חלום:)

Sapirush12321

New member
חלום:)

מועדים לשמחה!:)

חלמתי שאני יוצאת מהבית החוצה לרחוב ובדיוק מטייל עם הכלב שלו אחד השכנים מהרחוב.הוא טייל איתו בלי רצועה, כאשר הכלב משוחרר. הכלב שלו היה גדול ומפחיד. שחור. אני זוכרת שהיה לו שיניים מפחידות. מירוב פחד ולחץ ביקשתי שיקשור אותו (עם כמה שאני אוהבת כלבים, יש כאלה שבכל זאת נראים מפחיד). הוא לא רצה לקשור אותו. הכלב התחיל לבוא לכיווני ואני מסתייגת ממנו לאט לאט בזמן שהוא ממשיך וממשיך להתקרב. תוך כדי אני צורחת על השכן שיקשור אותו אחרת אני אתבע אותו כי אסור לו לשחרר את הכלב. תוך כדי מגיע כלב מפחיד נוסף שהסתבר שגם הכלב הזה שלו. העלתי כבר את הטונים ואמרתי לו שיקשור אותם.. אחרי כמה פעמים שאמרתי לו - הוא קשר אותם. כעסתי על הבן אדם, צעקתי עליו ואמרתי לו שאני מתכוונת לתבוע אותו. הייתי מאוד כעוסה כי הכלבים באמת המפחידו אותי. הוא ביקש שלא אעשה את זה כי הוא נמצא בתקופה נורא קשה כי אשתו נפטרה בדיוק. הייתי בשוק ולא הגבתי לזה. כאב לי על מה שאמר והחלטתי להסתייג מהמחשבות על תביעה. תוך כדי חשבתי לעצמי שבאמת לא ראיתי את האישה הזאת כבר תקופה.

זהו. במציאות אין לי קשר עם השכן הזה בכלל. יש לו כלב קטנטן (ולא כלבים כמו בחלום). רואה אותו הרבה פעמים יחסית מטייל עם הכלב (עם רצועה.) בכלל לא יודעת איך קוראים לבנאדם.

תודה רבה!!:)

שלום לך

כלבים =חברים היות שציינת שהכלבים עוררו פחד מדובר בשני אנשים שמעוררים פחד ,אנשים שאת מעדיפה שיתרחקו ממך .
לגבי התביעה =החלום קורא לך לחמול ,להיוצ גמישה ולהתחשב במצב .חשבי במה עלייך להתחשב .

למעלה