חלום

Sapirush12321

New member
חלום

ערב טוב!
טופי, בהמשך לשיחתנו על חבר שלי, אני עדיין חושבת על פרידה.
אני שונאת להגיע לבית מהעבודה כי כשאני לבד אני מוצפת במחשבות האלו ואני עצובה ובוכה כי אני לא רוצה שנפרד אבל מצד שני הלב אומר לי שאני כבר מזמן לא שם. וזה קשה כי כל הזמן הזה חשבתי שאיתו אני אמשיך כל החיים וזה מצב מאוד מבלבל וקשה.

בחלום שחלמתי אני זוכרת שראיתי אור בצבע צהוב ומיד אחריו אור בצבע כתום. האורות האלו הופיעו על משהו... אולי זה היה על רמזור.. לא בטוחה.
אחרי כך אני זוכרת שאמרתי לחבר שלי "אתה מיבש אותי", במובן של- אני אנרגטית יותר ממך ואתה אדיש יותר ופחות "זורם".

כשקמתי מהחלום פתאום הבנתי שזה נכון ויכול להיות שבגלל זה אני מרגישה את הרצון להיפרד. אנחנו מאוד שונים.. יש בי המון רבדים. בין היתר יכולה להיות אדישה ויכולה להיות פצצת אנרגיה מצחיקה וזורמת ובמרכז וכולם יאהבו אותי. אבל חבר שלי פחות כזה וזה קצת איך נאמר.. "מכבה אותי", מאכזב אותי, מבאס. אני צריכה פלפל.. מצד שני גם שקט אני אוהבת, ובזה הוא אלוף.

חלום נוסף שנזכרתי בו-
חלמתי שנשפך לי סחוג בתוך התיק שאני הולכת איתו לעבודה כל יום (וגם לעוד מקומות.) תיק שנקנה בדרום אמריקה.

אשמח לדעת לגבי החלומות. ובקשר לחלום הראשון- מה מסמלים האורות האלו?
תודה רבה !

טופי33

New member
שלום לך

הזכרת רמזור צהוב -לפני "נסיעה"אך אין ירוק כלומר את "תקועה"בין לבין מה שמייצג את המצב.
כתום=כ+תום כ+סוף.ואף רשמת מסר ברור מאוד.אתה מיבש...
את הולכת עם סחוג=פלפל ואף ציינת זאת ומה שנותן לך אנרגיה זה הטיול ההוא ,השהות מחוץ לשיגרה.
החלומות משקפים מצב ומראים לך לצאת מהתקיעות לפלפל .
בהצלחה רבה.

Sapirush12321

New member
תודה רבה,

הכ- תום הזה מסמל על סוף הקשר לגמרי?
ולפלפל את הקשר הכוונה?

טופי33

New member
כתום קשור לסיום ופלפל כפי שציינת למי שאת שזו גם סיבה לסיום.

ספיר

בואי נעמיד דברים על דיוקם איןנזה מתפקידינו לקבוע או לכוון אותך אם להשאר עם החבר או לא. זו החלטה שאת צריכה לשקול עם עצמך.
דבר שני גם החלומות לא בהכרח רמזו על פרידה. החלומות הראו על פער ושחסר לך האקשן בקשר. אז אכן זו צומת דרכים ואו שחושבים על דרכים יצירתיות לפלפל את הקשר (פעילויות משותפות וכולי), או שנפרדים אבל זה שיש פער לא אוטומטית חותם את הגולל סך הכל לפעמים הפכים נמשכים דווקא כי הם משלימים מה שחסר אחד בשני. אז אני לא אומרת לך מה לעשות רק מבקשת שלא תתלי כזאת החלטיות ונחרצות בחלומות שלך או בתשובות שלנו ותחליטי באמת אחרי מחשבה .

Sapirush12321

New member
את מבינה שזה מגיע ממקום

של בלבול? החלומות מכניסים אותי למצבים גדולים של בלבול.
תודה לך

שלום

כתום וצהוב צבעים חמים, אבל כתום יותר חם ויש בו גם אדום. את יותר אנרגטית מהחבר שלך, ולכן את כמו הכתום. הסחוג מוסיף טעם וחריפות חזקה לשגרת העבודה ולשגרת היום שנמצאת אתך בכל מקום, וגם דרום אמריקה מלאה בחיים.
&nbsp

למעלה