשיים הם התחילו להתרחק מהפונדקאית והיא חשבה בדיוק כמוך. אבל בסרט שאגב ממחיש סיפור אמיתי שם הראו גם את הצד השני, את המתח בין בני הזוג (המצפים לילד) את חוסר המנוחה, את נדודי השינה, סיוטים, חלומות רעים חששות שאולי זה לא יצליח וזה היה משו יותר חזק מהם כמה שהבעל שם ניסה להרגיע האשה פשוט יצאה "מדעתה" הראו אותם מטיילים לפעמים ותמיד מסתכלים בחנויות של תינוקות וחשבו מה יקנו איזו עגלה איזו מיטה היא רצתה לקנות הכל אבל הפחד היה חזק ממנה, היא כל הזמן חששה שאולי משהו השתבש. בקיצור מה שאני מנסה להעביר לך ליידי נשמה שאת לא רואה אותם ומה הם עוברים. ואת מקסימה, נשמה טובה, את עושה את הכל על הצד הטוב ביותר ואני בטוחה שאת תעברי הכל כמו גדולה, ותפיקי את המקסימום מהנתינה הענקית שאת מעניקה. אתה מעניקה חיים ואת גדולה מהחיים אוהבת אותך ומעריצה אותך קבלי ממני ימבה של חיבוקים
ליידי בל
את מלאכית טובה ואמיתית

חתולון*

New member
ליידי בל ../images/Emo24.gif

כמובן שקראתי הכל חלק גדול מוכר לי הייטב אין לי יכולת וכח לכתוב לך כאן הכל חזקי ואמצי, אני מעריץ אותך ותימצתתי בכמה שורות, לפינה שלי

טאKילה

New member
השקט הזה רועם..../images/Emo24.gif

השקט הזה זועק מתוך קרבייך,ואני יודעת עד כמה,אבל ברור שהפור נפל. היא אם התינוק הזה,אם היא אם לא מוצלחת דבר שנשמע כך,זו תהיה בעיה שלהם,שלה ושל התינוק הניבחר,זה שלא בחר לבוא אל העולם. ואולי המפגש העתידי יחזק את הקשר ויהיה לו טוב במשפחה הביולוגית. מותק,אישה הרה היא אישה עם רגישות יתרה,כל פיפס מלחיץ,אבל הפיפס של האמא הזו גובל באיכס מבחיל,היא פשוט לא ראויה למחווה הענקית שעשית לה, מתוך כעס עליה אמרתי לך היום,תחשבי על עיסקה נטו,אבל כמו שאני מכירה אותך,אין עסקים יש רגש,יש בתוכך יצור חיי בועט. חומד איספי את כל הרגש שבוער בעצמותייך,מקווה שהזמן הנותר יחלוף ומהר, תחזרי לעצמך ותחזרי לחייך שלך,ביזבזת עליהם יותר מידי אנרגיות. זו שהיתה אמורה לסגוד לך,היא זו שאיבדה כיוון אינושי. לידה קלה נשמה,וכמה שיותר מהר.

למעלה